Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien Dobry wszystkim.

-Margot bardzo ciesza pierwsze kroczki dziecka .u mnie to juz bylo tak dawno temu .Dzieci dorosle.

-POLA POŁETEK ja tez uwazam ze jesz za malo.zastanawia mnie jak u Ciebie z WC bo nie widze w twoim jadlospisie otrab jak sobie z tym radzisz?Polecilabym rowniez ta zielona herbatke

-DAM RADE ciesze sie ze juz za Toba te wszystkie przygotowania teraz luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot zielona herbata tez mi juz nie pomaga. Od 2 tygodni codzinnie pijam conajmniej poltora litra i nic. Juz chyba wszystkie sztuczki wyprobowalam.

A nie przepraszam- jeszcze cwiczenia mi zostaja...tylko ze teraz mam taki napiety grafik ze nie mam ich gdzie wcisnac :D Poproboje to 7/7 troche i zobaczymy co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ja zacytuje jedna z kobiet (znanych ze swiata rozrywki) KOBIETA TO STWORZENIE BOZE I POWINNO STAC W OBORZE LECZ ZE WZGLEDU NA KSZTALT DUPY CZLOWIEK ZABRAL DO CHALUPY..........................

widze ze niektore z Was domkonuja systematycznego liczu na mojej osobie,jestescie bezwzgledne ale co gorsza niesprawiedliwe

ale co to was obchodzi wazne ze mozecie dolozyc jakiemus facetowi .nie czytacie moich postow a tylko slepo siebie nawzajem wspieracie,BRAK OBIEKTYWIZMU.

BYLO TAK JAKOS DZIWNIE I ZAISPIROWANY JEDNA Z PROTALEK(MILENKA Z DNIA 24KWIET) ZACZALEM WSTAWIAC ZARCIKI ZEBY BYLO WESELEJ ,RAZNIEJ.DOLACZYLA DO TEGO NAWET SLIWECZKA CHOCIAZ WCZESNIEJ PISALA ZE TU PANUJE GLUPAWKA,I SLUSZNIE BO POTRZEBNA JEST TROSZKE GLUPAWKI.

ALE CZY TO JEST WAZNE ,JAK WIDZE NIE ...SZKODA

O matko z dzieckiem co się tutaj wdarzyło;(((

Nie rozumiem w czym problem cytat to cytat, ach tak to już jest z nami Lenox nigdy nie wiadomo kiedy wybuchniemy i kiedy zrobimy z igły widły...nie martw się zły humor czy foch przejdzie jak pochód :D )) he he ja wiem jedno emocje to zły doradca.

Buźka, M :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 

Mateńko ,ile stron zapełniliście jak mnie nie było...czytam i czytam i ze śmiechu pękam...Lenox -dobrze że jesteś  :D

Dorotaxx ,domyślam się że Basieńka,czyli nasza Dam Radę jest fajną babeczką,wszyskie jesteście fajne...fajni  :D  

Jejciu,zapomnialam juz co pisaliscie  :D

Maragrete,rzeczywiście mam trochę roboty przed tą komunią,nie mam czasu zaglądać często na forum...dzisiaj rano przy szybko pitej kawie strasznie mi tego brakowało...ale aby do niedzieli...komunia minie,mam nadzieję że przeżyję  :grin:

Dam Radę,masz już spokój z komunią...a przedemną ten koszmar  :D I napewno zgrzeszę  :D mama będzie mnie pilnowała...będziemy się pilnować nawzajem,bo mama też na protalu  :D Ale napewno coś tam smacznego zszamam.

