Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobietki! a u mnie leje,caly dzien goracy, parny ,bez slonka, a teraz deszcz :D

-Jakie dzisiaj czytam wspaniale posty .Kazda zadowolona ze swoich spadkow Super .

-Sliweczko gratuluje,a jutro tort Ci sie nalezy pol roku to jest cos!niedlugo zobaczysz dwucyfrowke nawet sie nie obejrzysz jak to nastapi ja trzymam kciuki za Ciebie Sliweczko jak i za Wszystkie Laseczki

-Maragrete prawda co to jest dla nas dwa miesiace 10kg to jest cos nie kazdy potrafi to osiagnac :-D ale my dajemy rade.

-Balbince i innym urlopowiczkom zycze wspanialej pogody w czasie urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobietki! a u mnie leje,caly dzien goracy, parny ,bez slonka, a teraz deszcz :D

-Jakie dzisiaj czytam wspaniale posty .Kazda zadowolona ze swoich spadkow Super .

-Sliweczko gratuluje,a jutro tort Ci sie nalezy pol roku to jest cos!niedlugo zobaczysz dwucyfrowke nawet sie nie obejrzysz jak to nastapi ja trzymam kciuki za Ciebie Sliweczko jak i za Wszystkie Laseczki

Dziękuję Grazzia za gratulacje i za kciuki.To pół roku minęło tak szybko...

Śliweczko, imponujące rezultaty! Gratuluję :-D

Dziękuję Mari!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki.

Śliweczko- ogromniaste gratulacje za wytrwalość :D . Jestes dzielna bardzo. Jestes tez przykladem jak małymu kroczkami zdobywa sie ogromne sukcesy. Codzienne spadki wagi o kilkaset gram,dni gdy waga nie spada w ogole-dzień po dniu nie widac oszałamiajacych efektów. Gdy jednak zbilansujemy okres czasu jak w Twoim przypadku 6 miesięcy to okazuje sie , że dokonalas prawie niemozliwego :-D . Dla mnie jestes silna motywacja do walki o swoje zdrowie i wyglad. Hip hip hura :-D . I zycze Ci kolejnych 30 kg mniej:0 Albo jeszcze wiecej.

U mnie duszno niemilosiernie, ale nie ma co narzekac, bo lepsze to niz szarośc i zimno za oknem. Kupiłam dzis forme do muffinek i pieke w niej... a jakze co ja moge piec??? Bułeczki...bo chlebek byl tak pyszny, ze szybciutko zostal pochłoniety przez Ukochanego ( on sobie nie musi mierzyc 2 kromek dziennie) :lol: .

Dziś dostalam tez w sklepie ser żółty 9 % tłuszczu- nazywa sie Fitseri kupiłam go na wage w Carefurze.Nie nie.. nie wrzuce go do brzuszka ot tak sobie, bo wiem, ze 9% to nie 5%...ale zamroże i kiedys na jakas pseudo pizze wykorzystam odrobinke.. a co... trzeba mysleć perspektywicznie :)

A teraz ide poprzytulac Ukochanego, bo własnie wszedł do kuchni ( z miska , w ktorej jeszcze przed 10 min mial bób- żarloczek- jak on to robi? ) i marszczy sie, ze mu sie miseczka zepsula i nie dziala, bo wkłada ręke, a bobu nie ma już... :)

Milego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko - GRATULACJE :) Oj, są powody do dumy i zadowolenia :-D

Jutro jeszcze mam warzywka, a pozniej bialeczka - nie moge sie ich doczekac bo dzis z pełną premedtacją nagrzeszyłam: kosteczka czekolady z orzechami i mała garstka orzeszków solonych. Bijcie mnie ile wlezie, bo tak dać się skusić tuż przed końcem to WSTYD :D

Buziaki i dobrej nocy :-D

Balbinko szerokiej drogi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rano wszystkie Panie

Jeszcze jestem pod wrażeniem sukcesów Śliweczki. :D Naprawdę to jest niesamowity sukces.

Wczoraj właściwie nie nagrzeszyłam, ale przez cały czas czuję sie taka napuchnięta, mimo że skończyła mi się @ i skończyłam też białka, więc powinnam mieć jakiś spadek. Brak wagi mnie trochę męczy i w ogóle nie wiem na czym stoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z samiusiego ranka :-D synek obudził mnie dziś tradycyjnie o nieludzkiej porze. Mąz jeszcze w pracy to ja co robię? - natychmiast na forum :-D

U mnie (nie wiem czy to przez warzywka czy mój grzeszek) waga podskoczyła o 1 kg. Jutro zaczynam białka, więc mam nadzieję go zgubić :D i przejśc do utęsknionej III fazy :lol:

Przyjemnego dnia życzę wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana przy kawie ,rzeczywiście Poli nie ma już od kilku dni :D wracaj do nas.dzisiaj i jutro robię dzień proteinowy bo w piątek wyjeżdżam.Waga po@ jeszcze nic nie spadła,ale ja wykurzę te kilogramy :-D Dzisiaj będę pracowała nad swoją silną wolą.Rodzince na obiad same niedozwolone przysmaki a ja kurzence cycuszki :-D Życzę miłego dzionka chudzinki.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.