Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bożenko - ja jeszcze raz podziękować Ci muszę!! Chlebek wyszedł przepyszny, i juztro wszamam ze 2 kromeczki z serkiem mniam. :grin:

A Wszystkie Protalki żegnam wieczorowo - dobrej nocki i miłych senków!!!!

Nie ma za co Muszko, cieszę sie, że Ci smakował. Zawsze polecam właśnie ten chlebek, bo jest z przepisów Dukana i nic niedozwolonego, ani tolerowanego w nim nie ma. Mozesz go jeść z czystym sumieniem, byle przez 6 dni, jesli zrobiłas z całosci składników, które Ci podałam. Smacznego :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiu, trudno mi cokolwiek radzić bo każda z nas jest inna i inaczej reaguje. A jesli sie okaże, że nie chudniesz? Ja bym dobiła do tych 85 a potem starała się to utrzymać, a jak jeszcze trochę schudniesz to dobrze. tak naprawdę, to aż tak mi skóra nie wisi, tylko biust mi sflaczał, ale mną się nie ma co przejmować bo i tak mnie to czekało, wszak zbliżam się do 60-tki, a ty młoda kobitka jesteś :sad: . Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.

Wiesz Poluniu przemyslalam sprawe i tak mysle

jednak,ze masz racje bo jesli przejde na 3 faze

i nie bede chudla to nie bede miala zadnego

ruchu bede tkwila w zlej wadze.

Dziekuje za rade :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki,

a ja w koncu dotarlam do domu ufff i pierwsze co zrobilam? odrazu na forum do was dziewczynki :grin:

10 godzin siedzialam u fryzjera bo cos mnie podkusilo i przedluzalam sobie wlosy do pasa :sad:

juz pozno wiec i ja sie zegnam DOBRANOC i SLODKICH SNOW PROTALKI !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu zażywam multiwitaminę. Czytałam w książce Dukana, że jesli się uzywa otrębów-warto brać magnez, bo otręby i woda wypłukują. Jeszcze biorę wit B6 i A+E, ale to związane z moimi problemami ze zrogowaciałą skóra, które mi już mijają , więc jeśli chodzi o witaminy zamierzam tylko zostać przy multiwitaminie. Pozdrawiam :-D

dziękuję za odpowiedź ;]

Gwoli ścisłości, to nie ja dokonałam podziału a dziewczyna z innego forum, ja zrobiłam tylko tabelkę, bo uwielbiam tabelki, planowanie i takie tam. Zawsze wszystko robię według planu. Wiem, skrzywiona jestem :D .

Ja nie biorę witamin ale biorę potas i magnez. Potas wzmacnia serduszko i zapobiega skurczom mięśni tak jak i magnez. Wyniki mam bardzo dobre, robiłam w zeszłym tygodniu. Nadmiar witamin także szkodzi.

z tym planowaniem to też tak mam ;]

właśnie mam straszne skurcze :/ muszę coś z tym zdziałać

Maho! w kuchni na szafce leży cały zestaw witamin! :sad: no może już nie cały, bo trochę zeżarlam!

ale ja się boję stamtąd brać, bo jeszcze Twoje lekarstwa wezmę i co wtedy??? ;D

A wy w rodzince zawsze tak ze soba rozmawiacie droga internetowa...he,ehe,he... :grin:

Moze i to dobry pomysł, i ja zaczne tak ze swoim synem gadać, bo niektóre rzeczy do niego tak normalnie nie trafiaja ale ta droga...to może...to jest pokolenie komputerowe...a nie tak jak ja z przyuczenia... :-)

rozmawiamy rozmawiamy - jak ja się nakręcę to przestać gadać nie mogę. Mama ma mnie pewnie dosyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!! Znów jestem pierwsza, ale to pewnie dla tego że Juggin nie ma czasu zagladać tak wcześnie,he he... Jak sie nie myle ona przeważnie była pierwsza na forum.

Co do mnie to humor nie za dobry, zreszta czego mozna było się spodziewać po niedzielnej imprezie. Waga pokazała więcej i co gorsza nie wiem czy spadnie  w tym tyg bo bede miała @. Więc same wiecie jak to jest. Zmykam bo nie mam się czym pochwalić,chciałam sie tylko przywitać. Miłego dnia życze Waszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane !!!!!!!

Jusiu kochana pierwsza to byla zawsze Marudka i Malinka ale oczywiscie i Juggin sie zdarzylo ich wyprzedzic :D :-D :) :grin: :grin: :-D :-D

No wlasnie dziewczynki co sie dzieje z Marudka ? jakos tak pusto rano bez niej :sad: :grin:

a ja juz z samego rana wkurzona na maxa bo sie okazalo ze te wlosy ktore doczepilam to sporo waza i teraz nie wiem czy cos schudlam czy nie :-)

oki trzeba otworzyc biuro bo sepy juz czekaja :roll:

Milego dnia proteinki !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie :sad:

Balbinko, natchnęłas mnie, może zetnę włosy to waga się zlituje :-) , a Bez Marudki rzeczywiscie pusto. Chociaż widac, że czyta nasze wypociny, tylko nie pisze nam nic, a my jesteśmy ciekawe co u niej słychać.

Ja się boję zważyć, bo wczoraj po warzywkach wazyłam 2 kg więcej niz rano, a bezgrzeszna byłam.

