Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

SOFIO

Może to być przyczyną osłabienia organizmu spowodowanego dietą+przesilenie wiosenne.Ja tak miałam w grudniu a jeszcze nie byłam na diecie,gdzieś tam z przodu dziewczyny pisały o podobnych objawach i polecały coś z żeń-szeniem,ja zaś piję żeń-szeń musujący za 8 zł z apteki i naprawdę mnie to wzmocniło.Może jeszcze masz niskie ciśnienie i przy gwałtownym wstaniu też będzie Cię ,,żucać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze masz niskie ciśnienie i przy gwałtownym wstaniu też będzie Cię ,,żucać".

Mam bardzo niskie ciśnienie bo moja norma to 90/60 ale to co miałam wczoraj to nie było chwilowe zakręcenie po szybkim podniesieniu się tylko długotrwałe kołysanie jak na statku i ogólny kołowrotek...

Nie żebym się jakoś szczególnie nad sobą rozczulała ale takie niefajne to było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo niskie ciśnienie bo moja norma to 90/60 ale to co miałam wczoraj to nie było chwilowe zakręcenie po szybkim podniesieniu się tylko długotrwałe kołysanie jak na statku i ogólny kołowrotek...

Nie żebym się jakoś szczególnie nad sobą rozczulała ale takie niefajne to było...

Sofio,ja nie mam niskiego ciśnienia,wręcz przeciwnie,a na początku diety strasznie kręciło mi się w głowie,chwilami bałam się że się przewrócę.Te zawroty głowy przeszły,teraz nic takiego się nie dzieje.Nie wiem czym to jest spowodowane,ale dziewczyny pisały już o podobnych obiawach,więc nie tylko Tobie świat wiruje  :grin:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudo ja tam uzywam slodzika do woli :grin: wole troche wiecej dodac slodzika, niz sie skusic na cos zakazanego. Do samej herbaty(ktorej pije chyba z 7 kubkow dziennie)dodaje 3 tabletki bo lubie slodka :D

Pozdro!

To ja herbat z kolei nie słodzę, żeby nie przesadzać. Może to różnie

na nas dwie działa - ten słodzik. A może po prostu to przez etap z warzywakami

choć nie powiem żebym jadła ich ogroną ilość.. żeby waga nie mogła

spadać na dół.

Co do aktywności - to popieram!!! :)

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy miałyście jakiekolwiek niepokojące objawy odkąd stosujecie naszą dietę??

Wczoraj wieczorem miałam potworne zawroty głowy, ale takie że bujało mną jak na statku. I to nie tak jednorazowo ale przez długi czas non stop bo zaczęło się około 22.00 a kiedy w nocy i rano wstawałam do mojej córeczki to nie mogłam trafić do jej łóżka - tak mną kręciło...

trochę to dziwne :grin: i jak dla mnie niepokojące, zastanawiam się czy to może brak cukru albo jakichś innych elementów diety...

Co myślicie??

Jak widać dużo osób miało na początku diety problemy

z ciśnieniem i w ogóle.. Ja też - na szczęście to przejściowe.

Mi doszło do tego kołatanie serduszka.. Ale wszystko sprawdziłam

u specjalistów - i wyszło, że jestem zdrowa jak koń :D

hmm... nie wiem jak to rozumieć... :)

Już wszystko ok. - ale w sumie to dopiero badania mnie uspokoiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi zasmakowały placuszki na słodko otrębowe.

I chyba je sobie zrobię, ale może dodam mniej słodziku - bo trochę

z nim przesadzam.

Ja marudo tez uwielbiam te placuszki ale robie je bez słodziku tylko daje na nie jogurt owocowy light - moze zechcesz tak spróbować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,fajnie się czyta Wasze posty,mój mąż twierdzi,że jestem uzależniona od tego forum i ma rację.Po włączeniu komputera to jest pierwsza strona na którą wchodzę :grin: Bez Was pewnie bym nie dala rady,a tak jak sobie poczytam to mi jakoś łatwiej wszystko przychodzi.Ja już niedługo przymierzam się do 3 fazy.Dzisiaj sięgnęłam po książkę ,żeby sobie wszystko jeszcze raz dokładnie przeczytać :D Cieszę się na te święta bo przyjadą moje córki i moi rodzice i pogoda taka wiosenna.Cieplutko pozdrawiam71cc983519.png3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudo tez uwielbiam te placuszki ale robie je bez słodziku tylko daje na nie jogurt owocowy light - moze zechcesz tak spróbować???

