Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny,właśnie zapisałam się do naszej klasy,fajny pomysł nasza Śliweczka miała :D Teraz muszę Was poznać,chyba jestem w tym gronie najstarsza,ale cóż tam,wcale się tak nie czuję :grin: Słyszę teraz tyle komplementów na swój temat,że chodzę z głową w chmurach71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MALINKO!!

Już tylko Ci 3kg do końca zostały - ale fajnie!!! :grin:

Ja dopóki moje nogi nie zaczną wyglądać jak należy

mam zamiar być na diecie. Choć gdyby tak jeszcze

przynajmniej o 6kg mniej ważyć to by było fajnie!!

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MALINKO!!

Już tylko Ci 3kg do końca zostały - ale fajnie!!! :grin:

Ja dopóki moje nogi nie zaczną wyglądać jak należy

mam zamiar być na diecie. Choć gdyby tak jeszcze

przynajmniej o 6kg mniej ważyć to by było fajnie!!

Pozdrawiam!!!

Marudo już za kilka dni Święta i na pewno coś tam zgrzeszę :D ,te 3 kilo trochę przeciągną się w czasie,ale nie martwię się ,bo nie jestem znużona dietowaniem.Pozdrawiam71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko już zapisałam się do klasy,masz super rodzinkę,gratuluję!!!pozdrawiam

Witajcie Proteinki!

Dziękuję Doris! Ja jeszcze nie zdążyłam pooglądać Waszych zdjęć,zaraz będę nadrabiać.Mam problem z niektórymi z Was,bo nie wiem kto jest kto  :grin:

Sofio,troszke smak zupy zagęszczonej mąką kukurydzianą  różni się od zupy zagęszczonej pszenną,a może lepiej zagęścić mąką ze zmielonych otrębów pszennych?Hmm...ciężko powiedzieć bo nie próbowałam.

Asienko....mniam...też bym liznęła tego tortu szwarcwaldzkiego...i pewnie liznę kremu jak będę ciasta na święta piec mojej dość licznej rodzince  :)

Mallinko,moja dieta też się przedłuży przez te święta,chociaż i tak jeszcze sporo wody w rzece przepłynie zanim ja osiągnę ludzką :D  wagę.No ale ja nastawiona jestem bojowo i po świętach biore sie ostro za dietę i żadnych grzeszków...ani tyci,tyci niedozwolonych rzeczy :)

Pozdrawiam.Buziaczki  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki!

Dziękuję Doris! Ja jeszcze nie zdążyłam pooglądać Waszych zdjęć,zaraz będę nadrabiać.Mam problem z niektórymi z Was,bo nie wiem kto jest kto :grin:

Pozdrawiam.Buziaczki :)

Śliweczko

Mnie poznasz po zdjęciu :D

Pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam oglądać Wasze zdjęcia na NK i muszę Wam wszystkim powiedzieć że nie wiem z czego Wy się odchudzacie...takie laski jesteście...Ja przy Was to jak hipcia  :grin:

Mam tylko problem z dwiema Dorotkami ... :) Jedna to Sofia a druga Doris ,hmmm ale która to która? :) Resztę chyba poprawnie rozpoznałam  :D

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko Chudzinki!!!

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, tyle nowych dziewczyn widzę. Ale mam nadzieję, że zaawansowane dietowiczki z tego forum mnie kojarzą:grin:

U mnie wszystko dobrze. Odchudzam się nadal ale dietą South Beach. Waga pomału idzie w dół i jestem z tego dumna...

Życzę Wam wszystkiego dobrego na Święta; zwłaszcza Śliweczka, dam radę mają ode mnie świąteczne buziaki:)

Do następnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko Chudzinki!!!

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, tyle nowych dziewczyn widzę. Ale mam nadzieję, że zaawansowane dietowiczki z tego forum mnie kojarzą :D

U mnie wszystko dobrze. Odchudzam się nadal ale dietą South Beach. Waga pomału idzie w dół i jestem z tego dumna...

