Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

powodzenia zycze Moniu, napewno dojdziesz do wagi jaka bys chciala. tak jak powiedzialas potrzebna jest silna wola i troche wytrwalosci. ja tlumacze sobie ze juz 3 i 4 etap to bedzie bajka i tym sie pocieszam. najbardziej brakuje mi makaronow. wiem ze sliweczka gdzies w przepisach podawala jak zrobic makaron, ale ja po pracy juz nie mam sily zeby sobie go robic.

a wogole to juz sie pogodzilam z Marcinem. ustalilismy na poczatek ze poszukamy mniejszego domu, bo teraz wynajmujemy 4 pokojowe i mieszkamy sami (miala moja przyjaciolka z mezem przyjechac ale nie wyszlo) no i jutro jedziemy ogladac mniejsze (i tansze) mieszkanie. w ten sposob bedziemy mogli zaoszczedzic okolo 900, a moze nawet 1500 funtow rocznie w zaleznosci na co sie zdecydujemy. nastepna sprawa jest taka ze przelozylam slub na 2012 rok. wole poczekac rok dluzej i miec wszystko po swojej mysli a nie zrobione najtanszym kosztem. wstepna data to 4 sierpnia :smile: ale dopiero jak w grudniu pojedziemy do polski to bedziemy zalatwiac sale i cala reszte. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie popołudniowo :(

Dzisiaj znowu byłam na ćwiczeniach kręgosłupowych, jestem pełna podziwu dla instruktorki, bo prowadzi je rewelacyjnie :) . Zawiązałam się dzisiaj w supełek gdy pani na mnie spojrzała powiedziała, że nie spodziewała się, że tak można, a ja od dziecka mam taka giętkość, że gdyby nie inne zdolności mogłabym spróbować w cyrku jako kobieta-guma :( Niestety nadrabiam tą giętkością słabe mięśnie, które mi były związku z tym niepotrzebne, ale chciałabym je wzmocnic, moze sie uda. Jednak tak dzień po dniu fitness to nie jest dobry pomysł, już byłam zmęczona i na siłowni byłam krótko.

Misza nie martw się i przekonaj swojego męża, żeby próbował w Polsce, może się uda coś znaleźć. Już macie niedobre doświadczenia z emigracją, będzie mu tylko gorzej, bo bez Ciebie.,Powodzenia :)

Dagmarko zmobilizowałas mnie do wstawienia fotki mojego chlebka. Pierwszy raz mi sie udało nie zapomnieć posypać go sezamem i z tego szczęści aż zdjęcie zrobiłam. Jest pieczony w piekarniku i nie ma w sobie w ogóle produktów tolerowanych. jeśli Ci sie spodoba poszukaj przepisu chlebek Dukana albo ja Ci podam.

Wow, Twój chlebek wygląda pięknie, na pewno go zrobię w weekend! Mam tylko nadzieję że się uda bo ostatnio nic mi nie wychodzi kulinarnie, nawet naleśniki Śliweczki, które nie dały się przewracać i się rozwalały, nie wiem jak Wam takie ładne wychodzą :smile: No w każdym razie dziękuję bardzo :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!

Oj jaka ja dziś zadowolona jestem, powód jest prosty dziś rano zobaczyłam

6

Wow, gratuluję :smile: ja jeszcze mam 5 kilo do szósteczki z przodu i naprawde jestem strasznie ciekawa jak będę wyglądać i czy moje wymarzone 68 mnie zadowoli :grin: Ja mam 1,77m wzrostu i dość silna budowę, więc tak sobie ustaliłam jakoś i mam nadzieję że przy tej wadze nie będę już miała brzuszka, ale jak nie to będę ciągnąć dzielnie dalej aż nie będę sie wstydziła pokazać w kostiumie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalinki!

Wreszcie znalazłam moje hasło bo ciągle mnie wylogowywuje i mogę was tylko podglądać - ale oczywiście nałogowo to czynie!!

Witam wszystkie nowo przybyłe !! Ależ tu się zmienia . Ja stary bialkowiec już niewiele osób ze starej ekipy rozpoznaje. Dietę nadal stosuję , bo niestety nie mam silnej woli i ciągle jakieś "słodkie" mnie dopada- ale oczywiście wracam zaraz do Dukana wiernie i jest ok, choć myślę , że nie jest to dobre dla diety, ale cóz nie dam rady inaczej.....dlatego ta dieta najbardziej mi odpowiada.

Maruda taka śliczna jesteś!!! Z czego ty się odchudzasz!!! :smile:

Margarete ty to też niezła laska jestes!!

Zresztą co podpatrze to się zastanawiam, czy na protal to same laski trafiają???? Albo inaczej - te co dbają o swój wygląd. Buziaki bialkowe przesyłam.

Jak miło że napisałaś. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! u mnie tez dzisiaj ladna pogoda,swiecilo slonce,ale i chmurek nie brakowalo.Jutro ponoc ma byc lepiej.

