Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja też jestem ciekawa tych bułeczek, więc proszę o dokładny przepis co i jak, i jak długo się piecze. A jeśli nie mam foremek do muffinek to w czym można upiec te bułeczki? Na święta to byłby dobry pomysł z tym pieczywem,. I tak samo jak Maruda nie mam na czym zmielić otrąb.....

Śliweczko dziś do pracy przyszłam z butelką zielonej, zimnej herbaty, jak już to nie pomoże to sie normalnie załamię - z tym, że teraz jestem 4-5 dni przed okresem to może waga i tak się utrzymać w miejscu. Pozdrowionka z pochmurzonych Kujaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny !

Ja zamierzam po świetach rozpocząć Protal, książkę już zakupiłam i się aktualnie dokształcam.  :D

Mam do was takie pytanko: w których częściach ciała chudniecie? Jak mi sie troche przytyło to poszło mi też w biust ( co akurat było jedynym pozytywnym aspektem przytycia) i teraz sie boję że przy diecie mi to spadnie. Przepraszam za głupie pytanie  :grin: i z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny !

Ja zamierzam po świetach rozpocząć Protal, książkę już zakupiłam i się aktualnie dokształcam. :)

Mam do was takie pytanko: w których częściach ciała chudniecie? Jak mi sie troche przytyło to poszło mi też w biust ( co akurat było jedynym pozytywnym aspektem przytycia) i teraz sie boję że przy diecie mi to spadnie. Przepraszam za głupie pytanie :D i z góry dziękuję za odpowiedź

Chudne wszędzie - przynajmniej jak dotychczas(5 kg). W biuście - niestety, też :grin:. Ale i brzuch, uda i pupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny !

Ja zamierzam po świetach rozpocząć Protal, książkę już zakupiłam i się aktualnie dokształcam.  :D

Mam do was takie pytanko: w których częściach ciała chudniecie? Jak mi sie troche przytyło to poszło mi też w biust ( co akurat było jedynym pozytywnym aspektem przytycia) i teraz sie boję że przy diecie mi to spadnie. Przepraszam za głupie pytanie  :grin: i z góry dziękuję za odpowiedź

Witam wszystkie kobietki!

Witam Ciebie Zuziaczek! Ja chudnę wszędzie.Piersi (niestety) ,uda,ramiona,pupa,brzuch...jakoś tak wszystko chudnie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

W E S O Ł E G O

A L L E L U J A

(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

◊............(..(..(

◊.............\..)..)._..-.._

◊............__)/.,','.......`.

◊..........,".....`......,--...`.

◊........,"...@.........'....`...\

◊.......(Y.............(...........;''.

◊........`--.____,.....\..........,..;

◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'

◊............(((_,-.(((______,-'

Z okazji świąt Wielkanocnych życzę Wszystkim radości,

której moc przysłoni troski codzienności,

miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa

Wesołych Świąt

Ale postaram się tu jeszcze zaglądać w czasie świąt.

Powodzenia w dietowaniu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a jak sie płaska zrobie...albo mi się wklęsną? ojoj 

Pocieszam sie że nie mam duzo do zrzucenia, ale utrata biustu mnie przeraża troszku  :)

Ehehe ,pewnie nie wklęsną,ale jeśli gubisz tłuszczyk to z każdego miejsca niestety.Jak to już jedna z dziewczyn pisała robią mi się "KŁAPCIAKI"  :grin: Ale trudno...coś musiałam poświęcić...żeby wyglądać jak człowiek a nie hipopotam (przynajmniej w ubraniu  :) ) Boję się że za czas jakiś będę sobie po nich deptać  :D

post-7037-1239280600_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ja zrobiłam bułki ale niczego nie mieliłam bo jestem leniwa, nie mam czym a nawet jakbym bardzo chciała to nie mam na to czasu :)

Jeśli chodzi o przepis to wybaczcie, nie pamiętam - jest w wątku z przepisami chyba na 5 stronie, tyle że ja wzięłam wszystkiego x 4 - bo z pojedynczej wersji to wyjdzie jakaś marna jedna bułka albo ew. 1,5 :) A że jak juz napisałam jestem leniwa to jak już coś robie to hurtowo, żeby nie musieć tego zbyt czesto powtarzać :grin:

Jeśli chodzi o pieczenie to piekłam na oko - jakieś 15-20 minut w piekarniku ustawionym na 180-200 stopni. Jak zobaczyłam że na oko wyglądają dobrze to wyciągnęłam.

Powtarzam tylko: niech was nie podkusi aby je upiec w papierowych foremkach do babeczek - nie chcą z tego wyjść i musze jeść z resztkami papieru (ciekawe co na to Dukan :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Was wszystkich Kochane proteinki :grin:

_▒

_▒▒____________▒

_▒▒▒__________▒▒

▒▒░▒________▒░▒

▒▒░▒▒_____▒▒░▒

▒▒░░▒____▒▒░ ▒

▒░░░▒___▒▒░░▒

▒░░░▒__▒▒░░▒

▒░░ ▒__▒░▒▒░▒

▒▒░▒__▒▒▒░▒▒

_▒░░░░░░░░▒▒

__▒▒░░░░░░░▒▒

__▒▒░░░░░░░ ▒

__▒░(◒░░░░░(◒▒▒▒▒

_▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒

_▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒

_▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒

▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒

▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░

▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒

▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒

▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒

_▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒

__▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒

__▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒

__▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒

_▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒

▒▒░▒░▒▒▒▒▒▒▒▒

_▒▒▒▒▒▒▒▒▒

Szczęście nadaje sens życiu, to magia w Naszych sercach zaklęta. Nie pozwólmy mu zostać w ukryciu, podarujmy je bliskim na święta. Wesołych Świąt !

Pozdrawiam, M :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.