Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Halinko Własnei zajrzałam do książki, bo zgłupialam.. nie wiem jak w innych, ale w nowej jest napisane, że sos pomidorowy i pomidory z puszki (koncentrat pomidorowy, przecier pomidorowy itp ) są dozwolonymi przyprawami. Oczywiście z umiarem - ma to być w końcu przyprawa, a nie warzywo ;)

Ale się dzisiaj udzielam :) Hehe..

Hej Gosiulku!

Mam pytanko o jakiej nowej książce mówisz? Ja mam dwie do końca nie pamiętam tytułu ale jakoś chyba tak Nie potrafię schudnąć a druga to 350 przepisów... Wyszła jakaś nowa?

Bużka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ten kolejny listopadowy poranek ;).

Przede wszystkim trzymamy dziś kciuki za ciebie Śliweczko.Jestem dobrej myśli,jeżeli o ciebie chodzi.Czekamy z niecierpliwością na wieści.

Moja waga znowu dziś łaskawa.Zbliżam się do tego 62,5 ,które Dukan wyliczył mi jakoś na połowę czerwca.Ale ja postanowiłam sobie 58 chociaż na suwaczku jeszcze tego nie zaznaczyłam.Jak będę miała 60 to zmienię.Wciąż mnie ten brzuch wkurza-chociaż na zdjęciu go nie widać to on naprawde jest.Ja po prostu umiem się kamuflować.Może niebawem zniknie bo od jakiegoś czasu robię codziennie ok 60 brzuszków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halina wydaje mi się że w 1 fazie najlepiej nie jedz tych produktów, co do których masz wątpliwości, w pierwszej książce Dukan pisze że ta faza uderzeniowa jest kluczowa i od niej zależy przebieg całej diety (i tam też nie pisze że koncentrat pomidorowy to przyprawa, tylko cebulka, szczypiorek, czosnek itp), nie wiem jak tam w drugiej książce zmienia, ale ja mam takie podejście chyba 3-5 dni można wytrzymać, w II fazie jest już dużo więcej swobody ;)

Dagmarko, podzielam Twoje zdanie, bo przecier to przecież warzywa.

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gosiulku!

Mam pytanko o jakiej nowej książce mówisz? Ja mam dwie do końca nie pamiętam tytułu ale jakoś chyba tak Nie potrafię schudnąć a druga to 350 przepisów... Wyszła jakaś nowa?

Bużka, M

Najnowsza ma tytuł Metoda Doktora Dukana i jest po prostu bardziej kolorowa no i troszkę ulepszona od tej pierwszej.

TARNOWIANKO witamy cię serdecznie.Powiem ci że ja w założeniu też miałam ok 20 kilogramów to uderzeniówkę zrobiłam 7 dni ale moja siostra też mniej więcej tyle warzyła to zrobiła aż 10 dni sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budyń

- 2 szklanki mleka 0%

- 2 czubate łyżki skrobii kukurydzianej

- łyżka słodziku w proszku (ja osobiście nie daję albo odrobinkę)

- aromat waniliowy (kilka kropel)

do garnuszka wlewamy 1,5 szkl mleka i gotujemy. W międzyczasie w pozostałej 0,5 szkl mleka mieszamy dokładnie skrobię, słodzik i aromat. Kiedy mleko w garnku już się zagotuje dolewamy naszą mieszankę i gotujemy jeszcze 3-4 minuty ciągle mieszając aby masa była gładka.

Wersja czekoladowa - dodatkowo dodać 2-3 łyżeczki kakao

Wersja śmietankowa - zamiast waniliowego dajemy aromat śmietankowy

Nynko, mam prośbę wrzuć ten budyń na nasz wątek z przepisami, bo z czasem gdzieś przepadnie, wydaje mi się że jako tako budyniu chyba nie ma w naszych przepisach.

