Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy, witaj Estobar - fajnie, że chcesz zasilić nasze prawie babskie grono....

Jeśli chodzi o tory naszej Dorotki to rewelka - zazdroszczę jej tych umiejętności. Ale żeby wykonać takie cuda to trzeba mieć również zdolności plastyczne - a tak z głowy wymyślić obrazek to trudno - łatwiej "zerżnąć".

Moja waga dziś już 3 dzień stoi w miejscu......i nie wiem co dziś na obiadek zrobić....chyba będzie grilowana rybka. (A tak propos ryb to jakieś się drogie zrobiły!). Narobiłyście apetytu tymi smakowitościami, że dziś też coś zrobię...krem cytrynowy może a jutro serniczek.....muszę pomyśleć....... Piję i tak dużo płynów...a dziś nie wzięłam ze sobą herbatki zielonej :D zrobiłam małą przerwę w picu. Zauważyłam, że jak ją piję to jest ok i buzia się robi ładna a jak przestanę pić to od razu wychodzą mi krosty takie jak uczulenie i buzia przez to się robi nieładna....ale dlaczego się tak dzieje? Już myślę, że może jestem przebiałkowana......ale dużo piję i nuc mnie nie boli. Możecie coś na to poradzić? Pozdrawiam.

Wszystko Anulko jest prawidłowo, że waga stoi - to twój organizm broni sie przed oddaniem zgromadzonych zapasów, kombinuje jak nie uszczknąć z nagromadzonego tłuszczyku (przepraszam : może masz go niewiele ale zawsze troche, skoro jestes z nami na naszym forum !) przestawia i spowalnia metabolizm itd... ale ty i tak wygrasz tę walkę jak będziesz wytrwała i waga ruuuuuszy w dół, musi nie ma wyjścia......... :D

A te wypryski, problemy ze skórą- to tez ok, to są m.in. toksyny i inne świństwa, które sobie nagromadziłaś w organiźmie. Jak dużo pijesz to je wypłukujesz a jak mniej pijesz to nie wypłukane znajduja ujście przez skóre i daja znac o sobie..

Czytałm gdzieś, że najwięcej szkodliwych dla nas substancji (pozostałości z niezdrowych produktów, chemia z żywności, metale ciężkie z brudnego srodowiska, pozostałości po lekach) wszystko to najlepiej wiąże się z tłuszczami i wtakiej postaci w nas sobie śiedzi. Tak więc i nasze odchudzanie to też troche taki detox.. :D ..

Ojej ale sie wymądrzam.. :grin: :D ...

Pozdrawiam cię gorąco, a krem naprawdę wyszedł mi pycha, warto sobie na pocieszenie jakiegoś Proto-słodyczka zafundowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w słoneczny piękny dzień!!!

Witaj Estobar, jesteś drugim po Lenoxie facetem, który się tu odzywa. Mój mąż jest razem ze mną na diecie, choć na forum go nie ma :D W każdym razie zgubił już prawie 9 kg, a dietuje od 21 kwietnia, więc jak widzisz działa to na facetów nawet szybciej i lepiej niż na nas kobietki.

A u mnie lekko drgnęło. Miałyście rację! Cierpliwości i wytrwałości i waga polegnie!!! :D

Zuza - gratulacje z powodu wagi , no widzisz.. a nie mówiłam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko - ja tez trzymam kciuki, żeby wszystko sie udało bez zgrzytów. Pogoda ma byc, nastrój masz radosny, i to nie jest twój pierwszy raz - taka impreza, a więc na pewno wszystko będzie ok.

A Bagi ma rację, ze przy tej krzątaninie i odrobinie stresu to może metabolizm przyspieszy i po komunii waga pójdzie w dół, mimo niewielkich "grzeszków "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot skarbie jak bedziesz miala chwilke to wstaw swoje przepisy na slodkosci w watku z przepisami,tu za lika stron sie zagubia a szkoda by bylo :D buziaczki

kochana, przepisy są z innych for (forów), do których linki niedawno wklejalam i nie sa moje. ja tylko z nich ochoczo korzystam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilam gulasz z żoładków obiowych wg przepisu chyba śliweczki jest pyszny, jak rowniez warto zrobic salatke z jajek i paluszków krabowych... zajadali sie moim protalowym jedzonkiem wszyscy, a szczególnien mąż:D, warto było, dzieki za przepisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot pozwolilam sobie skopiowac pare Twoich przepisow do zakladki z przepisami, mam nadziejeze nie wezmiesz mi tego za złe ale zrobilam to troche dla siebie aby tak nie szukac po stronach forum:)no i zmienilam sobie suwaczek bo waga sie ustabilizowała:) super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na diecie i takie znakomitości masz w zasięgu ręku, jesteś twarda!

Uff ja bym nie wytrzymała!

