Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki!!! :-D

Trochę dzisiaj popracowałam nad moją sygnaturką.

Chciałam mieć też ładny suwaczek jak Wy...

Teraz się nie ważę - bo warzywka mam.. więc nie

ma co się niepotrzebnie stresować. :D

Wymaganą ilość wody już w siebie wlałam, teraz

już mogę pić dla przyjemności!!!

Oj - no tak czas urlopów.. Ciekawe czy ja w tym

roku gdzieś wyjadę czy nie.. Wszystko zależy od

mojego lubego - pozostawiłam mu inicjatywę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin ja się melduję na herbatce bo już jestem po kawce. Dziś waga znów w dół chyba 200 gram HURA.

Prawidlowo :-D

Ja dzis odstawilam sie do pracy w spodnie obcisle na maxa, buty na obcasie i koszuleczke przy ciele. I powiem Wam, że wzbudzilam małą sensację :-D . Do tej pory łaziłam w tym co zwykle, a ze ciuchy lekko spadaly ze mnie to nikt specjalnie nie zauwazyl, ze znikam :lol: . A dzisiaj wszyscy w szoku- co sie stalo, jak super wygladam itd... jejku jak miło :) Jak to dzień może być ładniejszy, gdy od rana slyszy sie komplementy :)

Zmienilam suwaczek o caly 1 kg, bo co prawda zeszlo ze mnie 800 g, ale w moim suwaczku jest tylko mozliwośc przesuniecia o cały kg, więc teraz musze sie starać, aby suwaczek byl zgodny z prawda i spalic te 200g brakujacego spadku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was  :-D

podczytuję was od poniedziałku, bo też od tego dnia jestem na diecie Protal. Od razu mam pytanie, czy to normalne, że po pierwszym dniu schudłam 1,2 kg a po drugim w ogóle?

Nie mniej jednak liczę na wsparcie, droga przede mną długa ale widzę, że są też dłuższe...  :D i dzięki Waszemu wsparciu niejednemu się udało. Ze swojej strony obiecuję wspierać Was również  :-D

Miłego dnia życzę wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie, to moj pierwszy post moze wkoncu wpisze go tam gdzie trzeba, bo ostatnio wpisalam na czata :D zdolna ze mnie bestia wiec przepraszam gdybym znow cos palnela nie tak no i dzieki jednej z forumowiczek mam suwaczek ale nie wiem czy tez go nie zmascilam

pozdrawiam kasia

suwak-rysuj_94_81,8_65__arial_263.png_034.png.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :-D

podczytuję was od poniedziałku, bo też od tego dnia jestem na diecie Protal. Od razu mam pytanie, czy to normalne, że po pierwszym dniu schudłam 1,2 kg a po drugim w ogóle?

Nie mniej jednak liczę na wsparcie, droga przede mną długa ale widzę, że są też dłuższe... :-D i dzięki Waszemu wsparciu niejednemu się udało. Ze swojej strony obiecuję wspierać Was również :)

Miłego dnia życzę wszystkim

Witamy serdecznie w naszym skromnym gronie :D

Waga jak waga, płata figle... Ale nie wiem czy w uderzeniówce

to codziennie traci się jakiś gram!?! Bo jak ja zaczynałam - to jeszcze

nie miałam wagi elektronicznej :lol: I w uderzeniówce tylko 1kg ze

mnie uszedł. Ale to niby dla tego, że nie miałam za dużo do stracenia

(choć czy ja wiem czy 15-20 kg to mało..)

Teraz już wszsytko uzależniam od zadowolenia z mojego wyglądu!!!

Jak dojdę do 15.. to zobaczę co dalej!!!

No i pomierz się centymetrem gdzie niegdzie... Będziesz zaskoczona

jak i tu się traci!!!

POWODZENIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie, to moj pierwszy post moze wkoncu wpisze go tam gdzie trzeba, bo ostatnio wpisalam na czata :D zdolna ze mnie bestia wiec przepraszam gdybym znow cos palnela nie tak no i dzieki jednej z forumowiczek mam suwaczek ale nie wiem czy tez go nie zmascilam

pozdrawiam kasia

Kasiu i Ty witaj na naszym forum :-D

Tutaj wszystkim się udaje tracić kiloski - więc dobrze trafiłaś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko- ogromniaste gratulacje za wytrwalość :-D . Jestes dzielna bardzo. Jestes tez przykladem jak małymu kroczkami zdobywa sie ogromne sukcesy. Codzienne spadki wagi o kilkaset gram,dni gdy waga nie spada w ogole-dzień po dniu nie widac oszałamiajacych efektów. Gdy jednak zbilansujemy okres czasu jak w Twoim przypadku 6 miesięcy to okazuje sie , że dokonalas prawie niemozliwego :lol: . Dla mnie jestes silna motywacja do walki o swoje zdrowie i wyglad. Hip hip hura :) . I zycze Ci kolejnych 30 kg mniej:0 Albo jeszcze wiecej.

Dziękuję Juggin.Staram się jak mogę,aby pozbyć się tych kilogramów.Idzie mi nieźle,mam nadzieję że wytrwam.Z Waszą pomocą napewno mi się uda.

Śliweczko - GRATULACJE :) Oj, są powody do dumy i zadowolenia :-D

Dziękuję Edytko!

Śliweczko!!! GRATULACJE!!! Piękne podsumowanie półrocza.

U mnie znowu troszke mniej, ale idzie dość wolno :D

Dzięki Zuza! Ciesz się że waga spada,pomalutku,ale spada.Za szybko chudnąć nie można,to niezdrowe...Pomału schudniesz ile chcesz.

Juggin ja się melduję na herbatce bo już jestem po kawce. Dziś waga znów w dół chyba 200 gram HURA.

Anulko,gratulacje spadku i wszystkiego najlepszego w dniu urodzin kochana!!!

post-7037-1246437428_thumb.gif    post-7037-1246437736_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulko - Wszystkiego naj naj naj... niech waga szybciutko spada a w zyciu samych usmiechów Ci zyczę :-D :lol: :)

Witam Nowe Proteinki- wytrwalosci i zaparcia w osiagnieciu celu. Forum jest zarówno kopalnia wiedzy o diecie , jak i miejscem gdzie zawsze możecie poplakac nam w rękaw :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was  :-D

podczytuję was od poniedziałku, bo też od tego dnia jestem na diecie Protal. Od razu mam pytanie, czy to normalne, że po pierwszym dniu schudłam 1,2 kg a po drugim w ogóle?

Nie mniej jednak liczę na wsparcie, droga przede mną długa ale widzę, że są też dłuższe...  :-D i dzięki Waszemu wsparciu niejednemu się udało. Ze swojej strony obiecuję wspierać Was również  :lol:

Miłego dnia życzę wszystkim 

Witaj Gohna! W tej diecie  wiele nas zaskakuje,czasem waga płata figle.Ale chudniemy i to jest najważniejsze.

Witam was serdecznie, to moj pierwszy post moze wkoncu wpisze go tam gdzie trzeba, bo ostatnio wpisalam na czata :D zdolna ze mnie bestia wiec przepraszam gdybym znow cos palnela nie tak no i dzieki jednej z forumowiczek mam suwaczek ale nie wiem czy tez go nie zmascilam

pozdrawiam kasia

Kasiu również witaj w naszym gronie!!!  

Trzymam za Was kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niestety nie mogłam wypić z Wami kawki  :-D Niedawno włączyłam kompa.Burza szalała całą noc,cały ranek grzmiało ,teraz na chwilkę poszło gdzieś dalej,ale słychać że gdzieś daleko grzmi.We  wiosce położonej niedaleko mojej wsi piorun spalił budynki gospodarcze...Co się dzieje z tą pogodą...Koniec świata chyba blisko... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko to i poetka z Ciebie :D

No, no.. jestem pełna uznania!!!

To będzie hasło przewodnie naszego forum :-D

Miejmy nadzieje, że te burze w końcu się skończą

wszędzie!!!

Hehe,jestem poeta,tylko głowa nie ta  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.