Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Śliweczki to święte słowa, podświadomość czuwa. Oj Maragrete, toć jesień się zbliża, to i spadać liście będą, jeśli waga nie może :grin:

dopisane

ANULA witaj!!!

Benek - jak to napisała Balbinka i ty - ja mam czas............... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja dzisiaj wyrzuciłam (spakowałam do oddania) wszystkie za duże rzeczy. Jednak te ulubione odłożyłam do zwężenia. Po przeliczeniu wyszło, że do zwężenia mam 14 par spodni i 6 spódnic. Hm, czy aby na pewno nie jestem facetem? :sad::):grin:

W szafie pustki (w portfelu też) ale coś trzeba będzie kupić nowego. Już nie chcę chudnąć, bo biustu prawie brak. Ostatni raz ważyłam tyle ile teraz na studiach w 1976 roku. Doszło do tego, że będę nosić ciuszki po córce. Dziś waga taka jak w piątek, czyli 60.8.

Miłego dnia dzieweczki. :-):):D

Ja tez juz bym tak chciała, na razie zakładam ubrania, które "czekały" na mnie ze starych czasów jak byłam szczupła..... no i niektóre "stare" w których nareszcie wyglądam jak człowiek a nie na wdechu...

Ale jeszcze nowych nie kupuje

Nie wszyscy zauważaja te moje utracone kilogramy. Ale słuchałam ostatnio jakiej rozmowy z aktorem Cezarym Żakiem i on schudł około 30 kg i też denerwował sie że otoczenie nie zauważało jego wysiłków jak było o 10-12 kg mniej, dopiero około 17 kg zaczęli inni dostrzegac i to prawda. Wszystko wiec jeszcze przede mną.... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu Magdo dziękuję, że wstawiłaś zdjęcie na stronę z przepisami :sad: , a o ten post, który jest się nie martw, mnie chodziło tylko o to, zebyśmy tam nie wpisywały postów, pytań itd

Kochana Grazzio i kochana Maragrete nie mogę tego ukrywać: obraziłam się. To ja latam od kilku dni i wstawiam zdjęcia i opisy na sronę z produktami dozwolonymi a Wy jej oczywiscie nie czytacie. Skandal po prostu :grin: . Jogurt grecki light i jego zdjęcie tam już jest

Ponawiam prośbę o robienie zdjęć i pisywanie, ale raczej produktów, których tam jeszcze nie ma. Jeśli bedziecie wiedziały jeszcze miejsce, gdzie mozna kupić jakis produkt, to ja dopisze.

Aha, w czasie pisania postu już sie odbraziłam i przepraszam, że nakrzyczałam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane czy możecie mi odpowiedzieć na moj post? Pytałam o aspartam ?! Czy już nikt mnie tu nie zauważa?! :sad:

Jusiu, my sie nie zajmujemy aspartamem, tylko dieta protaL. Trudno, zeby każda z nas Ci odpowiadała, ze nic nie wie. Jesli chcesz się czegos dowiedzieć wygooglaj sobie hasło aspartam. Ja w kazdym bądź razie nie wiem na tyle dużo o aspartamie, zeby być ekspertem, więc nie mogę Ci pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane czy możecie mi odpowiedzieć na moj post? Pytałam o aspartam ?! Czy już nikt mnie tu nie zauważa?! :sad:

Jusiu,kochanie,ja używałam słodzika na bazie aspartamu,ale staram się kupować raczej coś bez zawartości aspartamu.Naczytałam się o nimw internecie,ale z tego co wiem to nie udowodniono  że aspartam jest szkodliwy.Żadne badania tego nie potwierdzają.Sama na ten temat poczytaj w internecie.Możecie same sobie radzić w niektórych sprawach za pomocą internetu,a na forum nie wszystko wszyscy muszą wiedzieć...Troszkę samodzielności...Wpisujesz w google i wyskakuje Ci sporo stron,tam poczytaj,a dowiesz się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo,

witam Was serdecznie w poniedzialkowe popoludnie!

