Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Asienko a gdzie Ty się podziewałas??? Co słychać,jak waga- trzyma się w normie?? Pozdrowionka.

juggin skarbie,w polsce bylam na wakacjach :-D cale 5 tygodni :-D bez dostepu do internetu :-D no i tak,a waga...moge ja po rekach nosic...! trzyma sie mimo ze czasem podjem sobie jakas czekoladke lub chipsiki,bardzo to ograniczylam wogole. nie tyje nie chudne,waga w ryzach :grin: heheh dobrze sie czuje z moja figura :D

wogole juggin podziwiam...widzialam fotki! wygladasz przeslicznie! masz piekna figurke dzieki dukanowi!

sliweczko- poprostu mistrzostwo! tyle czasu zawziecie pracujesz na nowy wyglad...super osiagniecia! jestes nie do pokonania :D

marudko i twoje zdjecia widzialam! super,widac roznice!pieknie!

laski z was dziewczynki! tak trzymac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zajrzały do nas Milenka i Asienka. Jak to miło, chociaż żal, ze tak rzadko nas odwiedzają. Tak jak Śliweczka wspomniała brakuje niektórych Dziewczyn, no i Balbinki oczywiście... :-D

Nie wiedziałam, ze Milenka miała taki sam avatarek jak ja, pamietam tylko tę śliczną pomarańczkę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-12859-1250678963_thumb.gifhahahahahaha......Pola! przy pełnym pęcherzu nie powinno się czytać śmiesznych postów, prawie w majtole zrobiłam! Mnie akurat takie opowieści nie ruszają, znam lepsze z autopsji. Kiedyś w chlebie znalazłam 10 cm sznurka i (ale nie w tym samym) .....ugryzłam kęsa i coś mi chrupie miedzy zębami, wyplułam a tam był przegryziony już przeze mnie karaluszek. Nie zwymiotowałam, ale naplułam się..... Niestety, ale chleb muszę kupować, ale go nie jem......bo jestem na diecie....heheheh. Planuję kupić tą maszynę do chleba, ale mąż nie chce się zgodzić i nie wiem jak go przekonać. Czy ona rzeczywiście dużo prądu zużywa?

Beniu, to moje urządzenie ma 600W. Pełną parą pracuje tylko w fazie pieczenia. O ile wiem, piekarnik ma 1500W (przynajmniej mój). Zatem rachunek jest prosty. Trudno mi na razie powiedzieć ile drożej będzie mnie kosztował prąd, dopiero niedawno kupiłam ten automat. Będę mogła to ocenić najwcześniej w grudniu. Na razie mam gości i termę elektryczną do grzania wody, dlatego zużycie prądu mam przeogromne. Coraz bardziej skłaniam się ku zakupowi paneli słonecznych. :-D. Trzy lata temu miałam złamaną rękę w łokciu i wyrobienie ciasta drożdżowego jest dla mnie problemem, a ta maszynka wyrobi mi ciasto na bułeczki, babkę, makowce, a nawet na pierogi :-D. A że lubię wszelkie nowości to kupiłam.

Sznurek w chlebie mogę sobie wytłumaczyć, worki z mąką są takimi zszywane, karaluszek, stworzenie Boże też się może trafić, ale guma!!! (Oczami wyobraźni zobaczyłam męską gębę (nie wiem dlaczego) szczerbatą, wyobraziłam sobie dźwięk ............................ . No i szarpnęło mnie :grin:. Taki sernik, ba! lepszy, piekę sobie sama, pojawia się czasami na paseczku po prawej. :D

Polu moj caly sie rozpadal, mialam dzisiaj piec ale zrobilam sobie dzien samych bialek:dzisiaj ,chce rowniez jutro zrobic bialka;ale masz racje chlebek byl mokry ,pachnacy ,moge jesc go bez niczego taki dobry hehe.

Polu! ale Ty potrafisz odzwyczaic ludzi swoimi opowiesciami, super ja zadko jadlam fast foody nie przepadam za nimi ,jest wiele lepszych potraw ktorymi grzeszymy.

