Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo paskudnej pogody ja miło spędzam czas,po spacerze z pieskiem i po rodzinnym obiadku,razem z mężem nadrabiamy zaległości i oglądamy filmy z płyt :) .Jak nie mogę się wygrzewać na słoneczku to wygrzewam się pod kocem 8) .Buziaczki

Oj,u Ciebie paskudna pogoda...a u mnie pięknie słońce świeci i jest strasznie gorąco,na słońcu termometr pokazał 37 st !!! Szkoda że słoneczko tak niesprawiedliwie,nie wszystkim po równo rozdaje swoje promyczki  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której piekłaś klops??? Boże,Ty to masz chęci...żeby po nocach gotować...

Mój mąż ,kiedy powiedziałam że żeby schudnąć to muszę na forum zaglądać ,powiedział że on mi chudnąć nie kazał :-D Eh mężczyźni...

Tak, faceci bywają cudowni :) . A nie pomyślał, że to o Twoje zdrowie idzie stawka?

Mój kochany Mąż ostatnio narzekał, że mnie może być mniej w niektórych miejscach i On sobie nie zyczy i też się wypierał, że chciał, żebym schudła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, wiem o czym piszesz. Przez prawie 2 lata mieszkaliśmy w domku i nie mieliśmy zagospodarowanego wejścia. A do tego mamy ziemie gliniastą. Ile ja sie codziennie nasprzątałam, mimo, że pilnowałam zdejmowania butów. Niedawno położyliśmy kostkę, zupełnie inne życie :)

Bardzo Ci współczuje, bo po deszczu, jeszcze przy dużej Rodzinie, na pewno jest co robić. Ale jak z kiloskami sobie radzisz t i ze wszytkim tak samo pięknie. 8)

No nie zawsze tak pięknie sobie radzę z tym sprzątaniem.Kiedy właśnie co umyłam podłogę ,a któreś z dzieci wpadnie do domu z błotem to ....ścierki po domu latają  :-P bo z tych nerwów to potrafię rzucić tym co mam pod ręką (staram się żeby to były lekkie rzeczy  :-D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, faceci bywają cudowni :) . A nie pomyślał, że to o Twoje zdrowie idzie stawka?

Mój kochany Mąż ostatnio narzekał, że mnie może być mniej w niektórych miejscach i On sobie nie zyczy i też się wypierał, że chciał, żebym schudła.

Tak oczywiście ,pomyślał o moim zdrowiu ...ale kiedy forum jest ważniejsze to dobre każde tłumaczenie  :-D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki serdecznie, dzisiaj później niż zwykle. :-D :) 8)

Dzisiaj przy niedzieli wybraliśmy sie do japońskiego kościoła katolickiego. Niestety musieliśmy iść na mszę po japońsku, bo później pracujemy. Bardzo ciekawe są obrzędy w róznych krajach zwłaszcza egzotycznych, bo często wplecione sa elementy kultury danego kraju. W związku z tym, że parafie sa dość zamkniętymi grupami ludzi, wszyscy się dobrze znają. Gdy się pojawiamy w grupie najczęściej kilkunastoosobowej, od razu zwracamy na siebie uwagę. Dzisiaj przywitali nas oklaskami. Japończycy są z reguły bardzo mili i uprzejmi. Myślę, że to jest bardzo wygodny kraj do życia, zwlaszcza dla pracowitych osób :-P No to już Was :D nie zanudzam i odezwę się później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nareszcie ze słoneczkiem , choć po wczorajszej nocej burzy sa jeszcze slady , nie zanudzasz nas przyajmniej mnie ja uwielbiam słuchać o innej kulturze i zwyczajach zawsze jak mi sie uda być w innym kraju to staram sie zobaczyć zwyczaje tych ludzi, czasem o co dla nas jest smieszne czy błahe dla nich jest ważne i odwrotnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Chudzinki,ja dzisiaj też póżniej ,ale już zrobiłam wiele rzeczy i w kościele byłam.Pogoda dalej do de....,słońca już dawno nie widziałam a deszcz pada kilka razy dziennie,rzeka wylewa coraz dalej :-D .staram się nie patrzeć za okno i myślę pozytywnie :) .Dostałam @,w związku z powyższym waga spadnie i przestane mieć zachciewajki 8) .Miłego dzionka3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielny poranek.