Pierwszy raz jak je robiłam to dałam przepisowo pół łyżeczki słodziku..

Wtedy mi nie smakowały.. :grin: Dlatego ratowałam się dżemem - wyrobem

mamy więc naturalnym, choć niekoniecznie dietetycznym.

Z czymś słodkim są dobre - lub same słodkie MNIAM też!

Nie wiem czy jeść te smakowe jogurty - niby są takie co mają

0,2% tłuszczu, ale jednak troszkę więcej węglowodanów niż te

naturalne, ale 2g 'wte czy wefte' - to chyba żadna różnica.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku miałam zawroty,bałam się jezdzić samochodem,ale to przeszło i mimo,że codziennie biorę tabl.na nadciśnienie czuję się dobrze.To waga tak działa na mnie,że te parę kg mniej i człowiek czuje się żywszy i lżejszy.Pozdrawiam wszystkie wspaniałe Proteinki-super dziewczyny!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Nie jadłam tego harzeńskiego na ciepło, muszę spróbować. A do pizzy (raczej omleta) to robię następujący ser: biorę twaróg chudy, dziabię go widelcem , posypuję łyżeczką sody, przykrywam ściereczką i odstawiam na 24h. po tym czasie robi on się przezroczysty, wrzucam go do garnka i smażę mieszając, żeby wszystkie grudki się rozpuściły. Dosypuję przyprawy (albo czosnek, albo kminek, albo co mam pod ręką) i przelewam do miseczki. Jak stężeje jest fajny serek do pizzy itp. Podobno można robić bez sody, ale wtedy musi stać z tydzień i cuchnie niemożebnie. Podczas smażenia jeszcze bardziej.

Polecam, zrobiłam i miałam pyszny serek topiony do grahamki otrębowej. PoŚwietach zamierzam poeksperymentować i dodac np pokrojoną szynke lub pieczarki, a może szczypiorek lub koperek. Będę mieć serek topiony smakowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chlebek pieczony w piekarniku (właściwie bułeczki) - sa miękie i świeże przez kilka dni podczas kiedy ten sam pieczony w mikrofalówce robi sie momentalnie twardy i niedobry.

Polecam Wam zrobienie babek (takich bułeczek do śniadania na przykład) w foremkach do muffinek - wychodza idealnie.

Ja zrobiłam w niedzielę i mam jeszcze na jutro jedną mięciutka sztukę :grin:

Zamierzam też upiec je na święta bo coś do tego pieczonego mięcha by sie przydało :D

Na święta będę tez robić szynkę ze szparagami w galarecie i właściwie jedynym niedietetycznym daniem będzie ten cholerny barszcz biały bez którego nie umiem się w Wielkanoc obejśc a który nijak z innej mąki mi nie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofia a pieklas te buleczki z tego samego przepisu jak do mikrofali??tez bym sprobowala w piekarniku.. moj z mikrofali jest miekki jezeli zawine go po wystygnieciu w folie spozywcza..ale to tez nie dlugo..jest jeszcze jako taki na drugi dzien na sniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, chlebek pieczony w piekarniku (właściwie bułeczki) - sa miękie i świeże przez kilka dni podczas kiedy ten sam pieczony w mikrofalówce robi sie momentalnie twardy i niedobry.

Powiedz mi, czy te 'bułeczki' koniecznie trzeba ze zmielonymi otrębami robić,

czy nie mogą pozostać takie większe.. Bo nie bardzo mam w czym je zmielić

a smaka mi robicie ciągle o tym pisząc :grin:

No i czy dużo tego ciasta nakładasz do foremki muffinkowej, do połowy

czy może całą i jak długo i w jakiej temperaturze pieszecz??

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, czy te 'bułeczki' koniecznie trzeba ze zmielonymi otrębami robić,

czy nie mogą pozostać takie większe.. Bo nie bardzo mam w czym je zmielić

a smaka mi robicie ciągle o tym pisząc :grin:

No i czy dużo tego ciasta nakładasz do foremki muffinkowej, do połowy

czy może całą i jak długo i w jakiej temperaturze pieszecz??

Pozdrawiam!!

Pozdrawiam również i mam te same pytania - ile nakładasz, jak długo pieczesz i w jakiej temperaturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.