Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane Protalki serdecznie pozdrawiam wszystkie super dziewczyny i gratuluję olbrzymich postępów Śliweczko już -23,a margot dopiero zaczęłaś ajuż-4 super,doda777 świetnie też parę ładnych kg,mallina też bym chciała być w 3 fazie,ale jeszcze jakieś 2-3kiloski.Ja świetnie się czuję i ktoś mi dziś powiedział żebym więcej nie chudła,ubrania zaczynają mi porządnie "latać",ale to super uczucie,o wiele lepsze niż upięte i rozpinające się guziki np. w bluzkach.

Czy Wy też się dobrze czujecie w tym naszym chudnięciu??? pozdrawiam gorąco całuski pa

Ja czuję się świetnie,chociaż na początku było gorzej,różne bóle się trafiały,a teraz jest super,ubrana są za duże,słyszę komplementy,waga spada,centymetry lecą...jest ekstra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za maturzystów i ich mamy w szczególności :D

doda, miło Cię widzieć! fajnie, że sie odezwałaś :grin:

doris, mnie przestały bolec żylaki po ciąży (synuś ma 11 msc) i ogólnie mam więcej werwy

Sliweczko, mnie przez parę dni bolał brzuch, Ciebie chyba też. potem wszystko się uspokoiło i tak (dzięki Bogu i partii) trwa

dziś nagrzeszyłam, choć przez cały długi weekend dzielnie się trzymałam....jutro sie okaże, jak bardzo zostanę za grzeszki ukarana, gdy rano wskoczę na wagę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za maturzystów i ich mamy w szczególności :D

doda, miło Cię widzieć! fajnie, że sie odezwałaś :grin:

doris, mnie przestały bolec żylaki po ciąży (synuś ma 11 msc) i ogólnie mam więcej werwy

Sliweczko, mnie przez parę dni bolał brzuch, Ciebie chyba też. potem wszystko się uspokoiło i tak (dzięki Bogu i partii) trwa

dziś nagrzeszyłam, choć przez cały długi weekend dzielnie się trzymałam....jutro sie okaże, jak bardzo zostanę za grzeszki ukarana, gdy rano wskoczę na wagę....

Dzięki Margot.

Rzeczywiście brzuch mnie bolał,bolała mnie głowa,skurcz łydek łapał...działo się działo,ale minęło i mam nadzieję nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam do łużeczka,bo rano pobudka.

post-7037-1241380343_thumb.jpeg

cuuudne, jak ja lubię koty..a mam sznaucera miniaturę. pieprz i sól. boi się młodego jak ognia :D

w avatar wstawiłam hoję ze swojego okna, która zakwitła 2 raz. mam 3 doniczki (hoj-hój- hehehe) i tylko ta kwitnie, podobno to kobietka, a tamte 2 chłopy :grin: ma bardzo oryginalne kwiatuszki, które pięknie pachną. jeszcze jeden dowód na to, że natura jest bardziej pomysłową niż człek, nie mówiąc nic o jej mądrości oraz urodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuuudne, jak ja lubię koty..a mam sznaucera miniaturę. pieprz i sól. boi się młodego jak ognia :grin:

w avatar wstawiłam hoję ze swojego okna, która zakwitła 2 raz. mam 3 doniczki (hoj-hój- hehehe) i tylko ta kwitnie, podobno to kobietka, a tamte 2 chłopy :grin: ma bardzo oryginalne kwiatuszki, które pięknie pachną. jeszcze jeden dowód na to, że natura jest bardziej pomysłową niż człek, nie mówiąc nic o jej mądrości oraz urodzie

Ja też uwielbiam koty..., mam ich w domu aż 5, każdy inny z charakteru. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam koty..., mam ich w domu aż 5, każdy inny z charakteru. :D

taaak, indywidualiści :grin: będąc panną zawsze jakiś się w rodzinnym domu pałętał. i wszystkie miały na imię behemot. to tak ku czci ulubionej lektury. muszę już iść, niuniek mały płacze. dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich z rana, choc dzisiaj troche pozniej niz zawsze :grin: to zycze powodzenia na maturze zdajacym, a ich mamom spokoju, bedzie dobrze.

Mnie na poczatku było bardzo zimno i kurcz w łydce łapie/ czasem jeszcze teraz/ zimno przeszło :grin: . Miłego dnia bo koncze kawke i do pracy.... cholerna waga... stoi nadal... :D . pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojej matury się nie bałam, starszego syna też poszła gładko, teraz przy drugim mam stracha :D

Z tymi hojami (woskowcami :grin: )róznie bywa. Też słyszałam o męskich i żeńskich. Ja bym to między bajki włozyła. Moja ma ponad 20lat nigdy nie kwitła jak była jeszcze u szwagierki, dała mi ją bo chciałam, a ona musiała sie pozbyć, bo nie miała miejsca na nią.

