Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Margarete- zeby ustawic zdjecie (avatar)- wejdz na swoj profil, potem kliknij na link Panel kontrolny( na prawo od twojego nicka i opcji wyloguj). W panelu kontrolnym, w menu po lewej stronie wybierz Dane osobiste>>edytuj avatar. Tam wcisnij Browse i wybierz lokacje zdjecia na swoim komputerze. Potem zatwierdz i gotowe.

A moja waga stoi i stoi :D buuuuu...

Na poprawe humoru dzisiaj bede robic lody :grin:

Pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBITKI

grałam sobie w gierkę na WP i tak sobie gadam i gadam z kobitkami i się dogadałam z kobietą która zakończyła już dietę protail. Poprosiłam ją i podałam adres żeby tu zajrzała i podzieliła się doświadczeniem. Obiecała że zajrzy.

czuję się jakbym dinozaura odkopała, myślałam że ta dieta to nowość.

Pozdrawiam!!!!

ps. waga w górę ....bu :D uuuuuuu :grin: :grin: .

Wczoraj na TVN Style leciał program na temat diet i jedna z kobiet powiedziała że picie trzech, czterech litrów wody dziennie odchudza bez stosowania diety. No pewnie bo jak będę tyle piła to nie będę miała już miejsca na jedzenie i pewnie o to chodzi.

Zadanie na jutro :

zgłosić się do najbliższego szpitala w celu założenia cewnika z NFZ bo skoro pijąc dwa litry + kawy boję się wychodzić z domu coby w gacie nie narobić to co będzie przy 3,4 litrach........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na diecie od 12 marca, pewnie myslicie ze wolno chudnę ale po drodze były święta i chrzest mojego synka :grin: wiec tez sobie pozwoliłam no i potem waga w gore, ale nie można miec wyrzutów sumienia bo to nic nie da. Mysle ze dopięłam swego to dzieki siostrze ktora mnie wciagneła w ta diete, zawsze myslałam jak mozna zjeść śniadanie bez chleba :D , a teraz wiem ze mozna i chyba zaczne etap trzeci, bo jeszcze trochę i będę musiała garderobę zmienić :grin: .

1-LUSIA106-9400.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na diecie od 12 marca, pewnie myslicie ze wolno chudnę ale po drodze były święta i chrzest mojego synka :grin: wiec tez sobie pozwoliłam no i potem waga w gore, ale nie można miec wyrzutów sumienia bo to nic nie da. Mysle ze dopięłam swego to dzieki siostrze ktora mnie wciagneła w ta diete, zawsze myslałam jak mozna zjeść śniadanie bez chleba :D , a teraz wiem ze mozna i chyba zaczne etap trzeci, bo jeszcze trochę i będę musiała garderobę zmienić :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margarete- zeby ustawic zdjecie (avatar)- wejdz na swoj profil, potem kliknij na link Panel kontrolny( na prawo od twojego nicka i opcji wyloguj). W panelu kontrolnym, w menu po lewej stronie wybierz Dane osobiste>>edytuj avatar. Tam wcisnij Browse i wybierz lokacje zdjecia na swoim komputerze. Potem zatwierdz i gotowe.

A moja waga stoi i stoi :D buuuuu...

Na poprawe humoru dzisiaj bede robic lody :grin:

Pozdro wszystkim

Super Dzieki, udało sie ...hurra ! :grin: Zdjecie sie juz pokazuje !

Taka linie jak ta pani na zdjeciu to bym chciała miec... ale wszystko przede mna ... tylko jeszcze trrrrrooooooccchhhęęę wytrwałosci i juz.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim Protalkom :grin: cieszę się Benek,że zaprosiłaś taką osobę.Bardzo jestem ciekawa jak to jest dalej.Ja od 2 tygodni jestem w fazie 3 i jak na razie to ciągle boli mnie żołądek :D i nie zabardzo mi się chce jeść nowości .Waga raz kilogram w górę ,raz w dół.Mam nadzieję,że wkrótce wszystko się unormuje.Pozdrawiam cieplutko3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko- probowal ktos robic juz lody??

Poki co znalazlam 3 przepisy- bardzo podobne do siebie, ale jednak z malymi roznicami...i nie wiem na ktory sie zdecydowac.

A dzisiaj ku mej niepoczytanej radosci znalazlam w sklepie aromat truskawkowy! AAAA!

A kiedy znalazlam galaretki owocowe bez cukru i tluszczu to myslalam ze sie rozplacze z radosci :D heheheh

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko- probowal ktos robic juz lody??

Poki co znalazlam 3 przepisy- bardzo podobne do siebie, ale jednak z malymi roznicami...i nie wiem na ktory sie zdecydowac.

A dzisiaj ku mej niepoczytanej radosci znalazlam w sklepie aromat truskawkowy! AAAA!

A kiedy znalazlam galaretki owocowe bez cukru i tluszczu to myslalam ze sie rozplacze z radosci :D heheheh

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, właśnie skończyłam pracę na dzisiaj.

Śliweczko, dziękuję za odpowiedź. Od czasu do czasu pozwolę sobie na ten sok zatem.

Bardzo mi się podobała to wypowiedź z dinozaurem :grin:, ale jeszcze bardziej fakt, że ten ktoś zgodził się podzielić z nami swoimi doświadczeniami. Będę czekać niecierpliwie.

Zaglądam na forum jak tylko mam chwilkę czasu, chłonę każde wasze słowo, jesteście dla mnie wyrocznią w wielu sprawach, wszak jestem na diecie dopiero niecałe dwa tygodnie.

Widzę, że gotujecie i pieczecie. Ja niestety nie mam na to czasu i głównie odżywiam się pokarmami zimnymi, co również jest zalecane w książce.

Kurcze, nie wiem czy nie zgrzeszyłam! :D Wracałam z pracy i tak mnie naszło na śledzia, ale niestety marynowanego. Nie pamiętam, żeby coś na ten temat było w książce. Bardzo narozrabiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , witam:)))

Jak dzis smakowicie na forum.Kazdy cos o jedzonku pisze.:)Ja jestem zalamana:( . Zaszalalam z ciastkami w pracy. Kolezanka przyniosla i nie moglam sie powstrzymac. I co teraz mam zrobic...? Jestem w II fazie od tygodnia i taka wielka plama juz. Na samym poczatku. Jak tak dalej pojdzie to z moim odchudzaniem nici. Jestem zla na siebie za takie zachowanie.. Bede nadal kontynuowac diete. Nie poddam sie. Mysle,ze ten moj napad to nadchodzacy @ . No ale to mnie nie tlumaczy. Jutro nowy dzien i mam nadzieje,ze bedzie lepiej:)

Pozdrowionka dla wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko- probowal ktos robic juz lody??

Poki co znalazlam 3 przepisy- bardzo podobne do siebie, ale jednak z malymi roznicami...i nie wiem na ktory sie zdecydowac.

A dzisiaj ku mej niepoczytanej radosci znalazlam w sklepie aromat truskawkowy! AAAA!

A kiedy znalazlam galaretki owocowe bez cukru i tluszczu to myslalam ze sie rozplacze z radosci :grin: heheheh

Pozdrawiam

BAGI to nieładnie z twojej strony pisać znalazłam i tyle.... :D Pisz szybko gdzie znaszłaś i w jakim opakowaniu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.