Hurtowo : dziękuje dziewczyny za uznanie. Uwielbiam robic torty, takiego bzika mam dziwnego

Milenko na szczescie mam juz troche wprawy w pieczeniu wiec probowac nie musze , jesli trzymam sie skladników to wiem,ze bedzie ok . Chociaz czasami dla pewnosci sprobuje troche masy ale wypluwam ją do zlewu , oj co to za męczarnia post-9750-1242325832_thumb.gif

buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto zrobic salatke z jajek i paluszków krabowych...

bogi napisz kochana gdzie mozna znalezc ten przepis. Szukałam w przepisach do diety ale nie znalazłam. Swoją droga dawno tam nie zaglądałam i jestem w ciezkim szoku...Nie wiedzialam,ze mozna wyczarowac takie dania !! Stwierdzam,ze moja dieta jest uboga i musze to zmienic. Ciagle jem to samo a tu takie pysznosci mozna zrobic .

dzis jadłam pyszny barszczyk z jajkiem, troche przesadzilam z pieprzem ale i tak było dobre.

Buziaki , zmykam bo mi starsznie zimno

chudnijcie i bądźcie grzeczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot pozwolilam sobie skopiowac pare Twoich przepisow do zakladki z przepisami, mam nadziejeze nie wezmiesz mi tego za złe ale zrobilam to troche dla siebie aby tak nie szukac po stronach forum:)no i zmienilam sobie suwaczek bo waga sie ustabilizowała:) super

to nie są moje przepisy, tylko z nich korzystam i dzielę z innymi. smacznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość estobar

Cześć

Dzieki wszystkim za miłe powitanie :D az sie zarumieniłem. Niestety dziś byłem w ksiegarni i nie znalazłem książki więc zamówiłem w internecie. Prawdopodobnie przyjedzie do mnie na poczatku tygodnia, do tego czasu poczytam sobie starsze posty o diecie. Oczywiście jak tylko rozpocznę dam znać i postaram sie relacjonować poje postepy lub porażki. hehehe Książkę ściagnąłem z internetu ale jest marnej jakości a po drugie nie lubie czytać książek w komputerze a tylko papierowe. Gotowac uwielbiam więc nie bedzie problemów z przyrzadzeniem potraw...

Pozdrowionka wszystkim Paniom

estobar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny i chłopaki :D Zużka i Kabak już wstali,to pani chociaż po i mprezie też musi :D Jestem bardzo szczęśliwa z samego rana`.Wczoraj dokazywałam jak Ducan kazał 2 razy w tygodniu można(mnie czasem zdarza się częściej) :grin: ,ale waga ta sama :D To kurcze chyba działa to już 4 tydzień utrwalania laaaaaaaa3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogi napisz kochana gdzie mozna znalezc ten przepis. Szukałam w przepisach do diety ale nie znalazłam. Swoją droga dawno tam nie zaglądałam i jestem w ciezkim szoku...Nie wiedzialam,ze mozna wyczarowac takie dania !! Stwierdzam,ze moja dieta jest uboga i musze to zmienic. Ciagle jem to samo a tu takie pysznosci mozna zrobic .

dzis jadłam pyszny barszczyk z jajkiem, troche przesadzilam z pieprzem ale i tak było dobre.

Buziaki , zmykam bo mi starsznie zimno

chudnijcie i bądźcie grzeczni

witam Dorota oto link do przepisów http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...=7437&st=15,

a moja waga drga i widze juz 78 hurrrra , ale suwaczek zmienie jak stanie na tych 78:) super, pozdrawiam wszystkie śpichy, ja do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny i chłopaki :-D Zużka i Kabak już wstali,to pani chociaż po i mprezie też musi :D Jestem bardzo szczęśliwa z samego rana`.Wczoraj dokazywałam jak Ducan kazał 2 razy w tygodniu można(mnie czasem zdarza się częściej) :D ,ale waga ta sama :D To kurcze chyba działa to już 4 tydzień utrwalania laaaaaaaa

Witajcie Mallinka i Boqi. Ja też już na nogach, choć położyłam się przed 1.00. Teoretycznie mam wolny dzień, ale zwierzaki o tym nie wiedzą:D. Fajnie, że utrwalanie działa! Mnie do tego jeszcze daleko, zwłaszcza, że postępy są niewielkie. Ale cieszę się tym, że nawet jak piszecie o kremach i sernikach to mnie to specjalnie nie rusza. A już widać, że mi te 5 kg ubyło :grin:. No i mam to czego chciałam najbardziej: wchodzę bez większej zadyszki na 2 piętro!! i kolanka mniej bolą. A i na spacery mam większą ochotę! Estetycznie nie mam się dla kogo starać, no chyba dla siebie :D. Dziś kupuję sobie hantle, bo zwisy na ramionach to chyba tylko temu prawnikowi z Ally McBill się podobały :D

Miłego dzionka wszystkim.

Fajnie, że mamy kolejnego towarzysza, witaj Eskobar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.