Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kobitki + Lenox(coś się ostatnio nie odzywa),muszę Wam powiedzieć,ze jestem bardzo radosna,dawno się nie ważyłam,bo jeszcze mam@,ale w 3 fazie schudłam kilogram :grin: ,a bałam się,ze przytyję,bo jem dużo nowych rzeczy i dokazuję częściej :grin: ,ale radość w niedzielny poranek :grin: Buziaczki3-Mallina-7507.gif

Też zauważyłam że Lenoxik milczy  :D

No widzisz ,a tak się bałaś że przytyjesz!!! Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asienko!

Jak utworzyłaś napis gliterowy to z boku pokazały ci się linki,wklejasz link w edycję sygnatury,tam gdzie suwaczek i już.Problem tylko w tym że nie pamiętam który link,a jest ich tam trzy  :grin: Albo poczekasz ,to może inna z dziewczyn powie Ci dokładnie,albo próbuj wklejać je po kolei  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki + Lenox(coś się ostatnio nie odzywa),muszę Wam powiedzieć,ze jestem bardzo radosna,dawno się nie ważyłam,bo jeszcze mam@,ale w 3 fazie schudłam kilogram :D ,a bałam się,ze przytyję,bo jem dużo nowych rzeczy i dokazuję częściej :grin: ,ale radość w niedzielny poranek :grin: Buziaczki3-Mallina-7507.gif

no malinko! gratulacje! Twój organizm przestawił się na chudniecie na maxa! ja tez tak chcę! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny słoneczny dzień za nami, jeszcze miły wieczór przed nami  :grin:

Na 8:00 byłam w Kosciele, potem szybki obiadek i wyjazd. Jeżdzilismy po okolicy, odwiedzalismy miejsca z randek (dębiny, parki, laski...), wstapiliśmy do paru znajomych i nie dalismy się zaciagnąć do domu tylko chwila rozmowy na polku i dalej w drogę. Odwiedziliśmy też naszych rówiesników na cmentarzu (juz parę koleżanek i kolegów jest na tamtym świecie). Przez dwie godziny siedzielismy na polku z teściami, krótki spacerek (własciwie to trzeba teścia prowadzić pod obie ręce ale lata robią swoje), wysłuchalismy gderania teściowej :D . Wreszcie w domku :grin: .

Miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny słoneczny dzień za nami, jeszcze miły wieczór przed nami  :grin:

Na 8:00 byłam w Kosciele, potem szybki obiadek i wyjazd. Jeżdzilismy po okolicy, odwiedzalismy miejsca z randek (dębiny, parki, laski...), wstapiliśmy do paru znajomych i nie dalismy się zaciagnąć do domu tylko chwila rozmowy na polku i dalej w drogę. Odwiedziliśmy też naszych rówiesników na cmentarzu (juz parę koleżanek i kolegów jest na tamtym świecie). Przez dwie godziny siedzielismy na polku z teściami, krótki spacerek (własciwie to trzeba teścia prowadzić pod obie ręce ale lata robią swoje), wysłuchalismy gderania teściowej :D . Wreszcie w domku :grin: .

Miłego wieczoru

No,no,no ,ciekawy dzionek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki :D))

Jak zawsze wesolo u Nas na forum. Usmialam sie niesamowicie. Cale popoludnie nadrabialam zaleglosci.

Nie zagladalam ze wzgledu na nadmiar pracy. Ale to nie znaczy ,ze zapomnialam o najwspanialszym forum jakie istnieje:)))))))) I wsparciu jakie mam z Waszej strony.

U mnie z dietka jakos pomalutku do przodu. Staram sie scisle trzymac jej regul.Teraz jestem po warzywkach. Nie wazyalam sie, bo stwierdzilam,ze bede to robic po dniach proteinowych.

Margot widze,ze u Ciebie waga ruszyla:)

Sliweczka tez z waga w dol:))) Super, tak trzymajcie dziewczyny.

Przepraszam,ze nie pisze do wszystkich z osobna, ale jest tyle osob nowych....

Z calego serca pozdrawiam cale nasze forum.Nowych i starszych forumowiczow.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo niedzieli muszę jeszcze odprasować koszulę dla syna na jutro do matury. Wczoraj przypomnał sobie że ta, w której sie najlepiej czuje wymaga prania i dopiero dzisiaj nadaje sie do prasowania  :D

Miłej nocki

Oj,matura...jutro i moja córka zdaje...chyba przejmuję się bardziej niż ona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Protalki serdecznie pozdrawiam wszystkie super dziewczyny i gratuluję olbrzymich postępów Śliweczko już -23,a margot dopiero zaczęłaś ajuż-4 super,doda777 świetnie też parę ładnych kg,mallina też bym chciała być w 3 fazie,ale jeszcze jakieś 2-3kiloski.Ja świetnie się czuję i ktoś mi dziś powiedział żebym więcej nie chudła,ubrania zaczynają mi porządnie "latać",ale to super uczucie,o wiele lepsze niż upięte i rozpinające się guziki np. w bluzkach.

Czy Wy też się dobrze czujecie w tym naszym chudnięciu??? pozdrawiam gorąco całuski pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.