Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, znalazłam artykuł o Protalu i Jennifer Lopez http://www.kobieta.pl/zdrowie/diety/zobacz...r-lopez/stan/1/ ale zaskoczył mnie koniec, czyli owy "koktajl proteinowy", co o tym myślicie?

Tyldo,ten artykuł nie pisze prawdy o protalu.Może i Lopez schudła ,ale o koktajlu napewno nic nie wiedziała  :D To chyba jakiś błąd w tłumaczeniu,albo jakiś chochlik wdarł się.W książce Dukana nie ma mowy o żadnym koktajlu,a owoce przecież na tej diecie są zabronione,ponieważ zawierają fruktozę czyli cukier prosty niedozwolony na protalu.A mleko w proszku odtłuszczone zawiera sporo tłuszczu i picie codziennie takiego koktajlu napewno nie pomoże nam schudnąć.Nie polecam!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-D Po zapoznaniu się wczoraj z tą dietą postanowiłam od jutra do was dołączyć :D Konkretnie to przekonało mnie to, że nie trzeba chodzić głodnym. Zakupy już zrobione i duża determinacja, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przy wzroście 172cm mam ok.75 kg. Mój cel- 10-15 kg mniej.

Mam jeszcze takie pytanie: jak można zamontować sobie ten suwaczek? Bo bardzo fajny jest :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-D Po zapoznaniu się wczoraj z tą dietą postanowiłam od jutra do was dołączyć :D Konkretnie to przekonało mnie to, że nie trzeba chodzić głodnym. Zakupy już zrobione i duża determinacja, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przy wzroście 172cm mam ok.75 kg. Mój cel- 10-15 kg mniej.

Mam jeszcze takie pytanie: jak można zamontować sobie ten suwaczek? Bo bardzo fajny jest :-D

Witaj Justin!!! Z pytaniami wal na forum jak w dym,postaramy się odpowiedzieć i pomóc.Trzymam kciuki za udany start!!!

Suwaczek robisz tak:klikasz na suwaczek którejś z nas,który Ci się podoba.Tam robisz swój suwak,kopiujesz link bbCode i wklejasz w panelu kontrolnym w edytuj sygnaturę.zatwierdzasz i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was  :-D

podczytuję was od poniedziałku, bo też od tego dnia jestem na diecie Protal. Od razu mam pytanie, czy to normalne, że po pierwszym dniu schudłam 1,2 kg a po drugim w ogóle?

Nie mniej jednak liczę na wsparcie, droga przede mną długa ale widzę, że są też dłuższe...  :) i dzięki Waszemu wsparciu niejednemu się udało. Ze swojej strony obiecuję wspierać Was również  :lol:

Miłego dnia życzę wszystkim 

Witaj wśród nas :-D

Witam was serdecznie, to moj pierwszy post moze wkoncu wpisze go tam gdzie trzeba, bo ostatnio wpisalam na czata :-D zdolna ze mnie bestia wiec przepraszam gdybym znow cos palnela nie tak no i dzieki jednej z forumowiczek mam suwaczek ale nie wiem czy tez go nie zmascilam

pozdrawiam kasia

Witaj nowa Protalko :lol:

DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM ZA PIĘKNE ŻYCZNONKA.

Wlaśnie weszlam na forum i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SZYBKIEGO OSIĄGNIĘCIA CELU WAGOWEGO :)

Dziewczyny, znalazłam artykuł o Protalu i Jennifer Lopez http://www.kobieta.pl/zdrowie/diety/zobacz...r-lopez/stan/1/ ale zaskoczył mnie koniec, czyli owy "koktajl proteinowy", co o tym myślicie?

Hmmm, musze przyznac ze natchnelo mnie to optymizmem i grzeszkom powiedzialam stanowcze NIE, tym bardziej ze nie okazaly sie wcale szczegolnie rewelacyjne :D upieklam sernik, zaopatrzylam sie w serki wiejskie i hulaj dusza grzechu nie ma :)

Witam :D Po zapoznaniu się wczoraj z tą dietą postanowiłam od jutra do was dołączyć :) Konkretnie to przekonało mnie to, że nie trzeba chodzić głodnym. Zakupy już zrobione i duża determinacja, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przy wzroście 172cm mam ok.75 kg. Mój cel- 10-15 kg mniej.

