Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

to prawda ze tych light produktow jest coraz wiecej ale kroluje ten tradycyjny bardzo slodki,a kurczak ,moja droga kurczak jest najtanszym miesem (ja kupuje kurczka a raczej czesci po 1,5 funta za kilogram,to jest tanizna)pozniej jest baranina wieprzowina i najdrozsze mieso to wolowina.ale ponad wszystko to ryby ktore to osigaja ceny nawet do 25 f za kilo.a losos filetowany w cenie od5-8 f za kilo.co do warzyw i owocow ,tak to chemia ale nie to ze sie psuja bo maja wydluzony termin trwalosci, czerwony pomidor moze lezeci miesiac i nic mu nie jest, tylko brak mu smaku i jest tak jak piszesz taki "drewniany"

ja glownie zaopatruje sie w Lidlu i Tesco,czasami a Asdziei w kilku innych sklepach ale tam kupuje pojedyncze artykuly(wieprzowine kupowalem i chinczyka)

pozdrawiam

:D :D :grin:

No to zaopatrujesz sie tam gdzie ja :D Ja glownie w Lidlu ze wzgledu na jogurty i twarozek wiejski. Czesci z kuczarka nie sa drogie, ale ja jem tylko piers ktora niestety tania juz nie jest. Nie wiem skad bierzesz swoje warzywa, bo moje gnija nawet pomimo lezenia w lodowce.

A jesli bys kiedys chcial kupic otreby to Holland&Barret jest najlepszy- maja oba rodzaje. Aa..nawet mazeine maja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaopatrujesz sie tam gdzie ja :D Ja glownie w Lidlu ze wzgledu na jogurty i twarozek wiejski. Czesci z kuczarka nie sa drogie, ale ja jem tylko piers ktora niestety tania juz nie jest. Nie wiem skad bierzesz swoje warzywa, bo moje gnija nawet pomimo lezenia w lodowce.

A jesli bys kiedys chcial kupic otreby to Holland&Barret jest najlepszy- maja oba rodzaje. Aa..nawet mazeine maja.

Pozdrawiam

sprawdz tez nabial w Tesco bo ostatnio ja tam kupuje i jest tanszy od lidla,a warzywka zrowniez z lidla i leza i leza tylko jesc trudno bo szkoda zebow,a ja ich nie trzymam w lodowce tylko na balkonie na powietrzu jakos mi tak leza i leza.

Owszem ja zlapia bakterie gnilna to leci w ciqagu 2-3 dni i do ................kosza

sprobuj potrzymac na zewnatrz

pozdrawiam :D :D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaopatrujesz sie tam gdzie ja :D Ja glownie w Lidlu ze wzgledu na jogurty i twarozek wiejski. Czesci z kuczarka nie sa drogie, ale ja jem tylko piers ktora niestety tania juz nie jest. Nie wiem skad bierzesz swoje warzywa, bo moje gnija nawet pomimo lezenia w lodowce.

A jesli bys kiedys chcial kupic otreby to Holland&Barret jest najlepszy- maja oba rodzaje. Aa..nawet mazeine maja.

Pozdrawiam

a swoja droge nie rozumiem dlaczego jadasz tylko piers z kurczaka,,ba jem wszystko poza skura....i kosci,kupuje udka czy inne czesci zdejmuje skure i do gara.

to jest dozwolone......... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja droge nie rozumiem dlaczego jadasz tylko piers z kurczaka,,ba jem wszystko poza skura....i kosci,kupuje udka czy inne czesci zdejmuje skure i do gara.

to jest dozwolone......... :D

Lenox wiem ze dozwolone, ale jakos preferuje piers...pociacham w kostke na patelnie i juz. Nie lubie miesa z koscia i tych roznych zylek, chrzastek i innych dziwnych rzeczy. A w tesco co znalazles? jest twarozek wiejski 0,1%? Apropos ja z tesco kupuje spray do smazenia, niskosodowa sol i galaretki Hartley's. A w lidlu wedlinka z indyka bardzo smaczna.

A balkonu nie mam :D ogrodu tez nie <placz>

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox wiem ze dozwolone, ale jakos preferuje piers...pociacham w kostke na patelnie i juz. Nie lubie miesa z koscia i tych roznych zylek, chrzastek i innych dziwnych rzeczy. A w tesco co znalazles? jest twarozek wiejski 0,1%? Apropos ja z tesco kupuje spray do smazenia, niskosodowa sol i galaretki Hartley's. A w lidlu wedlinka z indyka bardzo smaczna.

