Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

:-( Hej witam wszystkie protalki!

Jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona. Od jakiegos czasu podgladałam wasze forum nooo i postanowiłam spróbować. Obecnie jestem na 4-tym dniu diety II fazy. Trzy dni uderzeniowej i teraz kolejny etap z warzywami. Mam ambicje zrzucić około 5-6 kilo . Chciała bym podkreslić, że to forum jest świetne. Jest tyle dobrych rad i propozycji kulinarnych że aż strach! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki

Witaj Acha

Im nas więcej tym raźniej chudnąć. Na Twoje wątpliwości odpowiedziała Ci niezawodna Śliweczka. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalowiczki :-D

wróciłam po 2 dniach przerwy (na usprawiedliwienie dodam, że spowodowanych awariami komputerków), no i czuje sie jak na głodzie :grin:

Chlebek... rzecz warta spróbowania, tym bardziej, że tak ładnie wygląda na zdjęciach :grin:

Ja w ciagu tych 2 dni mocno nagrzeszyłam, co oczywiście odbiło sie na wadze :-( z 55 skoczyło do 56,5 kg :) Wyszły ciasteczka z czekoladą i kamyczki (które perfidnie podkradałam memu dziecku). Ale nic to, od dziś znowu 5 dni proteinek to zrzuce to :-D

Cieszy mnie Wasze podejscie do skrupulatności przestrzegania diety :grin: Na uderzeniówce ścisle jej przestrzegałam, na poczatku 2 fazy też, ale ostatnio zaczęłam się łamać... Całe szczęście codzienne ważenie sie stawia mnie do pionu :D

No i na koniec... STĘSKNIŁAM SIE ZA WAMI

edytah,powiedz prosze,ile trwala u Ciebie 1 i 2 faza?bo ja wlasciwie to nie wiem,czy dam rade tak np.2miesiace na 1i2,bo przeciez w tym okresie chudniemy do okreslonej wagi,a w 3 fazie utrwalamy,czyli jakby juz sie nie chudnie,lub nie wiele,teraz to ja sie poplatalam.kazdy organizm jest inny,wiec ile np. stosowac 1i2 i znowu i znowu.o rany,chyba musze wrocic do czytania:)

przepraszam,ze marudze,pozdrawiam Was dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: UFFF już mi lepiej, ale się wystraszyłam że ledwo zaczełam i juz źle. Czyli teraz mogę sobie zrobić 2/2 czyli 2 dni białek+ warzywa a potem 2 dni białka aż do uzyskania odpowiedniej wagi? Sorki dziewczyny za takie "głupie " pytanka ale wolę zapytać niz głupoty robić. Dziekuję Śliweczko pamiętam o białkach dzis kupiłam sobie również otręby, które będę wcinać z jogurtem:) Dziekuję za przyjęcie Onyks -to bardzo miłe , super że jestesmy na tym samym etapie, oby Nasze wyniki były równie proporcjonalne hahaha. Kurczę żałuję że 1-go dnia się nie zmierzyłam, ja to jestem zakręcona no ale mówi się trudno i walczy się dalej! :) :-(

acha,kochana,trzymam,kciuki za jak najszybsze uzyskanie rezultatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milenko.przejrzalam szybciutko te diete,najbardziej podoba mi sie,ze sa owoce,ciezko mi bez nich:(

juggin,jak piszesz o tym chlebku,to mnie normalnie skreca,oj chyba mam maly kryzys,i juz zaczynam wymyslac,ze a moze ta dieta nie zdrowa,itd.dziewczynki kochane,czy Wy tez macie lub mialyscie takie chwile?

Dziewczynki,załamujecie mnie normalnie...Ty Onyks jesteś na diecie od paru dni i już masz dosyć? Żadna dieta Cię nie zadowoli z takim nastawieniem  :-( Kochana,idź do przodu i zobacz,zgubiłaś już trochę czyli dieta działa ,więc po co ją zmieniać?A załamania i kryzysy przychodzą,domnie też...ale trwam bo wiem że na innej diecie polegnę.