Dzisiaj były większe zakupy...a potem znowu kościół  :-D ,więc pewnie już dzisiaj nie będę miała możliwości wejścia na forum  :D Szkoda...Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia z dużymi spadkami wagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomość z ostatniej chwili. najpierw wstęp :-D

otóż jak Wam wiadomo siedzę na wychowawczym....w dresach siedzę, nie! nie jestem dresiara. poprostu mam dresy...a one się rozciagają :D

dziś wybieram się do fryzjera i trzeba dresy zdjąć, i założyc coś innego, aby wyglądać jak ludź (ja ludź, ty ludź, my człowieki) i zmieściłam się w spodnie, w których już się ostatnio nie dopinałam!!

to podwójnie mi poprawiło humor, a jaki poniedziałek..... hehe :D

i namówiłam na naszą dietę następną osobę :D

Gratuluje ! To jest bardziej przekonywujące i mobilizujące niz te spadające cyferki kilogramów...

No to jak jeszcze do tego będziesz miała nową, śliczna fryzurę to cała się poczujesz jak nowa...to super uczucie .. :grin:

Az zadroszczę, ale ja tez chudne, no moze na ciuchach jeszcze nie widac, bo wyjęłam z szafy letnie ubrania i sa akurta, a to znaczy że zima mi sie troche utyło...Ale do fyzjera tez idę - w piątek i tez siebedę czuc troszkę o d n o w i o na.. a co... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ,ja już 3 tygodnie w 3 fazie i łatwo nie jest bo pokus coraz więcej i nie ma już takiego reżimu,który bardzo mi pomógł wcześniej.Witam Wszystkie kobitki i Ciebie Lenox(miło znowu poczytać Twoje dowcipy) :D Jak na razie moja waga raz spada do 62 ,raz w górę,ale ciągle się waha.Tak szczerze to tez wolałam tę 2 fazę bo było mi łatwiej,ale walczę jeszcze do końca lipca.Miłego dnia 3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Witaj

i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki, wiosennie i słonecznie !

Margot i Lenox - lnki do stronek super, dowcipy tez fajne, usmiałam sie serdecznie a wraz ze mna moje koleżanki z pokoju w biurze, bo co lepsze kawałki czytam głosno.. :D

Jagódko - witam w gronie protalowym i trzymam kciuki, menu jak najbardziej ok.. teraz tylko jeść, pić i czekac az waga spadnie.. POWODZENIA ! :D

Basienko - super ze waga w dól. :D

A u mnie tez waga zjechała o całe 2 kg !!!

HURRA!! HURRA !! ... :grin: Niedługo zejdę do wyniku DWUCYFROWEGO ! To dopiero będzie święo !

Tylko nie umiem sobie poprawic tego na moim suwaku , proszę o wskazówki w tym zakresie moje niezawodne forumowiczki-protalowiczki !

A Śliweczka dziś chyba zajeta mocno, komunia za pasem, bo jej na forum nie widac ...

Wszystkim życzę miłego dnia !

witaj i ciesze sie podwojnie i gratulacje s powodu psadku wagi

tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko jak ja Ciebie dobrze rozumiem- brak czasu, szalone tempo i nerwy...jakże się cieszę , że to już za mną.....

Trzymaj się jakoś ja dla otuchy i relaksu zaglądałam na forum choć nic nie pisalam...zaglądaj...bo brak Ciebie to zmora.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE WSZYSTKIE PANIE

Mam cos do napisanie otoz minely 20 dni pierwszej czesci

i mam spadek 8kg

Chcialbym dociagnac do spadku 10 kg (to 3-4 dni)ale podejzewam reakcje wiec nie wiem

moze cos podpowiecie poki co jeszcze nie mam ksiazki.

Ja tez mialem rozne wachania reaz 700g do przodu a pozniej po dwoch dniach spadek 2kg

ale ja sie tym nie przejmyje bo wiem ze takie wachania sa norma i tylko cierpliwosc i konsekwencja spowodowala ze przemoglem moj organiz ktory probuje mnie oszukac.

Zycze Wam wszystkim wiary i cierpliwosci,uporu i kosekwencji

a dodoam ze nie mam najmniejszych zmian w funkcjonowaniu swojego organizmu

a wode pije ponad 2 l dziennie,jedzac i pijac pijac i jedzac

PO

WODZE

NIA DZIEWCZYNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.