Buziaki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od 8 dni jestem na diecie Dukana do tej pory schudłam 3 kg. Chciałabym schudnąć 15- 20 kg i w związku z tym chciałabym się zapytać czy na tej fazie uderzeniowej powinnam być 10 dni czy te 8 dni wystarczy i mogę już przejść na 5 dni z warzywami.Ważę 93 kg :)

Witaj Tarnowianko!;)

A dlaczego tak długo chcesz być na uderzeniówce, z tego co wcześniej, czytałam Dukan nie zaleca takiego systemu 10 dni każe konsultować z lekarzem, wydaje mi się że jeśli będziesz trzymała się reguł to spokojnie 5/5 Tobie wystarczy. Po co się tak katować jeszcze wpadniesz w jakiegoś doła białkowego heh :-) Ważysz 93kg, podam Tobie przykład Agatki_Śliweczki ona startowała z dużo większą wagą (w tej chwili zgubiła chyba z 50kg) i z tego co pamiętam to prowadziła od samego początku system 5/5.

Ja jestem na diecie od 24.05 i zgubiłam od tej pory 3,6kg

Wiesz skontaktuj się z Agatką ona Tobie doradzi a uwierz mi sporo wie o Dukanie!!! Pewnie będzie później na forum bo dzisiaj ma egzamin...

Buziaki, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBITKI!!!

Korzystam z okazji, że szefowej ani klientów jeszcze nie ma i poczytuję sobie WAs po kryjomu...;)

ŚLIWECZKO trzymamy w kciukasy!!!!!!!!!!

Co ja słyszę Gohna ma dziś urodzinki?! No to WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A całej reszcie życzę miłego dnia! :) NARESZCIE WEEKEND:) :-) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 Lat GOCHNA

Niech Ci słońce mocno świeci,

niech nad głowa ptaszek leci,

a ja składam Ci życzenia w Dniu Twojego narodzenia.

Życzę Ci całym serduszkiem, abyś nie leżał pijany pod łóżkiem.

Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens.

Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło.

Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie.

A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO !!!!!

post-18044-12750327457943_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izka dzięki za odpowiedź, a masz może ta książkę w wersji elektronicznej?

Od kiedy jesteś na diecie jeśli mogę spytać?

Buźka, M

Milenka ja mam ta książkę od Gosiulki:) jeśli chcesz to Ci prześlę, podaj maila. Mam nadzieję, że Gosiulka sie nie obrazi, że "rozprowadzam". Jest naprawdę fajna, wszystko zebrane tak konkretnie, ilustrowana, cieszy oko:) może zakupię, bom maniak książek:) a jednak wolę jak mam w ręku:)

Przepis na budyń wrzucony.

Tarnowianka Milenka dobrze radzi, Dukan te 10 dni zaleca pod okiem lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenka ja mam ta książkę od Gosiulki:) jeśli chcesz to Ci prześlę, podaj maila. Mam nadzieję, że Gosiulka sie nie obrazi, że "rozprowadzam".

Tarnowianka Milenka dobrze radzi, Dukan te 10 dni zaleca pod okiem lekarza.

Nynko, jesteś wielka heh, już podaję ...

Buźka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nynko, jesteś wielka heh, już podaję myllena@vp.pl

Buźka, M

O już widzę że Nynka mnie ubiegła z wysłaniem.Też w sumie wole jak mam w ręku książkę.Ja na diecie jestem od 24 lutego 2010 roku.

Ja oczywiście również dołączam się do życzeń dla naszej GOCHNY

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)..... , . - . - , _ , .......

......... ) ` - . .> ' `( .......

........ / . . . .`\ . . \ ........

........ |. . . . . |. . .| ........

......... \ . . . ./ . ./ .........

........... `=(\ /.=` .........

............. `-;`.-' ............

............... `)| ... , ........

................ || _.-'| ........

.............. ,_|| \_,/ ........

....... , ..... \|| .' .............

....... |\ |\ ,. ||/ .............

.... ,..\` | /|.,|Y\, ............

.... '-...'-._..\||/ .............

.......... >_.-`Y||..............

.............. ,_|| ...............

............... \|| ...........

................ || ..........

................ || ...........

................ |/ ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.