W trzecim roku pobytu u mnie połozyłam ją blisko światła i zakwitła. Cała podłoga była pokryta lepką cieczą i nie podobało mi sie, wiec ją po dwóch latach znowu przestawiłam daleko od światła (tzn pokój jest jasny od południowej strony, ale daleko od okna. I znowu nie kwitnie. 

Jest cudna. Ciemno zielone duże liście z białymi kreseczkami wyrastające po kilka lub kilkanaście z jednego międzywęźla, zawiniete na metrową szaroką drabinkę, zktórej sterczą od czsu do czasu młode "wąsy" - nowe gałązki (w ciągu dnia potrafią kilka razy mienić położenie i tak wygląda jakby ten kwiat żył w pojęciu ludzkim) . Trudno ją podnieść do sprzątania :grin: . Każdy kto do mnie przychodzi pierwszy raz zwraca na nią uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATURA... O K R O P N O Ś Ć !!!

Dobrze, że mam to grubo za sobą, ale już widzę jak będę ją przeżywać

przy moich przyszłych dzieciach.. Brrrrrryyy....... Nie zazdroszczę wam

dziewczyny!!! Ale życzę wszystkim powodzenia!!!

Ja za to od piątkowego wieczoru mam WILCZY APETYT - mam nadzieje,

że dzisiaj już mi to przeszło - ale sobota i niedziela były ciężkie do przejścia.

Jadłam, jadłam i jadłam... Dietetyczne rzeczy - ale jeszcze takiej ilości

nie 'przerobiłam' w tak krótkim czasie, no i nawet na początku diety mnie

nic takiego nie chwyciło.. W pracy mam tylko określoną ilość jedzenia

więc może jak się trochę przegłodzę.. to mi przejdzie!!!

W domciu czekają na mnie lody protalowe (w końcu je sobie zrobiłam)

no i plasuszki na pizze sobie przygotowałam - całą niedziele w kuchni

spędziłam - dzisiaj chyba też tak będzie, bo bułeczki mi się kończą..

Za rachunek prądowy to mnie chyba z domu wyrzucą!!! :D

Ale tak spodobało mi się pichcenie protalowych rzeczy.. że mogłabym

z kuchni nie wychodzić. Jutro odzyskam książke z przepisami, (bo pożyczyłam

koleżance z pracy) więc coś nowego przyrządze...

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE

RANNE SKOWRONKI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojej matury się nie bałam, starszego syna też poszła gładko, teraz przy drugim mam stracha :grin:

Ja swojej się bałam, niepotrzebnie. Natomiast matury dzieci strasznie przeżywałam! Najmłodszy cały czas chodził i powtarzał: 'Mamo, ja się nie denerwuję, czemu ty się denerwujesz?' Ale takie już widać jest serce matki. Trzymajcie się dziewczyny. Mam dziś na nieco późniejszą godzinę, jutro pewnie się już do was rano nie odezwę :D .

Jestem po pierwszej 'zmianie' proteiny z warzywkami, dziś i kolejne 4 dni same proteinki. Coraz bardziej mi się ta dieta podoba!! :grin:

Pozdrawiam wszystkich, do wieczorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak romawiacie o roślinkach to może wiecie jak pielęgnować

orchideę, ale tak w jakimś telegraficznym skrócie. Ja talentu do

ogrodnictwa nie mam.. Ale nie chciałabym uśmiercić za szybko tego

mojego kwiatuszka.. Bo bardzo ładny jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojej matury się nie bałam, starszego syna też poszła gładko, teraz przy drugim mam stracha :grin:

Z tymi hojami (woskowcami :grin: )róznie bywa. Też słyszałam o męskich i żeńskich. Ja bym to między bajki włozyła. Moja ma ponad 20lat nigdy nie kwitła jak była jeszcze u szwagierki, dała mi ją bo chciałam, a ona musiała sie pozbyć, bo nie miała miejsca na nią.

W trzecim roku pobytu u mnie połozyłam ją blisko światła i zakwitła. Cała podłoga była pokryta lepką cieczą i nie podobało mi sie, wiec ją po dwóch latach znowu przestawiłam daleko od światła (tzn pokój jest jasny od południowej strony, ale daleko od okna. I znowu nie kwitnie.

Jest cudna. Ciemno zielone duże liście z białymi kreseczkami wyrastające po kilka lub kilkanaście z jednego międzywęźla, zawiniete na metrową szaroką drabinkę, zktórej sterczą od czsu do czasu młode "wąsy" - nowe gałązki (w ciągu dnia potrafią kilka razy mienić położenie i tak wygląda jakby ten kwiat żył w pojęciu ludzkim) . Trudno ją podnieść do sprzątania :grin: . Każdy kto do mnie przychodzi pierwszy raz zwraca na nią uwagę.

no widzisz, człowiek całe życie się uczy i głupim umiera (wg przysłowia) zaraz zacznę eksperymentować :D dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.