Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi:) czuje sie juz spokojniejsza. Dzisiaj czeka mnie pierwsze od rozpoczecia diety wyjscie z przyjaciolmi, troche sie boje ( jesli wiecie o czym mowie :grin: Chcialam Wam wszystkim jeszcze podziekowac ,za wspaniale przepisy, ktore tu wrzucacie, sa bardzo pomocne zalaszcza dla poczatkujacych. Dzieki Wam moja dieta nie ogranicza sie tylko do suchej piersi z kurczaka. Bo pewnie sama bym nic innego nie wymyslila:) POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grzeszny weekend.................

tym razem niestety sama sobie wybaczam... tak już jest jak mam stres... za tydzien egzaminy, za dwa tygodnie obrona licencjatu i już mnie nerwy zjadaja... a jak mam nerwa to sama zaczynam jesc na dwoje...

Oby moja waga nie zbuntowała sie za bardzo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innym forum z przepisami widzialam tortille juz ktos robil, chyba Juggin miala na cos takiego ochote :grin:

http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl-20-...-dukana-33.html

sama chyba sprobuje, ale narazie czuje sie fatalnie i nie wiem co jest grane, jutro do lekarza.....

pozrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mulan wsrod czcicieli twarogu :-(

dzisiaj malzonek zabral mnie do wloskiej lodziarni ..............myslalam ze go udusze golymi rekami :grin: ale z reka na sercu WYTRZYMALAM zacisnelam zeby i podwujna kawke sobie strzelilam :D

rano zrobilam sobie protalowe golabki zeby miec na obiad i wyszly takie mini golabki bo kupilam kapuste nie za duza (nie mam duzego garnka) ale w smaku pychotka :D

jak narazie trzymam sie dzielnie a od jutra same bialeczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzia podejrzewam ze jest to przepis na drozdzowke Zuzy tylko z jablkami a w wersji oryginalnej byly jagody a ja dalam sliwki :-(

Dziekuje Balbinko i Juggin za odpowiedz.Oj,ja dzisiaj tez grzeszylam,tzn.mialam krolewski obiad :kartacze,pychota .mysle zeby jutro zrobic sobie po kartaczach bialka bo to przeciez takie nie dietetyczne.Ja tez dzisiaj sie zle czuje caly czas chce mi sie spac,a i gardlo zawalilo chyba angina bedzie :grin:

-Witam Mulan27 zycze Ci wytrwalosci na diecie,jak widzisz kiloski ubywaja ,Dukan dziala cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam wtedy też dopisać, że Twoje rady aby jadać więcej wcale nie są głupie, bo ja także uważam że im więcej się je, tym bardziej zmusza się organizm do przyspieszonej przemiany materii. Ale nie byłabym sobą gdybym nie powiedziała „ale” więc, ja uważam że, osoba która całe życie jadła małe ilości i teraz zacznie jeść dużo to nastąpi u niej tzw. rozciągnięcie żołądka i już będzie musiała zjadać wielkie ilości. Jeśli zrezygnuje z diety, będzie miała problem. Tak myślę, być może się mylę, i obym się myliła bo ja tez dużo jadam, zawsze dużo jadłam, ale naraz, a nie w ciągu dnia.

Przepraszam, Benek, ze się wcinam w post do Juggin, ale chciałam Cię poprzeć w sprawie ilości jedzenia. Rzeczywiście jeśli ktoś wcześniej mało jadł, a na Dukanie będzie jadł za dwoje może źle na tym wyjść, nawet jeśli będzie rygorystycznie przetrzegał zaleceń diety. To Śliweczka zawsze powtarza, że stara się nie objadać zanadto. Ja nigdy w życiu dużo nie jadłam i teraz też ilość muszę kontrolować. Uważam, że każda z nas powinna przeanalizować siebie w tej diecie, bo każda z nas jest inna. :-(

Ale grzeszny weekend.................

tym razem niestety sama sobie wybaczam... tak już jest jak mam stres... za tydzien egzaminy, za dwa tygodnie obrona licencjatu i już mnie nerwy zjadaja... a jak mam nerwa to sama zaczynam jesc na dwoje...

Oby moja waga nie zbuntowała sie za bardzo :grin:

Jakie to okropne Kamylko. że właśnie w ten sposób próbujesz walczyć ze stresem. Rozumiem Ciebie doskonale, ale poprzeć nie mogę. Trzymam kciuki za wszystkie egzaminy :D

Witaj Mulan wsrod czcicieli twarogu :D

dzisiaj malzonek zabral mnie do wloskiej lodziarni ..............myslalam ze go udusze golymi rekami :D ale z reka na sercu WYTRZYMALAM zacisnelam zeby i podwujna kawke sobie strzelilam :D

rano zrobilam sobie protalowe golabki zeby miec na obiad i wyszly takie mini golabki bo kupilam kapuste nie za duza (nie mam duzego garnka) ale w smaku pychotka :-D

jak narazie trzymam sie dzielnie a od jutra same bialeczka :D

Małżonek chciał dobrze, a Ty jestes przecież twardą jak skała Czcicielką Twarogu, więc Ciebie, Balbinko lody nie interesują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorkiem!

dzisiaj malzonek zabral mnie do wloskiej lodziarni ..............myslalam ze go udusze golymi rekami :D ale z reka na sercu WYTRZYMALAM zacisnelam zeby i podwujna kawke sobie strzelilam :D

rano zrobilam sobie protalowe golabki zeby miec na obiad i wyszly takie mini golabki bo kupilam kapuste nie za duza (nie mam duzego garnka) ale w smaku pychotka :D

jak narazie trzymam sie dzielnie a od jutra same bialeczka :D

No Balbinko,super że nie uległaś tym słodkim i ochydnym lodom  :D Możesz być z siebie dumna.

Przepraszam, Benek, ze się wcinam w post do Juggin, ale chciałam Cię poprzeć w sprawie ilości jedzenia. Rzeczywiście jeśli ktoś wcześniej mało jadł, a na Dukanie będzie jadł za dwoje może źle na tym wyjść, nawet jeśli będzie rygorystycznie przetrzegał zaleceń diety. To Śliweczka zawsze powtarza, że stara się nie objadać zanadto. Ja nigdy w życiu dużo nie jadłam i teraz też ilość muszę kontrolować. Uważam, że każda z nas powinna przeanalizować siebie w tej diecie, bo każda z nas jest inna. :-(

Tak,ja właśnie zawsze powtarzam że lepiej zjeść więcej małych posiłków dziennie niż napychać żołądek wielkimi porcjami.Zawsze jadłam dużo,teraz staram się jeść mniejsze porcje ale częściej.

Kamylko,ja też życzę zdanych egzaminów i trzymam kciuki.

Wszystkie, które łapią jesienne choróbska wracajcie do zdrowia!!!

Dziewczynki,znalazłam strasznie śmieszną stronkę ze śmiesznymi zdjęciami,jeśli macie ochotę to popatrzcie sobie,a może pośmiejecie się tak jak ja  :grin:

http://demotywatory.pl/demotivator/topka/procenty/page/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko, Bozenko, Olu dziekuje !!!!

wasze slowa pochwaly sa dla mnie bardzo wazne !!!!!

zmienilam suwak bo tak na dobra sprawe to nie wiem ile te moje wlosy waza dokladnie a nie chce na pale odejmowac wiec juz bez nerwow, nic nie odejmujac przyjelam tak jak jest na suwaku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.