Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Proteinki!

Ja już po śniadaniu (sardynki w sosie własnym i kromka protalowego chlebka) i herbatce.

Martwi mnie tylko, że waga się tak powoli posuwa w dół, bo dzisiaj ostatni dzień proteinowej piątki i tylko 0,400 mniej, a nie grzeszę :D

Tyldo,ten artykuł nie pisze prawdy o protalu.Może i Lopez schudła ,ale o koktajlu napewno nic nie wiedziała :-D To chyba jakiś błąd w tłumaczeniu,albo jakiś chochlik wdarł się.W książce Dukana nie ma mowy o żadnym koktajlu,a owoce przecież na tej diecie są zabronione,ponieważ zawierają fruktozę czyli cukier prosty niedozwolony na protalu.A mleko w proszku odtłuszczone zawiera sporo tłuszczu i picie codziennie takiego koktajlu napewno nie pomoże nam schudnąć.Nie polecam!!!!!!!!!

No właśnie strasznie mi ten koktajl do Protala nie pasował :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce,dzisiaj obudziły mnie o 5 hałasujące szpaki na czereśni.młócą czereśnie i robią przy tym strasznie dużo rabanu :-D

Witam Protalki :-D

Dzis moje dziecie obudzilo mnie juz o 5 rano :D

Koleżanki widze maja wspólny budzik, chociaz pod inną postacią :lol:

Witam Was Dziewczyny na porannej kawce. Stalo sie to już moim rytuałem, ze przyjezdzam do pracy, szybko kompik, szybko kawa i siadam i wpatruje się w ekran jak " sroka w gnat". :)

Margarete- "wciagnełam nosem" swoje brakujące 200 g i suwaczek już kłamliwy nie jest :) .

Od dziś białeczka moje Panie i zamierzam nie grzeszyć w ogóle. Wczoraj z tego powodu zrobiłam sobie kluseczki leniwe...mniam..mniam i zjadlam je z słodkim mlekiem..mniam...mniam.., a poza tym wszystko to co mogłoby ,mnie kusić..chlebki, serki waniliowe, bułeczki itd. Od dziś w lodowce same dozwolone bialka i sprawa prosta.

Pozdrawiam serdecznie i życze szybkich spadków awgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja już wszystkich witam. Kawka wypita - zaraz będzie herbatka i czas się zabrać do pracy. Dziś się nie wyspałam choć spałam długo...ale chyba pogoda tak działa na mnie.

Wczorajszy dzień mi zleciał na niezbyt dużym grzeszeniu urodzinowym otóż wypiłam 2 drinki (jeden z colą light a drugi ze zwykłym sokiem) zjadłam 2 kawałki ciasta (w pracy - imieninowe Haliny), jednego banana, ze 4 markizy i może z garść orzechów włoskich. Może to jest duży grzeszek ale......powiem Wam, że...........rano moja waga pokazała mniej - 64,1 kg. Mimo tego, że mam @. Może się utrzyma ten spadający rytm dalej. A i jeszcze zjadłam 2 łyżki makaronu w sosie śmietanowym. Był pyszny choć nie dla mnie ale i tak zjadłam. Wczoraj miałam dyspensę wiec myślę, że rozgrzeszenie też dostanę. Pozdrawiam.

Aha. - witam nasze nowe koleżanki na forum i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

Grazzia i Edytah - dziękuję za życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i ja witam o "poranku". Zaraz idę zrobić sobie kawkę- mniam.

Waga ok- po dniu bialkowym zawsze się stabilizuje.

Czytam sobie nasze forum i dochodzę do wniosku , że dla mnie to najlepsza dieta.... Widzę, że dziewczyny zaliczacie kolejne spadki - to super. Wcześniej pisalam ,że mój mąż też zacząl dietkę, ale..... nie kontynuuje tylko stwierdzil, ze będzie się ograniczał i podjadal moje zapasiki....a waga i tak mu spada- jakie to niesprawiedliwe- ja jak tylko coś zjadłam nie tak -to waga stała- no ale facetom to jakoś idze w dół dużo szybciej....

POzdrawiam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki Proteinki!!!

Piję kawusię szybciutko,bo dzisiaj mamy wypad do kina całą rodzinką na 12.00 na "epokę lodowcową 3" Troszkę się pośmieję  :) Może śmiejąc się zgubię kilka deko  :D  

Pogoda jak zwykle,ostatnio parno jak cholera.Potem pewnie burze znowu będą.Wczoraj cały dzień chuczało...i jak widzę ominęła nas ulewa,bo Białystok dostał sporą porcję deszczu.