-Iriss,wiem glupia bylam ze tak panikowalam,ale to przez to ,ze syn jeszcze nie zapisal sie (nie wiem jak to prawidlowo sie nazywa),aby korzystac ze sluzby zdrowia i w razie czego to musialby szukac pomocy u prywatnego lekarza.Juz z nim jest lepiej ,ale dwa dni trzymalo.Wczoraj mowil,ze w zakladach drobiarskich do zwolnienia 70 osob,oj dobrze ze w innym miejscu znalazl prace bo pewnie bylby pierwszy do zwolnienia,jako nowy i bez kontraktu.

Bozenko ja tez pieke chlebek czasami w piekarniku ale wlasnie wychodzil mi jakby nie dopieczony i sie rozpadal,a jak Twoj rozpada sie?Bozenko ja tez czekam na zdjecie w nowej sukni i w nowym ciele :smile:

MonikoP gratuluje 6 jaka to frajda zobaczyc inna cyferke z przodu.

Magdzik u Ciebie tez bedzie dwucyfrowka,glowa do gory,dobrze mowisz,skoro sie tak czlowiek zapuscil teraz musi troche powalczyc.

Basiu fajnie,ze do nas zagladasz i piszesz co tam u Ciebie slychac.Ciekawa jestem co tam u naszej Sniezynki dawno jej nie bylo i u" naszych panow",tylu sie przewinelo a nic nie daja ostatnio znac jak im idzie.Pamietacie jeszcze Lenoxa,hczykai innych panow,a i panie tez nie daja znac ciekawe co tam u Babci Magdy, Benka,Maho,Zuzy,Balbinki,Dody i wielu innych ,ktore opuscily forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu, ale się cieszę :( :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :grin:

BRAWO !!!! GRATULACJE !!!! Pamietamjak ja się cieszyłam jak zobaczyłam na wadze 69.9 :grin: A to było tylko po 5kg straty :smile: A Ty już prawie 10 na koncie!! GRATULACJE !!!

Ja teraz 5 będę wypatrywać :grin: Ale coś sądzę, że moge się nie doczekać :twisted: Mam czas max do konca maja a pewnie i krócej, bo 23go Komunia w rodzince, na ktorą to nei wypada mi brac swojego jedzonka, więc mam nadzieje, ze cos protalowego cudem tam sie znajdzie.. no i bede robic, żeby byc wtedy na warzywkach!! No i 29go Ślub przyjaciół. Na ktorym to juz od poczatku mowilam, ze na penwo i alkohol bedzie i nie bede jakos specjalnie ogladac co jem.. Moze bez przesady, ale przeciez glodna chodzic nei bede... a cos trzeba jesc!! Najwyzej potem z tydzien bialkowy bedzie :D Generalnie to raczej zaraz po tym zrobię sobie wlasnie taka jakby uderzeniowke "bialkowa", a potem bedzie trzeba chyba sie za 3 faze brac.. W ogole to apropo tych 'imprezek' to juz zaczynam przezywac, bo nei mam sie zupelnie w co ubrac... a w tych sklepach jakos nie widze nic specjalnego, a jesli juz widze to kosztue to .. 300-400zl troche duzoo :/

Sandra trzymaj sie bedzie dobrze!! na pewno bedzie dobrze!! My tu wszyscy za Ciebie kciuki trzymamy, wiec nie ma innej opcji :( Tylko zostaw te slodkosci w spokoju. Narob sobie jakichs protalowyh slodyczy i je wcinaj ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika gratuluje... :grin:

ja bym chciala zobaczyc dwie cyferki a nie trzy :smile: ale skoro dalam rade sie tak zapuscic to dam rade zeby sie tego oblesnego tluszczu tez pozbyc... bede twarda. :( tylko trzymajcie kciuki

Trzymamy, trzymamy :( Uda się na pewno!! :)

MonikoP widze, że mamy całkowicie podobne plany. Cel: 60, a jak sie uda: 58 :) Tylko zastanawiam się, czemu z gory zakladasz, ze po dziecku to nie ma co liczyc na zbyt wiele!! Ja wiem, ze moze troche trudniej, ale znam przypadki, w ktorych dziewcyznom udalo sie naprawde ladnie wyszczuplec po ciazy!! Troche samozaparcia i sie na pewno uda!! Musimy w to wierzyc :)

Magdzik Kurcze podoba mi sie ten Twj suwaczek z kilometrami :) Tak sie zastanawiam jaki by sobie cel postawic :) Gdzie by tu sie "wybrac" :)

Dagmaro mi tez nei do konca wychodza te nalesniczki. Chociaz ostatnio sie dowiedzialam, ze ponoc pierwszy zawsze jest do d... No i dzisiaj to sie potwierdzilo - mialam dobrze nagrzana patelnie i juz kazdy nastepny byl ok i sie nei rozwalal. Ale mimo wszystko one w srodku sa takie dziwne, jakby nie dorobione i takie dziwne w smaku... I chyba na zbyt duzej patelni robie, bo dzisiaj zrobilam ciasto z 2 porcji i wyszly mi 4 nalesniki!!! Ale i tak zjadlam je na sniadanko ze slodzikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika gratuluje... :grin:

ja bym chciala zobaczyc dwie cyferki a nie trzy :smile: ale skoro dalam rade sie tak zapuscic to dam rade zeby sie tego oblesnego tluszczu tez pozbyc... bede twarda. :( tylko trzymajcie kciuki

