Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

i znowu cisza .........sliweczka tez nic nie pisze.................. :-( ??:

Jestem,jestem Balbinko  :)

:grin: Hej witam wszystkie protalki!

Jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona. Od jakiegos czasu podgladałam wasze forum nooo i postanowiłam spróbować. Obecnie jestem na 4-tym dniu diety II fazy. Trzy dni uderzeniowej i teraz kolejny etap z warzywami. Mam ambicje zrzucić około 5-6 kilo . Chciała bym podkreslić, że to forum jest świetne. Jest tyle dobrych rad i propozycji kulinarnych że aż strach! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki

Witaj Acha!!! My będziemy Cię wspierać ,a Ty nas i będzie git!!! Ja również za Ciebie trzymam kciuki.

Białaka i warzywa stosujemy na przemian w systemie np.1/1,2/2,3/3,4/4,5/5 itd.To znaczy że jesz białka np.2 dni i potem białka z warzywami kolejne 2 dni i tak na przemian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha100 jezeli wybierzesz system 3/3 to masz 3 dni samych bialek i po trzech dniach 3 dni warzyw + bialka

nie mieszamy faz chyba ze wybierzesz system 1/1 to masz 1 dzien bialek i 1 dzien warzywa + bialka

chyba nic nie pokrecilam hmmmm :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko i Balbinko kochane z Was dziewczyny!

Bardzo dziekuję za miłe przyjęcie, jasne że będziemy sie wspierać!!!!!! Podaję e-mail acha100@vp.pl . Z góry dziekuję balbinko38!

A szczerze mówiąc na razie na diecie jest ok, trochę pobolewa mnie głowa?(zwłaszcza wieczorami) ale to normalne tak wyczytałam na forum. Jeszcze się nie ważyłam bo nie mam wagi:( Jest u mojej mamy ale naprawię to w ciągu najbliższych dni hahaha. Ale kurcze nie wiem czy to możliwe po 4 dniach ale jakby mi się portki poluzowały. :-( Czy to możliwe że to już dziewczyny? Pewnie to woda schodzi ale co tam ważne że się rusza.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-( Kurczę ja mam dzisiaj pierwszy dzien II fazy i dorwałam sie do pomidora i ogórka od rana(tak na to czekałam). Myslałam że po 3 dniach białek moge zacząc od warzyw:( I co teraz???!!! I wogóle do przygotowuję sobie sałateczkę z brokuła(chyba wolno?) , jajeczka i ogórka zielonego z jogurtem .Kurcze dziewczyny co mam teraz robic, nie chcę tego spinkolic, POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Kurczę ja mam dzisiaj pierwszy dzien II fazy i dorwałam sie do pomidora i ogórka od rana(tak na to czekałam). Myslałam że po 3 dniach białek moge zacząc od warzyw:( I co teraz???!!! I wogóle do przygotowuję sobie sałateczkę z brokuła(chyba wolno?) , jajeczka i ogórka zielonego z jogurtem .Kurcze dziewczyny co mam teraz robic, nie chcę tego spinkolic, POMOCY!!!

Skoro 1 dzień 2 fazy to ok...Po samych białkach zaczęłaś jeść warzywa ,czyli wszystko się zgadza.Tylko pamiętaj żeby jeść też białko,a nie same warzywa  :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie nową elektroniczną wagę, zmieniłam linijkę, bo nowa waga chyba mnie lubi i pokazała o 1,5 kg mniej jak poprzednia :-(

No dobra, przekonałyście mnie, zaraz biorę się za pieczenie chleba :grin: Z czym tak wogóle jadacie ten chleb? Można z chudą wędliną ? Mam go traktować jako dozwolony (w wiadomych ilościach) i jeść z czym chcę?

Nie wiem czy też tak macie, ale mi się przydarzyło dzisiaj po raz drugi; zjadłam śniadanie koło 9, wybyłam z domu, cały dzień nic nie jadłam i dopiero po 16 wstawiłam rybę do piekarnika; aż mi było słabo z głodu, niedobrze, a ból głowy nie do zniesienia. Pałaszuję teraz rybę i z każdym kęsem mi lepiej. Kiedyś mogłam prawie cały dzień przeżyć o szklance wody, albo zjeść raz dziennie w okolicach południa i nie miałam takich jazd. Chyba organizm mi się przestawił na regularne jedzenie... Już nigdy nie dopuszczę do takiego głodu, przez moment bałam się, że zemdleję, tak fatalnie się poczułam.

WITAMkochane protalki

mari,kochana,mnie sie nie udalo nigdy jadac systematycznie,moze gdybym nie pracowala:)pomarzyc mozna,i wiesz,ze tez sie czuje slaba na tej diecie,niby jem,ale jakos tak w glowie mi sie koluje,sil brak,ale to pewnie reakcja organizmu,tylko nie wiem,czy na bialka czy mniejsze kalorie,hmm

witam rowniez nowa protalke,acha100,chyba jestesmy na tym samym etapie:)udalo mie sie zrzucic 2,5kg.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Kurczę ja mam dzisiaj pierwszy dzien II fazy i dorwałam sie do pomidora i ogórka od rana(tak na to czekałam). Myslałam że po 3 dniach białek moge zacząc od warzyw:( I co teraz???!!! I wogóle do przygotowuję sobie sałateczkę z brokuła(chyba wolno?) , jajeczka i ogórka zielonego z jogurtem .Kurcze dziewczyny co mam teraz robic, nie chcę tego spinkolic, POMOCY!!!