Mam jeszcze takie pytanie: jak można zamontować sobie ten suwaczek? Bo bardzo fajny jest :D

Serdecznie witam w gronie Protalek :) Życze przede wszystkim wytrwałości :)

W najbliszym tygodniu bede Was kochane odwiedzac tylko rano i wieczorem bo moj slubnychodzi na nocki i nie chce mu przeszkadzacw odsypianiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie,ale miałam problemy natury technicznej! :D

Witam także wszystkie nowe chudzinki,tutaj zawsze możecie liczyc na pomoc i wsparcie w trudnych chwilach :-D

Od mojego ostatniego pobytu na forum tyle się tu działo,że chyba nie starczy mi czasu aby to wszystko przeczytac :lol:

Piszecie o krewetkach,ja bym chętnie zjadła ale nawet nie wiem jakie kupowac i jak je obrac no i oczywiście jak je przyrządzic żeby były zjadliwe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie popołudniowo :-D

powiedzcie mi proszę jak to jest z jogurtamo owocowymi jogobelli 0% tłuszczu - czy w pierwszej fazie można je jeść? Ja się skusiłam ale mam wrażenie, że chyba nie powinnam... Jadłyście?

W pierwszej fazie to trzeba się trzymac ściśle zasad,w drugiej fazie można sobie pozwolic na małe skoki w bok :D

Lepiej nie folgowac sobie w tej fazie a będą wyniki,trzymam kciuki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce,dzisiaj obudziły mnie o 5 hałasujące szpaki na czereśni.młócą czereśnie i robią przy tym strasznie dużo rabanu :-D .Witam Wszystkie nasze nowe koleżanki i życzę owocnego odchudzania,z nami na pewno Wam się uda :-D .Po 1 dniu białkowym spadek wagi jest a jeszcze dzisiaj 2 dzien bo jutro wyjeżdżam i ho ho ho :D ,różnie może być :lol: .Wszyscy śpią i nie ma nikogo do porannej kawy.Życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki :lol:

Dzis moje dziecie obudzilo mnie juz o 5 rano :D

Waga wskazuje dzis rano 53 kg, ale dzis zaczynam bialka wiec bedzie dobrze :)

Wieczorem mieliśmy tu taka burze i ulewe, ze niezle podtopilo nam ogrod - sucha noga nie dalo sie przejsc, wszedzie mnostwo stojacej wody. Wyobraziłam sobie, co musi sie dziac u powodzian :-D

Wczoraj upieklam klopsik - wyszedl fantastyczny mimo ze pieklam go po raz pierwszy i bez zadnego przepisu - "na oko" :-D

Milego dnia i duzych spadkow wag :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!! :lol:

Ja przy herbatce Was witam!!!

Mallina Odgłosy natury to mnie mogły by budzić codziennie.

I mimo tego, że mieszkam w blokowisku - to teraz rano ćwierkają

mi codziennie też jakieś ptaszynki :) . Nie mogę narzekać, że to przez

nie rano wstaję.. bo faktem jest, że mam już tak organizm przestawiony..

I niestety nawet w weekendy gdy mogłabym się wyspać - nie daję rady.

Edytah Ale to przecież taki przyjemny buzik.. :-D

Choć moja siostra to coddziennie mi mówi, że jej maluch to też ranny

ptaszek.. Nie może się nawet na bok przewrócić... bo Aduś już woła

o mleczko, albo siku.. Jak on się rano budzi - to lepiej nawet nie oddychać.

Każdy znak życia dla niego to dowód, że można już wstawać :D

Miłego dnia Wszystkim!!!

POBUDKA!!! (ulubione hasełko mojego chrześniaczka) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.