Czeremcho,nareszcie jesteś!!!  :-D Nie kombinuj więcej ,bo znowu coś poprzestawiasz i nie będziesz mogła wejść na forum  :-D

Tyldo,nie przejmuj się małym spadkiem.Najważniejsze że waga spada,a Ty masz niedużą wagę wyjściową (w porównaniu np.ze mną) więc waga spada wolniej.Jeśli będziesz walczyć to zwalczysz do końca ten balast tłuszczowy  :lol:

Pozdrawiam wszystkie panie,życzę miłego dnia i dużych spadków wagi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Witam nowe i 'stare' protalki, ja od dzisiaj zaliczam się do nowych czyli wracam do fazy uderzeniowej. Wczoraj nagrzeszyłam sromotnie. Zeżarłam kawałek torta (o dziwo nie smakował mi tak jak zawsze), nalizałam się bitej śmietany (z tego upału ciasto mi się topiło, śmietana zaczęła spływać i przy nakładaniu na talerz zostawała mi na palcach.....) i wciągnęłam trzy kawałki sernika. Więcej grzechów nie pamiętam ......jeszcze oliwki jadłam.

Zgrzeszyłam z pełną determinacją ponieważ moja waga doprowadziła mnie do szału, gdyż przekroczyła 68 a ściślej mówiąc dobiła do 69 kg Nie znam przyczyny, gdyż truskawki odstawiłam dużo wcześniej, powód - znudziły mi się. rano budziłam się cała opuchnięta. Oczy wyglądały tak, jakbym całą noc płakała, a palców u rąk nie mogłam ścisnąć tak były zdrętwiałe, opuchnięte, z powrotem zaczęły boleć mnie nogi a kilka miesięcy spokoju miałam.

Zaczynam od nowa ale suwaka nie zmieniam.

Pozdrawiam!!!

post-12859-1246518092_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Zgrzeszyłam z pełną determinacją ponieważ moja waga doprowadziła mnie do szału, gdyż przekroczyła 68 a ściślej mówiąc dobiła do 69 kg Nie znam przyczyny, gdyż truskawki odstawiłam dużo wcześniej, powód - znudziły mi się. rano budziłam się cała opuchnięta. Oczy wyglądały tak, jakbym całą noc płakała, a palców u rąk nie mogłam ścisnąć tak były zdrętwiałe, opuchnięte, z powrotem zaczęły boleć mnie nogi a kilka miesięcy spokoju miałam.

Zaczynam od nowa ale suwaka nie zmieniam.

Pozdrawiam!!!

post-13995-1246519123_thumb.jpg

Najważniejsze, że masz dalej siłę żeby walczyć z wagą!!!

Trzymam kciuki!!! A po takim dniu grzeszenia (po przerwie w dietowaniu)

łatwiej się wraca chyba na diete...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak komuś coś radzę to wychodzi, że mówię źle..

Ale myślę, że otręby trzeba jeść od początku diety, żeby nie mieć

problemów niby z wc!!! Tylko może poczekaj aż ktoś jeszcze się

wypowie.. Bo może znowu źle coś radzę!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaginęła mi książka i nie wiem czy otręby w fazie uderzeniowej też jemy? nie pamiętam. proszę o szybką odpowiedź.

Ko0chana skopiowałam z poczatku forum

"-środki wspomagające : kawa, herbata, herbatki ziołowe, ocet, zioła, przyprawy, korniszony,cytryna (nie jako napój), sól i musztarda (umiarkowanie)

Poza środkami wspomagającymi i ośmioma poprzednio opisanymi kategoriami, nie wolno wam jeść NIC INNEGO.

Produkty, które nie są wymienione na tej liscie, są zabronione w fazie kuracji uderzeniowej.

Skoncentrujcie się na tym, co jest dozwolone i zapomnijcie o reszcie.

Urozmaicajcie wasz jadłospis, jedząc te produkty po kolei lub dowolnie je mieszając, i zawsze pamiętajcie, że możecie bez obaw korzystać ze wszystkich figurujących na liście składników ."

Czyli otreby zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Marudko. Też myślę, że można otręby choćby z powodu WC, ale nie byłam pewna więc wolałam zapytać. Mam siłę na dietkowanie, chociaż to moja pierwsza w życiu dieta i muszę się przyznać, że nie za bardzo mi odpowiada. Ogólnie nie lubię żadnych diet, wolę wysiłek a dukanową dietkę stosuję bo jest dla mnie przyjazna no i odchudza bez ograniczeń ilościowych, tylko ten mój zakichany, nie przyzwyczajony do odchudzania organizm, nie daje za wygraną ale ja go pokonam choćby nie wiem co. Będę wracać do diety tak często jak to będzie potrzebne.

Pozdrawiam

PS. załozyłam spodenki bez rozpinania zamka. waga pokazała 69 ale centymetrów nie przybyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.