Witaj acha100 :-( Ja ekspertem nie jestem, ale na moje oko, skoro chcesz zgubić 5-6 kg, to 3 dni fazy uderzeniowej jest wystarczające. Ja w II fazie wybrałam rytm 5/5, ale można też inaczej o czym pisała Śliweczka. Po uderzeniówce, II fazę zaczęłam od 5 dni B+W - droga redakcjo, czy zrobiłam coś źle? A nawet jeśli, to najważniejsze że waga spada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary, chyba się na taką dietkę zdecyduje(lecz chyba od poniedziałku), te owoce mmm :-(

Dam znać na pewno...

Pozdrawiam, M :)

Milenko.przejrzalam szybciutko te diete,najbardziej podoba mi sie,ze sa owoce,ciezko mi bez nich:(

juggin,jak piszesz o tym chlebku,to mnie normalnie skreca,oj chyba mam maly kryzys,i juz zaczynam wymyslac,ze a moze ta dieta nie zdrowa,itd.dziewczynki kochane,czy Wy tez macie lub mialyscie takie chwile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie nową elektroniczną wagę, zmieniłam linijkę, bo nowa waga chyba mnie lubi i pokazała o 1,5 kg mniej jak poprzednia :-(

No dobra, przekonałyście mnie, zaraz biorę się za pieczenie chleba :D Z czym tak wogóle jadacie ten chleb? Można z chudą wędliną ? Mam go traktować jako dozwolony (w wiadomych ilościach) i jeść z czym chcę?

Nie wiem czy też tak macie, ale mi się przydarzyło dzisiaj po raz drugi; zjadłam śniadanie koło 9, wybyłam z domu, cały dzień nic nie jadłam i dopiero po 16 wstawiłam rybę do piekarnika; aż mi było słabo z głodu, niedobrze, a ból głowy nie do zniesienia. Pałaszuję teraz rybę i z każdym kęsem mi lepiej. Kiedyś mogłam prawie cały dzień przeżyć o szklance wody, albo zjeść raz dziennie w okolicach południa i nie miałam takich jazd. Chyba organizm mi się przestawił na regularne jedzenie... Już nigdy nie dopuszczę do takiego głodu, przez moment bałam się, że zemdleję, tak fatalnie się poczułam.

Super że masz życzliwszą wagę :)

Też tak miałam kiedyś że cały dzień mogłam nic nie jesc, bo np nie miałam czasu na jedzenie. Póxniej nadrabiałam to np pizzą i centymetrów przybywało.

:grin: Hej witam wszystkie protalki!

Jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona. Od jakiegos czasu podgladałam wasze forum nooo i postanowiłam spróbować. Obecnie jestem na 4-tym dniu diety II fazy. Trzy dni uderzeniowej i teraz kolejny etap z warzywami. Mam ambicje zrzucić około 5-6 kilo . Chciała bym podkreslić, że to forum jest świetne. Jest tyle dobrych rad i propozycji kulinarnych że aż strach! Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki

Witamy Cie serdecznie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulacje Bożenko!

Rzeczywiście byłam wściekła jak waga stała i stała i stała, ale teraz mam same białka, od 4 dni i jeszcze dziś i od razu to widać na wadze. Poza tym ostatnio zmieściłam sie w taka wąska spódnice, której dawno już nie nosiłam i do tego bluzeczka nieco dopasowana, buty na obcasie, usmiechnięta mina ... i od razu w pracy wszyscy zauważyli że schudłam.. to bardzo motywuje...do dalszej walki z samym soba.. :)

Nie wspomne juz ile mam jeszcze innych, fajnych ciuchów odłozonych na moment jak schudnę.. juz sie nie moge doczekac.. :-(

Maragretko,swieynie,ze spadl kilogram,to motywuje do dalszej wagi,no,nie wspomne juz o ciuszkach,to jest chyba jedna z bardzo dobrych motywacji,kazda z nas chcialaby wygladac w czyms dobrze.dlatego nie lubie robic zakupow,zwlaszcza spodni,akysz,ale mam nadzieje,ze to sie zmieni,czego i Wam kochane zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: UFFF już mi lepiej, ale się wystraszyłam że ledwo zaczełam i juz źle. Czyli teraz mogę sobie zrobić 2/2 czyli 2 dni białek+ warzywa a potem 2 dni białka aż do uzyskania odpowiedniej wagi? Sorki dziewczyny za takie "głupie " pytanka ale wolę zapytać niz głupoty robić. Dziekuję Śliweczko pamiętam o białkach dzis kupiłam sobie również otręby, które będę wcinać z jogurtem:) Dziekuję za przyjęcie Onyks -to bardzo miłe , super że jestesmy na tym samym etapie, oby Nasze wyniki były równie proporcjonalne hahaha. Kurczę żałuję że 1-go dnia się nie zmierzyłam, ja to jestem zakręcona no ale mówi się trudno i walczy się dalej! :) :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.