Życzę wszystkim miłgo dnia, pięknej pogody i duzo radości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane !!!!!!!

Jusiu kochana pierwsza to byla zawsze Marudka i Malinka ale oczywiscie i Juggin sie zdarzylo ich wyprzedzic :D :-D :) :grin: :grin: :-D :-D

No wlasnie dziewczynki co sie dzieje z Marudka ? jakos tak pusto rano bez niej :sad: :grin:

a ja juz z samego rana wkurzona na maxa bo sie okazalo ze te wlosy ktore doczepilam to sporo waza i teraz nie wiem czy cos schudlam czy nie :-)

oki trzeba otworzyc biuro bo sepy juz czekaja :roll:

Milego dnia proteinki !!!!!!!!!

Pewnie masz rację Balbinko! Ja myle juz Was bo tyle jest protalek że się w głowie nie mieści. Ale to dobrze że już tyle kobietek postanowiło zadbać o siebie i o własne zdrowie, co nie?!

Jak dla mnie to brakuje mi Juggin i Marudki na forum. Długo ich nie było albo mi sie zdaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny,

Balbinko to sobie zaszalalas z tymi wlosami :grin: napewno po kieszeni tez sie oberwalo :-) chyba dosyc drogie takie wloski?! i podobaja ci sie takie dlugie? ciekawa jestem jak wygladasz,musisz fotke pstryknac i na nk :sad:

milego dnia kobietki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was przy porannej kawce.

Kochane czy możecie mi odpowiedzieć na moj post? Pytałam o aspartam ?! Czy już nikt mnie tu nie zauważa?! :grin:

Nerwusie nasz Kochany :grin: Staraj sie uzywac słodzika z aspartamem tylko do zimnych potraw, a do gotowanych i pieczenia uzywaj bez. Np. z Lidla. I będziesz spokojna i zdrowa.

hej dziewczynki,

a ja w koncu dotarlam do domu ufff i pierwsze co zrobilam? odrazu na forum do was dziewczynki :-D

10 godzin siedzialam u fryzjera bo cos mnie podkusilo i przedluzalam sobie wlosy do pasa :grin:

juz pozno wiec i ja sie zegnam DOBRANOC i SLODKICH SNOW PROTALKI !!!!

Kochana ja chcę zdjecie Twoje w długich włosach zobaczyć . Balbinko plizz, wstaw cos :-)

U mnie nadal zwyzka wagowa, ale dzielna jestem. Dziwne to, ze w tygodniu nawet przez glowe mi nie przejdzie zejśc z drogi Dukana( nawet ciast nie pikę protalowych) , a jak przyjdzie weekend to jak zaczarowana mkne do grzechu. Chyba psychologia tu działa :D Czas to zmienić :-D

Powiem Wam kobietki, ze jak nie mam sukcesów to jakoś siedze jak mysz pod miotłą i się nie odzywam. :sad: Nagrzeszę, narobię głupstw , a potem cichutko w katku czekam , az waga opadnie. Ale dośc tego :) Dajecie tyle siły i mobilizacji, ze nawet taki grzesznik jak ja widzi światełkow tunelu. Od dziś solennie przyrzekam- koniec z grzechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie :D

Balbinko, natchnęłas mnie, może zetnę włosy to waga się zlituje :-D , a Bez Marudki rzeczywiscie pusto. Chociaż widac, że czyta nasze wypociny, tylko nie pisze nam nic, a my jesteśmy ciekawe co u niej słychać.

Ja się boję zważyć, bo wczoraj po warzywkach wazyłam 2 kg więcej niz rano, a bezgrzeszna byłam.

Życzę wszystkim miłgo dnia, pięknej pogody i duzo radości :-D

Bozenko z wlasnego doswiadczenia wiem ze jak zmienie fryzure to i humorek mam lepszy i zawsze wtedy jakies pozytywy u siebie znajde

a dobrze obciete wlosy to podstawa wiec biegnij do fryzjera zobaczysz jak pare latek pojdzie w nie pamiec :)

Pewnie masz rację Balbinko! Ja myle juz Was bo tyle jest protalek że się w głowie nie mieści. Ale to dobrze że już tyle kobietek postanowiło zadbać o siebie i o własne zdrowie, co nie?!

Jak dla mnie to brakuje mi Juggin i Marudki na forum. Długo ich nie było albo mi sie zdaje.

Jusiu mi tez napoczatku wszystkie dziewczynki sie mylily ale z czasem je poznalam i w wyobrazni mam kazdej z nich obraz przed oczami :grin:

a z tym odchudzaniem to masz calkowita racje fajnie ze tyle nas chce dobrze wygladac i byc zdrowszym :grin:

czesc dziewczyny,

Balbinko to sobie zaszalalas z tymi wlosami :roll: napewno po kieszeni tez sie oberwalo :lol: chyba dosyc drogie takie wloski?! i podobaja ci sie takie dlugie? ciekawa jestem jak wygladasz,musisz fotke pstryknac i na nk :sad:

milego dnia kobietki :D

tak, tak poszalalam a co? tez mi sie cos od zycia nalezy, martwi mnie tylko ze te wlosy sa na pol roku :-) a na drugie to juz chyba nie bedzie mnie stac :grin: a fotek nie lubie bo mnie postazaja :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.