Na siłę Was nie zatrzymam,tak jak nie udało mi się wcześniej zatrzymać naszej kochanej MamyKasi,przeszła na dietę plaż południowych,założyła swój wątek i słuch o niej zaginął...

Milenko,Ty chcesz nas opuścić??????????? No nie wierzę!!!!!!!!!!!!! :)  

I Anulka się zastanawia...Wszystkie odejdziecie ,a ja i tak zostanę wierna Dukanowi bo przecież tyle osiągnęłam i Wy przecież też... Na innej diecie wytrzymacie do końca? Czy za jakiś czas znowu postanowicie coś zmienić.Niekonsekwencja...Ale to Wasz wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( Witam również Edytah oraz Bożenko66 dziekuję za miłe przyjęcie! A powiedzcie dziewczyny jak mozna zrobić sobie taki miernik wagi który macie przy każdej odpowiedzi? Fajnie tak, przynajmniej można sobie popatrzyc na efekty haha pozdrawiam Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( Witam również Edytah oraz Bożenko66 dziekuję za miłe przyjęcie! A powiedzcie dziewczyny jak mozna zrobić sobie taki miernik wagi który macie przy każdej odpowiedzi? Fajnie tak, przynajmniej można sobie popatrzyc na efekty haha pozdrawiam Was :)

Kliknij sobie na suwaczek wagi ten, który Ci się najbardziej podoba i później idź wg. wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha,kochana,trzymam,kciuki za jak najszybsze uzyskanie rezultatu

Onyks ja również trzymam STRASZNIE MOCNO kciuki za Ciebie!!!! Damy radę, walczymy ostro dziewczyny i nie poddawać się. Ciężko bez owoców przez pierwsze etapy, ale cóż do słodkiego na razie mnie nie ciągnie. Skusiłam się na 5 truskawek-były takie pyszniutkie że nie mogłam sie opanować. Ale czytałam wczesniej że dziewczyny też odrobine podjadały truskawki i nic sie nie działo, same bez cukru mają bardzo mało kalorii więc myslę że nie bedzie źle.Buziaki:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,załamujecie mnie normalnie...Ty Onyks jesteś na diecie od paru dni i już masz dosyć? Żadna dieta Cię nie zadowoli z takim nastawieniem :-( Kochana,idź do przodu i zobacz,zgubiłaś już trochę czyli dieta działa ,więc po co ją zmieniać?Na siłę Was nie zatrzymam,tak jak nie udało mi się wcześniej zatrzymać naszej kochanej MamyKasi,przeszła na dietę plaż południowych,założyła swój wątek i słuch o niej zaginął...

Milenko,Ty chcesz nas opuścić??????????? No nie wierzę!!!!!!!!!!!!! :grin:

I Anulka się zastanawia...Wszystkie odejdziecie ,a ja i tak zostanę wierna Dukanowi bo przecież tyle osiągnęłam i Wy przecież też... Na innej diecie wytrzymacie do końca? Czy za jakiś czas znowu postanowicie coś zmienić.Niekonsekwencja...Ale to Wasz wybór...

Śliweczko ja zostaję na bank! Żadna dieta nie odpowiadała mi tak, jak ta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, ja też zostaję. Jeszcze nigdy tak łatwo nie było mi chudnąć. Nie chodzę głodna, mogę piec chlebek i ciasto :-( . Nie lubię diet, które wskazują dokładnie kidy i co mam zjeść. Poza tym mam taką pracę, że trudno byłoby mi jeść o ustalonych godzinach. Czasami mam kłopoty z pójściem do toalety, a przy naszym piciu to bywa kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko ja zostaję na bank! Żadna dieta nie odpowiadała mi tak, jak ta :)

No i dzięki Bogu kochana!!! Już się bałam że wszystkie sobie pójdą  :-(  

Onyks nie pisałaś dokładnie że chcesz odejść,ale ja strasznie się zdenerwowałam tym że Milenka i Anulka myślą o odejściu...a Ty napisałaś że masz chwile załamania czy jakoś tak i bałam się że Ty też...Nie rób nam tego  :grin:  

post-7037-1244826937_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.