Wy tak o miesniu cyckowym: moj jeszcze nie spadl, ale to tez moze kwiestia czasu i wlasciwie nie moj najwiekszy problem. Wiekszy to taki, ze ja nieforemna jakas jestem. Mam szczuple rece, nogi tez, do tego dlugie do samej ziemi i na dole jeszcze zawiniete :sad: ale nie ma sie czym chwalic, bo miedzy tymi pierwszymi a drugimi mam wiekie kolo ratunkowe! Wystajacy brzuch (zwlaszcza jak siedze) i tzw. "boczki". Przy czym u mnie trafniejszym okresleniem byloby boczyska. Jak kupuje jeansy biodrowki to wchodze bez problemu w rozm.29/35, a jak takie do pasa to moj brzuch ledwie miesci sie w 31/35.

Czy ktoras z Was miala ten sam problem? Jka myslicie, spuszcze troche "powietrza" z tej detki okolopasowej na naszej dietce? Bo cwiczenia nie bardzo pomagaja, swojego czasu zaczelam nawet a6w ale plery i kregoslup mi wysiadaly i sobie odpuscilam.

A moze ktos ma inny pomysl?

A teraz uciekam, bo znalazlam wolna chwilke i postaram sie nadrobic zaleglowsci, bo naprodukowalyscie jak szalone!

Cmok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie drogie protalinki!

ja od dzis na nowo zaczynam .Bylo pare zakrapianych imprezek i zrezygnowalam z samych białek, bo po co sie starac skoro piwo i tak zrobi swoje.Ale dzis zaopatrzona w produkty 0%%%% jestem gotowa do walki!

Nadrobilam zaleglosci w forum i widze ze pytacie o Kamyle, u niej OK, widzialam sie z nia w sobote,czestowalam ją rogalikami z ciasta kruchego( ale ze mnie złosliwa jędza :sad: ), odmowila :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zawracałam Wam głowe!!!

Jusiu,nie zawracałaś nam głowy,nie gniewaj się,ale nie zawsze możemy na wszystko znać odpowiedzi,a jeśli któraś z nas nie zna odpowiedzi na zadane pytanie to się woli nie wypowiadać,dlatego nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie.Poprostu ja gdybym nie uzyskała odpowiedzi to starałabym się sama poszperać w necie,dlatego powiedziałam że najlepiej poszukać samemu.Czasem tak jest że nie znamy odpowiedzi,a dziewczyny pisząc swoje posty zapominają że ktoś o coś pytał.Nie należy się obrażać,bo po co.Jesteśmy jedną wielką rodziną protalową i jak w każdej rodzinie czasem coś zgrzyta,u nas też.Już się nie gniewaj...post-7037-1251741456_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu,nie zawracałaś nam głowy,nie gniewaj się,ale nie zawsze możemy na wszystko znać odpowiedzi,a jeśli któraś z nas nie zna odpowiedzi na zadane pytanie to się woli nie wypowiadać,dlatego nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie.Poprostu ja gdybym nie uzyskała odpowiedzi to starałabym się sama poszperać w necie,dlatego powiedziałam że najlepiej poszukać samemu.Czasem tak jest że nie znamy odpowiedzi,a dziewczyny pisząc swoje posty zapominają że ktoś o coś pytał.Nie należy się obrażać,bo po co.Jesteśmy jedną wielką rodziną protalową i jak w każdej rodzinie czasem coś zgrzyta,u nas też.Już się nie gniewaj...post-7037-1251741456_thumb.gif

Przepraszam, to moja wina. To napiecie przedmiesiączkowe,he he... Zawsze tak mam a potem przychodzi @ i ogromny apetyt zwłaszcza na słodkie. Takze bedą odchodzić musy czekoladowe, mniam......Pozdrawiam i przepraszam za humorek. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu chcialam zapytac bo dreczy mnie jedna mysl

chcialbym schudnac do wagi 85 kg.wiec brakuje mi

jeszcze 7kg.i zastanawiam sie moze juz jak uzyskam

90kg.to przejsc do 3 fazy utrwalania i w niej pomalutku

schodzic do 85kg.? jesli w tej fazie sie chudnie,ale wolniej

to ja nawet bym wolala bo musze przyznac,ze za zadne skarby

swiata nie chce i boje sie" zwisow" wiec nie chce przesadzic.

