Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Styczniowa ,moje kakao ma 10 % tłuszczu i chyba chudszego nie znajdziesz.

Dzieki!

Mam takie z Milki, ma 9%tl, 7,9% bial. i az 25.5 weglow, z czego 24,5 to cukier.

Inne, nieslodzone ma : 21tl, 19,8 bial. i 8,8 weglowodoanow (cukier 0,5).

Nic innego nie moge nigdzie znalezc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!

Mam takie z Milki, ma 9%tl, 7,9% bial. i az 25.5 weglow, z czego 24,5 to cukier.

Inne, nieslodzone ma : 21tl, 19,8 bial. i 8,8 weglowodoanow (cukier 0,5).

Nic innego nie moge nigdzie znalezc :-D

Najlepsze jest to z wiatrakiem deco moreno.Ale kakao z biedronki też ma podobne parametry.

Esperantino,Maruda podała na poprzedniej bodajże stronie linki do zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to z wiatrakiem deco moreno.Ale kakao z biedronki też ma podobne parametry.

Dziekuje Sliweczko, bede dalej szukac, u nas niestety nie ma biedronki ani polskiego sklepu -ja zagramaniczna jestem :-D

Ale jutro popatrze dokladniej, bo dzis szukalam czegos z 2-4% tluszczu, te z wieksza zaw. od razu odstawialam na polke. w koncu kto szuka ten znajdzie, prawda? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Sliweczko, bede dalej szukac, u nas niestety nie ma biedronki ani polskiego sklepu -ja zagramaniczna jestem :-D

Ale jutro popatrze dokladniej, bo dzis szukalam czegos z 2-4% tluszczu, te z wieksza zaw. od razu odstawialam na polke. w koncu kto szuka ten znajdzie, prawda? :-D

Ehehhe ,skleroza...za dużo nas na forum i zapominam kto jest z jakiego krańca świata  :grin: Masz rację,kto szuka ten znajdzie...Życzę owocnych poszukiwań!  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko, co Ty tu wypisujesz! Wasze osiagniecia to dla mnie juz mistrzostwo!

Tez chce wygladac jak ta kobieta!

Nie mogę wprost uwierzyć, że to ta sama osoba. Mam tylko niedyskretne pytanie. Co ona zrobiła z rozciąniętą skórą bo schudła chyba wiecej niż połowę wagi początkowej. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehhe ,skleroza...za dużo nas na forum i zapominam kto jest z jakiego krańca świata :-D Masz rację,kto szuka ten znajdzie...Życzę owocnych poszukiwań! :-D

Eeee tam, od razu skleroza! Przeciez my sie zdrowo odzywiamy cholesterol w normie mamy!

Rymlo mi sie :-D

Ide skrobac muffinki z foremek, bo pyszne, tylko mi sie poprzyklejaly, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wprost uwierzyć, że to ta sama osoba. Mam tylko niedyskretne pytanie. Co ona zrobiła z rozciąniętą skórą bo schudła chyba wiecej niż połowę wagi początkowej. :-D

Tego to ja już nie wiem niestety...Ja też mam zamiar schudnąć o połowę.Narazie skóra się ściąga,chociaż na brzuchu wisi bo jednak waga spora i 4 ciąże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, od razu skleroza! Przeciez my sie zdrowo odzywiamy cholesterol w normie mamy!

Rymlo mi sie :-D

Ide skrobac muffinki z foremek, bo pyszne, tylko mi sie poprzyklejaly, niestety.

No,spoko rymy nam się tu tworzą...Poproszę o jedną mufinkę  :-D   :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pitole! :-D nie moge uwierzyc w to co widze! :-D te zdjecia to poprostu wymiataja nas wszystkie razem wziete :-D ta kobieta na zdjeciu wyglada przepieknie po diecie! i to na Dukanie? podziwiam takie osoby...szczeka mi opadla normalnie...

sliweczko zycze ci tez z calego serduszka zebys wstawila kiedys takie zdjecia! uda ci sie,jestes wytrwala kobietka :grin: trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze, zapraszam na sniadanko: muffinki, kawka z mleczkiem.

Jeden tylko minus jest: o 6:15!

Taki ze mnie ranny (w mozg) ptaszek!

Mi pasuje  :-D Ja wstaję wcześnie bo zwierzątka...To jutro na śniadanku się melduję u Ciebie  :-D Hehe,ale ja nawet nie wiem w jakim Ty kraju żyjesz  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje :D Ja wstaję wcześnie bo zwierzątka...To jutro na śniadanku się melduję u Ciebie :-D Hehe,ale ja nawet nie wiem w jakim Ty kraju żyjesz :grin:

Jestem prawie jak Heidi z alpejskiej wioski :-D Tylko ona w niemieckiej czesci Alp mieszkala, ja mieszkam w austriackiej, nad jeziorem bodenskim.

Tak skromniutko powiem, ze pieknie tu u mnie! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.