A balkonu nie mam :D ogrodu tez nie <placz>

Pozdrawiam :D

rozumiem mnie sie udalo wiec mam miejsce na przechowanie(balkon). atk wogole to ja nie smaze

bo olej zakazany,a ajk jajko to na patelni teflonowej i bez tluszczu,galaretek nie jadam (chyba owoc zakazany)jes :D tem caly czas na zestawie podstawowym ,moze jest to troszke nudne w jedzeniu ale ja lubie kurczaki wiec nie mam wiekszych problemow.a twarozek jest ale to jest twarozek TESCO firmowy taj jak wiele innych produktow.ten sam produkt tylko zmienia sie nazwa sieci sklepow

popzdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola troszke piekę więc moze ja ci pomoge jeśli bedziesz chciała . Mam kilka sprawdzonych przepisów.

Bardzo chętnie skorzystam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola nie przejmuj się dzieciakami - one zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Mój mąż uczy w gimnazjum wiec na bieżąco wiem jaka jest ta młodzież. Czasami nie od zniesienia. Pozdrawiam.

Nie przejmuję się Anulko, raczej mnie to rozbawiło, też uczę w gimnazjum więc wiem, jakie to stworzonka.

Raz nie przemyślałam swojej wypowiedzi i zaproponowałam: 'jestem tutaj, wykorzystajcie mnie, pytajcie, jeśli czegoś nie rozumiecie' W głowach im została tylko pierwsza część wypowiedzi, bo uśmieszki i spojrzenia mówiły same za siebie. To taki głupi wiek, już nie dzieci a jeszcze nie dorośli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuję się Anulko, raczej mnie to rozbawiło, też uczę w gimnazjum więc wiem, jakie to stworzonka.

Raz nie przemyślałam swojej wypowiedzi i zaproponowałam: 'jestem tutaj, wykorzystajcie mnie, pytajcie, jeśli czegoś nie rozumiecie' W głowach im została tylko pierwsza część wypowiedzi, bo uśmieszki i spojrzenia mówiły same za siebie. To taki głupi wiek, już nie dzieci a jeszcze nie dorośli. :D

:D no to niekiepska propozycja Polu. wykorzystali chociaż.....Twoje dobre chęci? hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny (bo Lenox nie ma problemu)

Nie obawiajcie się otrębów. Jeśli macie problemy z WC to jedzcie więcej otrębów pszennych. Ja robię sobie 17 - 20 placków na rano a nieraz nawet jeszcze na wieczór i żyję. Jak przez dwa dni nie idę na kibelek to trzeciego dnia robię placki z dużo, dużo, większą dawką otrębów pszennych - przeczyszczenie gwarantowane.

Ponieważ na początku diety cierpiałam na ciągłe rozwolnienia, kupiłam w aptece potas - odpowiada za gospodarkę wodną naszego organizmu - na drugi dzień zeszła mi opuchlizna z nóg i przeszło rozwolnienie. Potas jadam do dziś i do teraz nie mam rozwolnienia no chyba, że świadomie przekroczę dzienną dawkę otrębów pszennych.

Nie twierdzę, że moje rady będą zbawieniem dla wszystkich cierpiących,, gdyż każdy organizm reaguje inaczej, ale tak czy siak warto spróbować.

Dorotaxx - wiem, że do piekła się idzie, ale czasami warto..... :D :grin: :D

Pozdrowienia z Pomorza dla wszystkich K i M !!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no to niekiepska propozycja Polu. wykorzystali chociaż.....Twoje dobre chęci? hę?

No niestety, dociekliwy uczeń to obecnie rzadkość. Chociaż muszę się pochwalić, dzisiaj otrzymałam wyniki 'Foxa' (to taki ogólnopolski konkurs j. angielskiego) i mój uczeń jest wśród najlepszych i wygrał obóz językowy.

Uczę wszystkie grupy wiekowe (oprócz przedszkolaków) i chyba najbardziej wszystkiego ciekawe są dzieci z I klasy podstawówki :D. Oczywiście, nie wszystkie, tak dobrze nie ma, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.