A co do zawartosci szafy to ja mam tylko jedna pare spodni

a cala reszte stanowia spodnice bo oprostu je wole :-)

Martusiu, trudno mi cokolwiek radzić bo każda z nas jest inna i inaczej reaguje. A jesli sie okaże, że nie chudniesz? Ja bym dobiła do tych 85 a potem starała się to utrzymać, a jak jeszcze trochę schudniesz to dobrze. tak naprawdę, to aż tak mi skóra nie wisi, tylko biust mi sflaczał, ale mną się nie ma co przejmować bo i tak mnie to czekało, wszak zbliżam się do 60-tki, a ty młoda kobitka jesteś :sad:. Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.

Ja tez juz bym tak chciała, na razie zakładam ubrania, które "czekały" na mnie ze starych czasów jak byłam szczupła..... no i niektóre "stare" w których nareszcie wyglądam jak człowiek a nie na wdechu...

Ale jeszcze nowych nie kupuje

Nie wszyscy zauważaja te moje utracone kilogramy. Ale słuchałam ostatnio jakiej rozmowy z aktorem Cezarym Żakiem i on schudł około 30 kg i też denerwował sie że otoczenie nie zauważało jego wysiłków jak było o 10-12 kg mniej, dopiero około 17 kg zaczęli inni dostrzegac i to prawda. Wszystko wiec jeszcze przede mną.... :D

Wiesz Margarete, to wszystko zależy z jakiej wagi starujesz, im większa waga tym mniej widać. Moje 13 kilo to 1/6 mojej wcześniejszej wagi. I ten ubytek naprawdę widać :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za powitanie. Narazie daje rade ale człowiek to głupi jest jak nie byłam na diecie to moglam całymi dniami nic nie jeść a dzis jak weszłam do sklepu to na wszystko miałam ochote i ciagle bym coś jadła. No cóż świadomość bycia na diecie. A jak soebie radzicie z brakiem owoców?? czytałam, że pieczecie jakiś chlebek, mozna tak?? podecie mi przepis i na ten sernik :sad: narazie zapału mi nie brakuje i mam nadzieje ze nie zabraknie:P

Tryolciu, podam Ci przepis na sernik, gdy mnie zawiadomisz, ze skończyłaś I Fazę. A jeśli kupisz ser na sernik firmy Jana(zdjęcie i opis na wątku z produktami dozwolonymi) to bedziesz miała przepis oczywiscie jak zapomnisz o maśle i in. tłuszczu, a cukier zastąpisz słodzikiem Poczekaj cierpliwie i grzecznie przetrwaj Uderzeniówkę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszko, nie znam tego serka Turka, ale jesli nie masz innego, spróbuj z nim, ale musi miec konsystencję śmietany, zeby nie był ziarnisty, bo ja nie wiem jak by smakował. Ja zawsze robiłam ze swiezymi drożdzami, ale mam nadzieje, że z suchymi też wyjdzie. Mnie ten chlebek zawsze wychodzi i rośnie, ale dziewczyny narzekaja, wiec być moze trzeba zachować wszystkie moje składniki. Jeszcze jedno, on się bardzo przykleja do formy, więc jesli nie masz silikonowej(mała keksówka)-użyj papieru do pieczenia, z którego i tak bedziesz musiała skrobać :sad: Powodzenia i smacznego :grin:

Bożenko - ja jeszcze raz podziękować Ci muszę!! Chlebek wyszedł przepyszny, i juztro wszamam ze 2 kromeczki z serkiem mniam. :-)

A Wszystkie Protalki żegnam wieczorowo - dobrej nocki i miłych senków!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.