Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie słonecznie z Kujaw !! :sad:

Moja waga pourlopowa poszła w zapomnienie i mam już aktualną wagę suwaczkową :grin: :-) cieszę się z trgo ogromnie.

Dziś moja młodsza dziewczynka poszła pierwszy raz do przedszkola. I teraz tak siedzę i myślę, czy aby tam nie płacze?

Życzę wszystkim udanego i miłego dnia!!!

Witaj ZUZA !

Ciesze sie razem z Toba że waga wróciła...hurra!

Małą sie nie przejmuj, każdy to musi przejść, ja też przeżywałam, na pewno jutro bedzie gorzej bo juz bedzie wiedziec co i jak... ale każdy tak miał. Bedzie dobrze, byle by tylko nie chorowała, co sie często zdarza u takich maluchów po wejściu w środowisko dzieci, katarek, kaszelek, itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj początek diety. Wypiłam kawę, zjadłam protalowe śniadanie i teraz staram się wstawić suwak

No i udało sie wstawić... :sad:

Babciu Magdo - Pierwszy sukces - ze zaczęłaś, drugi - że masz suwak..teraz juz tylko będzie lepiej.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj nie mogłam się obudzić okazało się mam b.słabe ciśnienie

ale już piję kawę

moja waga stoi jak zaklęta 84.2 :sad: a w pasie się mierzyłam i mimo wszystko 3 cm mniej to chyba dobrze?

Chyba tak jak Bożenka wybiorę się do fryzjera tylko czekam na emeruture.Ale ja muszę skrócić bo tak się czuje najlepiej.

pozdrówka :grin:

to znaczy że chudniesz :]

pamiętaj że waga pokazuje ciężar ciała, na kóry składa się nie tylko tłuszcz, który spalamy z pomocą diety, ale miliard innych rzeczy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- masz racje jak nispada waga to ja też jestem jakby "cichsza" na forum...

Balbinko - zaszalałas z tymi włosami, ho, ho, ho - ale humor sobie poprawiłaś , na pewno.. :sad:

Martuska - nie ma mozliwości żebys "sflaczała" w mieśniach i skórze na protalu. Pola ma racje. Po pierwsze jestes młoda, a po drugie protal ma to do siebie,że uzupełnia białka po które sięga nasz organizm z przy odchudzaniu...Poczytaj ksiązke, Dukan tam o tym pisze, że przy każdej innej diecie najpierw tracimy wode a potem organizm siega po białaka, a dopiero potem po tłuszczyk. I dlatego inne diety powoduja takie "sflaczenie" a u nas nie.. bo białka organizmowi uzupełniamy na bieżąco... i ja u siebie nie obserwuję żadnych zwisów, choć schudłam 14 kilo i mam dużo ponad 40 lat... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- masz racje jak nispada waga to ja też jestem jakby "cichsza" na forum...

Balbinko - zaszalałas z tymi włosami, ho, ho, ho - ale humor sobie poprawiłaś , na pewno.. :-)

Martuska - nie ma mozliwości żebys "sflaczała" w mieśniach i skórze na protalu. Pola ma racje. Po pierwsze jestes młoda, a po drugie protal ma to do siebie,że uzupełnia białka po które sięga nasz organizm z przy odchudzaniu...Poczytaj ksiązke, Dukan tam o tym pisze, że przy każdej innej diecie najpierw tracimy wode a potem organizm siega po białaka, a dopiero potem po tłuszczyk. I dlatego inne diety powoduja takie "sflaczenie" a u nas nie.. bo białka organizmowi uzupełniamy na bieżąco... i ja u siebie nie obserwuję żadnych zwisów, choć schudłam 14 kilo i mam dużo ponad 40 lat... :D

Margarete ty cichsza na forum ..................no nie wierze :sad: ale kochana i ty juz tyle kiloskow zgubilas tylko sie cieszyc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że chudniesz :]

pamiętaj że waga pokazuje ciężar ciała, na kóry składa się nie tylko tłuszcz, który spalamy z pomocą diety, ale miliard innych rzeczy ;]

tak, tak maho ma racje, na poczatku jest pewne oslabienie ale potem wszystko wraca do normy i pewna dawke witamin + magnez + zelazo mozna lyknac na lepsze samopoczucie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z rańca,

W sobote u nas zaczyna się Winobranie - więc nie wiem jak będzie z moją silną wolą - trzeba będzie winka spróbować :grin: bedę walczyc - ale i tak wiem, że przegram, bo co ?? całe miasto bedzie chodzic pijane :sad: a ja nawet miałabym nie skosztować ?? buuu <beczy>

Kurde blaszka nooo

Miłego Dnia dziewczynki - lecę po kawusię :D

Juz sobie to wyobrażam jak całe miasto chodzi pijane.............ha, ha, ha............to gdzie to jest ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie drogie protalinki!

ja od dzis na nowo zaczynam .Bylo pare zakrapianych imprezek i zrezygnowalam z samych białek, bo po co sie starac skoro piwo i tak zrobi swoje.Ale dzis zaopatrzona w produkty 0%%%% jestem gotowa do walki!