Życzę Wam wszystkiego dobrego na Święta; zwłaszcza Śliweczka, dam radę mają ode mnie świąteczne buziaki:)

Do następnego razu!

Witaj MamoKasiu!!!

Fajnie że sie odezwałaś...

Ja również życzę Tobie wszystkiego najlepszego,najweselszego i kolorowego na Święta ,plus oczywiście buziaczki  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłam oglądać Wasze zdjęcia na NK i muszę Wam wszystkim powiedzieć że nie wiem z czego Wy się odchudzacie...takie laski jesteście...Ja przy Was to jak hipcia Pozdrowionka

Śliweczko chyba każda z nas ma coś do ukrycia... I chciałaby

po prostu w lato bez skrępowania wyskoczyć w bikini.. I na pewno

żadna na diecie nie jest tylko dla swojego widzimisie :)

Ja np od pasa w górę - to jeszcze, jeszcze... ale w drugą stronę

to szkoda gadać... :)

Ale wszystkie pracujemy ciężko żeby coś nie coś zmienić.

Napewno jak mi się uda - to wystawię Wam zdjęcia dla porównania..

Ale jeszcze dłuuuga droga przede mną.

Choć jestem na dobrej drodze i wrzuciłam do bagażnika rolki, ciepło

się zrobiła - a sama jazda do pracy na rowerze to chyba za mało!!!

Mam nadzieje że w tym roku uda mi coś pośmigać na tych rolkach. Bo muszę się przyznać,że w zeszłym roku też tak zrobiłam, ale ani razu ich nie założyłam :)

Choć za każdym razem miałam je w bagażniku!!!

Teraz się poprawię!! :grin:

MamoKasiu

Ja Ciebie też pamiętam, choć Ty nie masz możliwości mnie znać

bo raczej wtedy jeszcze tylko czytałam, niż pisałam :D

A na czym polega ta Twoja dieta South Beach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

Jaki Śliweczka miała fajny pomysł z tą naszą klasą. Też się zapisałam, obejrzałam Wasze prfofile i pozaprasza lam Was he he he.. Jeśli którejś nie mam to przegapiłam albo nie było osoby zapisanej w tej klasie. Pozdrawiam gorąco.

A propo wagi to ja nadal stoję z wagą chyba od 25 stycznia w miejscu. Co ja mam robić? Jem jak zwykle i piję też jak zwykle.......dziewczyny to mnie nie motywuje!!!

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny.

A propo wagi to ja nadal stoję z wagą chyba od 25 stycznia w miejscu. Co ja mam robić? Jem jak zwykle i piję też jak zwykle.......dziewczyny to mnie nie motywuje!!!

Narka

Anulko,zaparz litr zielonej herbaty i wstaw do lodówki.Wypij ten litr herbaty przez cały dzień.Rób tak przez 3 dni.Trochę więcej ruchu i troszkę ogranicz jedzenie (przynajmniej te najtłuściejsze dania)Waga ruszy,ja tak robię jak waga z niewiadomych przyczyn stanie  :grin: Oczywiście robię tak kiedy mam fazę czystych protein.I możesz dodatkowo zrobić sobie jeden dzień protein więcej ,taki cykl np.6/4,a potem wrócić do swojego cyklu.

Wiem że waga która nie drgnie wkurza bardzo,więc spróbuj tego co napisałam i dasz znać czy waga ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko postaram się zrobić jak mówisz.....ale z tym jedzeniem to nie wiem jak ograniczyć bo ja naprawdę jem mało. W pracy zjem przeważnie 2 serki wiejskie 3% Piątnicy albo homo, jogurt naturalny itp a w domu np jajecznicę z 2 jajek z odrobiną cebulki na kolację kawałek ryby wędzonej Makreli ok 1/3 nieraz kakao lub kawałek wędliny i jogurt naturalny czy też mielony z kurczaka..,..i dużo piję. także to ani tłuste ani dużo tego nie jest. Wody pije ok 1,5-2 litry + herbata, kawa. Ruchu fakt że tyle nie mam a ćwiczyć mi się nie chce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.