Kawkuje sobie. Dostalam w końcu @ i głowa przestała boleć nareszcie-co za cudowne uczucie :-D .

Wczoraj wieczorem upiekłam sobie chlebek z przepisu Bożenki - nie ma czym się chwalic bo nie wyrósł średnio, ale kromki da sie pokroić i ten cudowny smak :) . Piekłam go chyba z 1,5 godziny ale w temp. 150 stopni i przewracalam go góry nogami pod koniec, bo balam się ze dół sie nie dopiecze. Troszkę dól mi przywarl do blaszki, bo bez papieru piekłam, ale i tak jest cudowny. Włsasnie gotuje jajka i zrobie sobie w końcu kanapki z klopsem, jakiem i pomidorem. Ręcę trzęsą mi sie na samą myśl.

Nadal nie grzeszę 8) . Wczoraj upieklam sobie ciasteczka Śliweczki z kakao, pyszne i dla mnie wystarczą na "zachciewajki @". Piję duzo hernaty zielonej, Rooibos, wody i powiem Wam, ze jestem w szoku, bo kg mi uciekl :-P . Suwaka nie zmieniam, bo poczekam az sie ustabilizuje.

Bożenko zazdroszczę Ci tej egzotyki, napewno wszystko jest tam pachnace inaczej. Mnie zawsze powala fakt, że w kazdym kraju są inne zapachy- każdy kraj ma swoją niepowtarzalna woń.Cudowne to jest.

Co do pogody, to raczej szaro na dworze. Wczoraj było pogodniej. Bylam na spacerku i lodach ( ja oczywiscie lodow nie jadlam- pilam kawkę), ale milo było. w Szczecinie jest taka cudowna lodziarnia , a w niej wyrabiane ręcznie lody galkowe- smakow chyba z 1000- owocowe rózne, smietankowe, jogurtowe,miętowe, ciasteczkowe, tiramisu itd. Cudo na maxa. Zawsze, gdy tam jesteśmy to mówie, że gdy już będe mogla to zjem 10 gałek :D

No coz- jajka gotowe więc robie krolewskie śniadanko :D . Życze wam miłego dnia i wytrwałości bez grzeszków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki serdecznie, dzisiaj później niż zwykle. :-D :) 8)

Dzisiaj przy niedzieli wybraliśmy sie do japońskiego kościoła katolickiego. Niestety musieliśmy iść na mszę po japońsku, bo później pracujemy. Bardzo ciekawe są obrzędy w róznych krajach zwłaszcza egzotycznych, bo często wplecione sa elementy kultury danego kraju. W związku z tym, że parafie sa dość zamkniętymi grupami ludzi, wszyscy się dobrze znają. Gdy się pojawiamy w grupie najczęściej kilkunastoosobowej, od razu zwracamy na siebie uwagę. Dzisiaj przywitali nas oklaskami. Japończycy są z reguły bardzo mili i uprzejmi. Myślę, że to jest bardzo wygodny kraj do życia, zwlaszcza dla pracowitych osób :-P No to już Was :D nie zanudzam i odezwę się później.

Witam wszystkie Panie w ten piekny sloneczny i goracy dzien.Mi tez glowe rozsadza z bolu ale to mam dosc czesto ponoc albo od kregoslupa albo przed@ .

Bozenko zwiedzanie innych krajow i poznawanie ich obyczajow jest bardzo ciekawe.Ja trzy lata temu bylam w Madrycie Polski kosciol jest zamykany na czas wakacji wiec bylam w Hiszpanskim niby wiedzialam wszystkie czesci mszy bo podobnie jak w Polsce ale na koniec mszy wyszedl ksiadz przed kosciol i rozmawial z ludzmi nie wiedzialam o co chodzi bo nie znam jezyka siostra wyjasnila ze ksiadz pytal czy byla odpowiednia klimatyzacja czy nie bylo za goraco lub za zimno u nas tego sie nie spotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.