Będzie dobrze, musisz być cierpliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia zycze Moniu, napewno dojdziesz do wagi jaka bys chciala. tak jak powiedzialas potrzebna jest silna wola i troche wytrwalosci. ja tlumacze sobie ze juz 3 i 4 etap to bedzie bajka i tym sie pocieszam. najbardziej brakuje mi makaronow. wiem ze sliweczka gdzies w przepisach podawala jak zrobic makaron, ale ja po pracy juz nie mam sily zeby sobie go robic.

a wogole to juz sie pogodzilam z Marcinem. ustalilismy na poczatek ze poszukamy mniejszego domu, bo teraz wynajmujemy 4 pokojowe i mieszkamy sami (miala moja przyjaciolka z mezem przyjechac ale nie wyszlo) no i jutro jedziemy ogladac mniejsze (i tansze) mieszkanie. w ten sposob bedziemy mogli zaoszczedzic okolo 900, a moze nawet 1500 funtow rocznie w zaleznosci na co sie zdecydujemy. nastepna sprawa jest taka ze przelozylam slub na 2012 rok. wole poczekac rok dluzej i miec wszystko po swojej mysli a nie zrobione najtanszym kosztem. wstepna data to 4 sierpnia :smile: ale dopiero jak w grudniu pojedziemy do polski to bedziemy zalatwiac sale i cala reszte. :grin:

Data piekna - moje urodziny hihihiih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! u mnie tez dzisiaj ladna pogoda,swiecilo slonce,ale i chmurek nie brakowalo.Jutro ponoc ma byc lepiej.

-Iriss,wiem glupia bylam ze tak panikowalam,ale to przez to ,ze syn jeszcze nie zapisal sie (nie wiem jak to prawidlowo sie nazywa),aby korzystac ze sluzby zdrowia i w razie czego to musialby szukac pomocy u prywatnego lekarza.Juz z nim jest lepiej ,ale dwa dni trzymalo.Wczoraj mowil,ze w zakladach drobiarskich do zwolnienia 70 osob,oj dobrze ze w innym miejscu znalazl prace bo pewnie bylby pierwszy do zwolnienia,jako nowy i bez kontraktu.

Bozenko ja tez pieke chlebek czasami w piekarniku ale wlasnie wychodzil mi jakby nie dopieczony i sie rozpadal,a jak Twoj rozpada sie?Bozenko ja tez czekam na zdjecie w nowej sukni i w nowym ciele :smile:

MonikoP gratuluje 6 jaka to frajda zobaczyc inna cyferke z przodu.

Magdzik u Ciebie tez bedzie dwucyfrowka,glowa do gory,dobrze mowisz,skoro sie tak czlowiek zapuscil teraz musi troche powalczyc.

Basiu fajnie,ze do nas zagladasz i piszesz co tam u Ciebie slychac.Ciekawa jestem co tam u naszej Sniezynki dawno jej nie bylo i u" naszych panow",tylu sie przewinelo a nic nie daja ostatnio znac jak im idzie.Pamietacie jeszcze Lenoxa,hczykai innych panow,a i panie tez nie daja znac ciekawe co tam u Babci Magdy, Benka,Maho,Zuzy,Balbinki,Dody i wielu innych ,ktore opuscily forum.

Było by miło gdyby "starsi" stażem protalowcy się odezwali,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny!

Nie było mnie przez jakiś czas i za Chiny Ludowe nie mogę nadrobić zaległości. Nie będę się dziś specjalnie rozpisywać, miałam kilka bardzo ciężkich dni w pracy, a jutro też pewnie nie będzie lepiej. Poza tym dopadł mnie jakiś wirus, leje mi się z nosa, gardło mnie boli i chyba podskoczyła mi temperatura. Pocieszam się tylko, że jak przeżyję ten jutrzejszy dzień, to będę miała trzy dni odpoczynku i może dojdę do siebie. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za spadeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny!

Nie było mnie przez jakiś czas i za Chiny Ludowe nie mogę nadrobić zaległości. Nie będę się dziś specjalnie rozpisywać, miałam kilka bardzo ciężkich dni w pracy, a jutro też pewnie nie będzie lepiej. Poza tym dopadł mnie jakiś wirus, leje mi się z nosa, gardło mnie boli i chyba podskoczyła mi temperatura. Pocieszam się tylko, że jak przeżyję ten jutrzejszy dzień, to będę miała trzy dni odpoczynku i może dojdę do siebie. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za spadeczki

Witaj Alienko - dawno Cię tu nie było - to fakt :smile: A powiedz jak tam u Ciebie na III fazie?? i kuruj się kochana, szkoda czasu na choroby :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzik Kurcze podoba mi sie ten Twj suwaczek z kilometrami :( Tak sie zastanawiam jaki by sobie cel postawic :grin: Gdzie by tu sie "wybrac" :)

Gosiula to zapraszam do mnie do anglii w okolice oxfordu, troche bedziesz miala tych kilometrow :smile: a pozniej mozemy sie gdzies razem wypuscic, moze dookola swiata ???? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.