Nadrobilam zaleglosci w forum i widze ze pytacie o Kamyle, u niej OK, widzialam sie z nia w sobote,czestowalam ją rogalikami z ciasta kruchego( ale ze mnie złosliwa jędza :sad: ), odmowila :grin:

Witaj "nawrócona" na drogę diety !

Wytrwałości więcej życzę.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie to wyobrażam jak całe miasto chodzi pijane.............ha, ha, ha............to gdzie to jest ? :grin:

Nuuuuuu - Margaretko - nie słyszałaś o Dniach Zielonej Góry???? o naszym słynnym Winobraniu. Zapraszam :-) nie da sie nie pić :sad:

A tak całkiem serio - to naprawde jest nie zła tygodniowa balanga, bywały czasy "młodości" gdzie na ten czas brało sie urlop hihihihi

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? Chyba mało schudłam na uderzeniówce co ?? - ale zauważyłam, że zchodzi 0,8 kg na dzień - to chyba nie zły wynik, jak myślicie ??

boje się teraz, że jak dołączę warzywa - to nie schudne :sad: - a juz taka determinacja mnie dopadła ... musze, muszę , muszę .... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko - teraz dopiero zauwazyłam twj kolejny spadek wagi - masz juz okrąglutkie 10 kilosków za soba.. brawo, brawo, brawo ...oby tak dalej.. :grin:

Maragrete, wystarczy trochę sie podąsać i od razu klapka sie otwiera, 10 kilosików sie widzi itp. :sad:

Tak naprawdę powinnam Ciebie przeprosić, bo Ty chciałaś bardzo dobrze, więc jak będziesz mogła to wstaw ten jogurt z Biedronki(jak pisze Juggin)-plisss. Jesli chodzi o spadki i tak jesteś dla mnie niedoscigłym wzorem, bo 14kg naprawdę szybko Ci poszło. Gratuluję :-)

Ja trochę żartowałam z tymi włosami, że mi dzięki obcięciu waga spadnie. Trochę mi szkoda, bo mi duzo osób mówi, z ładne. Podejrzewam, że gdy schudnę tyle ile chcę to włosy też pójdą pod nożyczki, ale wtedy to już będę zupełnie inną osobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska - nie ma mozliwości żebys "sflaczała" w mieśniach i skórze na protalu. Pola ma racje. Po pierwsze jestes młoda, a po drugie protal ma to do siebie,że uzupełnia białka po które sięga nasz organizm z przy odchudzaniu...Poczytaj ksiązke, Dukan tam o tym pisze, że przy każdej innej diecie najpierw tracimy wode a potem organizm siega po białaka, a dopiero potem po tłuszczyk. I dlatego inne diety powoduja takie "sflaczenie" a u nas nie.. bo białka organizmowi uzupełniamy na bieżąco... i ja u siebie nie obserwuję żadnych zwisów, choć schudłam 14 kilo i mam dużo ponad 40 lat... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra poddaje sie czy ktoras z dziewczyn

umie pakowac walizke ???

Szalu dostane nic nie spakuje 20 raz

wsadzam i wyrzucam ubrania z walizki

dziewczyny jak wy wyjezdzacie na wakacje

bo albo zabiore cala szafe albo pojade nago

jedno z dwoch :-) to istna meczarnia :sad:

no i gdzie ja tego kuraka z rozna mam wsadzic?

przeciez mnie wywala z samolotu :grin:

a musze cos wziasc do jedzenia bo z glodu

jestem gotowa popelnic kazda zbrodnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete, wystarczy trochę sie podąsać i od razu klapka sie otwiera, 10 kilosików sie widzi itp. :sad:

Tak naprawdę powinnam Ciebie przeprosić, bo Ty chciałaś bardzo dobrze, więc jak będziesz mogła to wstaw ten jogurt z Biedronki(jak pisze Juggin)-plisss. Jesli chodzi o spadki i tak jesteś dla mnie niedoscigłym wzorem, bo 14kg naprawdę szybko Ci poszło. Gratuluję :-)

Ja trochę żartowałam z tymi włosami, że mi dzięki obcięciu waga spadnie. Trochę mi szkoda, bo mi duzo osób mówi, z ładne. Podejrzewam, że gdy schudnę tyle ile chcę to włosy też pójdą pod nożyczki, ale wtedy to już będę zupełnie inną osobą :D

Noo, juz to widze oczami wyobraźni..nowa figura, nowa fryzura, nowy ciuszek...po prostu nowa Bożenka..eh :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.