-a tak wogole witam wszystkie Panie.U mnie tez piekna sloneczna pogoda ale jest dosc zimno.Waga pokazala troszeczke mniej niz wczoraj ale zastanawiam sie czy moglabym w III fazie jeszcze schudnac skoro test pokazal mi jak dobrze pamietam 57kg hmmm ,to moze powinnam jeszcze troche schudnac

Witaj Milenko!!! wracaj do nas :D

No, wiem Grazzia, że mam taki talent. Kiedyś maluchom zrobiłam wykład o McDonaldzie - śmieciarzu i jego odpowiedzialności za niszczenie lasów deszczowych i ponad polowa odmówiła jedzenia tam czegokolwiek. A pani wychowawczyni zabrała ich tam, jak mi powiedziała: 'żeby zobaczyli wielki świat' . Totalna porażka!!! :-D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu, to moje urządzenie ma 600W. Pełną parą pracuje tylko w fazie pieczenia. O ile wiem, piekarnik ma 1500W (przynajmniej mój). Zatem rachunek jest prosty. Trudno mi na razie powiedzieć ile drożej będzie mnie kosztował prąd, dopiero niedawno kupiłam ten automat. Będę mogła to ocenić najwcześniej w grudniu. Na razie mam gości i termę elektryczną do grzania wody, dlatego zużycie prądu mam przeogromne. Coraz bardziej skłaniam się ku zakupowi paneli słonecznych. :-D .

Polu, przed zakupm kolektorów słonecznych wylicz czy Ci sie to opłaca. Rozmawiałam z kilkoma osobami, które je mają i narzekają, że późno, jesli w ogóle im się zwróci taka inwestycja. Gdy budowaliśmy swój dom myśleliśmy o pompie ciepła, ale okazało się, że zwrot nakładów nastąpi za...50 lat. Nie wiadomo tylko czy pompa by tyle wytrzymła, żeby święcić ten sukces :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,lubicie oglądać zdjęcia jako motywację.Ja mam zdjęcia dziewczyny które schudła baaaardzo dużo.Zawsze stawiam ją sobie na wzór.Jej zdjęcia są dla mnie motywacją.Mam nadzieję że nie obrazi się za to że te zdjęcia tu wstawię.Ta dziewczyna ma na imię Karolina i ważyła ponad 150 kg.A zobaczcie jak wygląda teraz....

post-7037-1250710157_thumb.jpg   post-7037-1250710234_thumb.jpg                          

post-7037-1250710310_thumb.jpg

To jest dopiero mistrzostwo!!!! Mam nadzieję że i ja kiedyś wstawię takie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,lubicie oglądać zdjęcia jako motywację.Ja mam zdjęcia dziewczyny które schudła baaaardzo dużo.Zawsze stawiam ją sobie na wzór.Jej zdjęcia są dla mnie motywacją.Mam nadzieję że nie obrazi się za to że te zdjęcia tu wstawię.Ta dziewczyna ma na imię Karolina i ważyła ponad 150 kg.A zobaczcie jak wygląda teraz....

post-7037-1250710157_thumb.jpg post-7037-1250710234_thumb.jpg

post-7037-1250710310_thumb.jpg

To jest dopiero mistrzostwo!!!! Mam nadzieję że i ja kiedyś wstawię takie zdjęcia.

Sliweczko, co Ty tu wypisujesz! Wasze osiagniecia to dla mnie juz mistrzostwo!

Tez chce wygladac jak ta kobieta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D chylę czoła...dwie rożne osoby...to niesamowite...

u mnie tak drastycznej zmiany nie będzie bo co to 12kg...zresztą w awatarze widać jak wyglądałam, to jest mój cel i się go trzymam :-D

śliweczko, zdjęcia twojej koleżanki na pewno zmotywuje każdego kto nie dowierza w dietę dukana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was:) zaglądam tu nie pierwszy raz, ale wczwsniej sie nie odzywałam :-D jestem na diecie od 11 czerwca i spadło 11 kg :-D a dietkę mam od Śliweczki bo to moja siostrzyczka, cioteczna :-D

Hejka Ewka!!!! No nareszcie się odezwałaś...11 kg..no,no,super!!! Słyszałam że Twoja siostrzyczka Bożena schudła 13 kg...?

Styczniowa ,moje kakao ma 10 %  tłuszczu i chyba chudszego nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D chylę czoła...dwie rożne osoby...to niesamowite...

u mnie tak drastycznej zmiany nie będzie bo co to 12kg...zresztą w awatarze widać jak wyglądałam, to jest mój cel i się go trzymam :-D

śliweczko, zdjęcia twojej koleżanki na pewno zmotywuje każdego kto nie dowierza w dietę dukana :-D

To nie jest moja koleżanka niestety...dlatego mam nadzieję że nie obrazi się że zamieściłam jej zdjęcia na naszym forum.A jej osiągnięcia są dla mnie wielką motywacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.