Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane protalki !!

u mnie po 7 dniu uderzeniowki - 0,700g bbuuuuu zalamka ale coz nie poddaje sie tylko walcze dalej ;)

tak sobie mysle czy moj organizm sie juz nie przyzwyczail do dni bialkowych i taka uderzeniowka nie robi na nim wrazenia??!!

jestem rekordzistka w chudnieciu hehe ...... od zeszlego maja schudlam cale 8 kg !!!

takze nie martwcie sie protalki te co powoli chudna bo ja bije wszystkie mozliwe rekordy :D :-D

jezeli czas tylko pozwoli bede zagladac do was czesciej ale zawsze was podczytuje :D

pozdrawiam wszystkie stare (stazem) i nowe protalinki jak rowniez milego dnia zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po calym miescie szukałam sojowych kotletow bo dzis P+W i chciałam bigosik upichcic...ale chyba wszyscy wegetarianie wykupili ;) no nic...jeszcze je dorwe :<

Milego dzionka!

ps Marudko przyznam ci się skrycie ze wlasnie niedawno sie zareczylam i moja dieta jest w duzej mierze podyktowana checia schudniecia, bo planu dokladnego nie ma, ale slub tuz tuz!! Wiec nie daj sie i dzialaj...5 dni na bialkach to nie kara !!! Dasz rade!!

Ustaliłyśmy w weekend że możemy je jeść o wszystkie Proteinki poleciały do sklepów po kotlety sojowe itd :D nie ma się co dziwić.

Co do sukni ślubnej...cały czas sobie powtarzam, że do września 2011 jeszcze mnóstwo czasu i jakoś cały czas odkładam tę myśl i mam nadzieję, że też się uda i nie będę wyglądać w niej źle...zamiast o sukni to cały czas biznes plan ogarniam...ale i tak lekko licząc kwota, która mi wyszła położyła mnie na kolana...:D

Ale wesele w końcu raz w życiu!

Przyjęłam do wiadomości Anulka i już nie będę marudzić...przynajmniej na razie! :-D

Lecę ogarnąć notatki i potrenować trochę naukę...w sobotę egzaminy.

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki, te które były już na zakupach w Lidlu niech puszczą parę czy warto się wybierać czy to tylko popelina :D

Dziewczyny mówiły, że warto!

Miałam dzisiaj jechać ale ojciec mi moje auto podprowadził a jego lochą nie pojadę. ;)

Może jutro się wybiorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Anulka ja też trzymam kcciuki :-D Kurcze ja mam jutro i po jutrze egzmin :-D i nic jeszcze nie umiem. A moje dziecko mi w tym wcale nie pomaga :D Nie dosc, że poszła spać po północy to jeszcze od 7 się kręci ;) Już zdąrzyła mi nawet kawę wylać, bo jak mówi "mniam mniam" :D Dobrze, że dzisiaj babcia ją weźmie na troszkę to może jeszcze coś mi w głowie zostanie. Nienawidzę sesji!!!!!! :-D

Ja ci również życzę połamania języka i długopisa czy tam czegos innego!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!!!

Dzięki za wszystkie pomysły na dania i te słodkie i te niekoniecznie....dziś zrobię sobie otręby na mleku...nawet nie wiedziałam, że przy użyciu mikrofali da się je ugotować w pracy :-D

Słuchajcie Kochane jak się urządziłam ostatnio....myślałam ,że tracę kg a ja niestety stoję w miejscu ;) tylko moja waga waży inaczej, w zależności od rodzaju podłoża (płytki, dywan, drewno)...taki bubel mam jak się okazało.... musiałam suwaczek zweryfikować :D oraz przejść znów na system 5/5.....a myślalam, że 1/1 zadziałał....no cóż dostałam kopniaka mobilizacyjnego!!!!

Pozdrawiam!!!!

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo... z malym spadeczkiem na wadze... male a cieszy :D

Od poczatku diety 5,5 kg w dol tadaaaaaaaaaaam

Gratuluje Campari! Oby tak dalej to szybko Ci pójdzie z resztą ;)

Młoda77 - co do wagi...dlatego powinno się ważyć zawsze w jednym i tym samym miejscu. Ja swoją trzymam w łazience na jednej i tej samej płytce :-D nie pozwalam ruszać co nie zmienia faktu że się na nią obraziłam ;p i nie używam na razie :D poczekam jeszcze troszkę.

A co do mikrofalówki...mądra bestia, i nie masz tyle zmywania co gotowanie otrębianki w garnku. Gotujesz i jesz w tej samej miseczce a co za tym idzie masz do mycia miseczkę i łyżkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wtorkowo... z malym spadeczkiem na wadze... male a cieszy :D

Od poczatku diety 5,5 kg w dol tadaaaaaaaaaaam

Gratulacje!!wiem,wiem jak cieszy nawet głupiutkie pół kilo!!!!!!!!!tak trzymać!!

Młoda77-moja waga też jest taka durna...ale zawsze pokazuje mniej jak jest w rzeczywistości... ;)

Na szczęście u mojego brata ,pietro wyżej jest elektroniczna i ta nie kłamie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z mroźnego i śnieżnego Podlasia.

U mnie bez zmian,waga nadal stoi,ale teraz mam warzywa więc nie spodziewam się spadku.

Śliweczko!!chyba podziałało!!!byłam wczoraj u tej mojej przyjaciółki-pokazałam jej Toje jakże motywujące fotki i suwaczek(nadal chylę czoła) i obiecała ,że jutro zrobi potrzebne zakupy i ZACZYNA!!!!!!!!!

Bardzo się cieszę ;) :D :-D

To kolejna osoba zarażona Dukanem...hehehe

Anuuulllllko,bardzo się cieszę że kolejna osoba zainspirowana moimi zdjęciami zaczyna dietę :D Jest tych osób coraz więcej...Dukan górą!

Wszystkim starającym się o pracę i zdającym egzaminy życzę powodzenia.Gratuluję spadków,a stojącym na wadze życzę wytrwałości.Będzie lepiej!

Pozdrawiam wszystkich protalomaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.