Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

i mam prosbe, bo mam kompa po formacie windowsa i nie mam linków do przepisów naszych i do produktów dozwolonych, bardzo prosze o te dwa linki:) dzieki

mam cicha nadzieje dosc do 70 lub 69 a potem zobacze moze przejde do III fazy, narazie zrzucam:)

a pamietam o śliweczce i Jej groznej pałce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Balbinko z okazji urodzin dużo zdrówka i wytrwałości w dietkowniu, niech Ci się spełnią najskrytsze marzenia.

Jusia aviatorek jest super !!!!

Maragrete to super wiadomość bo już się martwiłam, że zaczęłam później a prawie Cię doganiam.

Anula 1978 świetnie cieszę się razem z Tobą i troszeczkę zazdroszczę. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja przyjmuję datę dzisiejszą 14 września za datę rozpoczęcia III fazy. Hurraaaaaa

P.S. mam nadzieję, ze jeszcze zlecę w dół.

Gratulacje!!!! Powodzenia w utrwalaniu. :-( Wytrwałość popłaca. Wszystkim w II fazie, w tym sobie również życzę dotarcia do odległej III bazy :grin: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mulan wsrod czcicieli twarogu :-(

dzisiaj malzonek zabral mnie do wloskiej lodziarni ..............myslalam ze go udusze golymi rekami :grin: ale z reka na sercu WYTRZYMALAM zacisnelam zeby i podwujna kawke sobie strzelilam :D

rano zrobilam sobie protalowe golabki zeby miec na obiad i wyszly takie mini golabki bo kupilam kapuste nie za duza (nie mam duzego garnka) ale w smaku pychotka :D

jak narazie trzymam sie dzielnie a od jutra same bialeczka :D

To musiało być straszne. Ja uwielbiam lody. Super że wytrwałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgrzeszylam dzisiaj strasznie....zjadlam 3 m&msy od kolezanki bo juz mi sie lapki trzesly jak na nie patrzylam...ale i tak jestem z siebie dumna, w sobote bylam na wycieczce firmowej i jako jedyna nie obzarlam sie ciastem, nie spilam darmowymi drinkami i nie objadlam sie salatkami( bo mi dzien protein wypadl...ahh...). Za to zachahmecilam prawie cala karkowke jaka byla na grillu :grin: do tego wytanczylam sie za wszystkie czasy i wczoraj waga mi pokazala 55,5 kg. ale nie rusze suwaczka az mi jutro nie pokaze waga moja okropna tego samego wyniku.

zasadniczo to zmienilam plan, zamiast do 51 kg zejde do ilu mi sie uda do konca tygodnia i przechodze na 3 faze oraz zaczynam cwiczyc. mysle ze zdrowsze to bedzie niz zmuszanie swojego ciala do zrzucenia kilogramow ktore tak naprawde nie sa juz nadprogramowe. a te pare faldek na plecach i podusie na brzuchu to brzuszkami w miesiac pokonam :-(

Michasia, ja na droge jak jechalam na ta wycieczke z pracy wzielam jajko, rybke wedzona i twarozek, co nie bylo mega przyjemne dla moich znajomych z pracy ale coz...przeca glodowac nie bede... jogurt jest jeszcze ok jesli go nie przegrzejesz.mozesz sobie jeszcze upiec ciastecza protalowez otrebami czy to na slodko czy to na pikantnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam trochę czasu. Witam wszystkie Protalinki . Bożenie życzę, żeby każdy rok był lepszy od poprzedniego. Dziewczynom, które doceniły mój awatarek i osobisty wkład w jego utworzenie bardzo dziękuję i podziwiam nowe awatarki. Delfina pewnie już zdała, więc palców już nie trzymam. Jescze witam nową protalowiczkę i te marnotrawnie powracające.

Jestem czwarty dzień na białkach i waga stoi jak zaklęta. Jednak dzisiaj ruszyła się i to prawie o kilogram na około godzinę. :grin: Byłam po prostu na wadze lekarskiej, która okazała się być zepsutą. Jednak godzina wielkiej radości to jest to i chętnie zainteresowanym podam na nią namiar :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko - ciesze sie że sie trzymasz w ryzach, wg dyrektyw Juggin - oby tak dalej....

Babciu Magdo - jakie ładne zdjęcie i to samodzielnie wykonane i samodzielnie wklejone...ho, ho, ho

Juggin - juz widze ciebie i twój pochówek ze spalonym chlebkiem w dłoni, ale to by nawet było a ' propos, byo zapamietałam cie od początku obecności na forum jako fanke pieczywa... czy nie ty marudziłaś ,że ci za chlebkiem tęskno a ten protalowy ci nie wychodzi....?

Maho - ja kupuje krewetki głęboko mrożone w Biedronce albo w Makro Cash and Carry, takie natańsze, drobne koktajlowe, a przepis na nie już dawno wstawiłam do naszych przepisów sa smaczne, apoza tym jakas odmiana..

Benek - no to mnie pocieszyłaś z tymi kaloriami bo martwiłam sie że jeam za mało, bo jak widziałam co napisała Juggin, to ja aż tyle nie zjadam, choć miewam napadowe głody...od czasu do czasu...

Śliweczko - dziekuje, bawiłam sie miło, grzeszyłam niewiele, tańczyłam duzo... więc bilans imprezy chyba mi wyszedł na plus...

Witam ponownie.

Maragrette a jak- fan pieczywa to ja :grin: Jednak okazalo sie, ze tylko zakazany owoc smakuje tak swietnie, teraz w III fazie, gdy moge już chlebek to wcale za nim nie szaleje, no chyba w soboty tylko, bo wtedy piekę w maszynie - wtedy obowiązkowo zjadam jeszcze ciepłego kromeczkę.

Dzisiaj miałam duzo pracy w pracy :-( i dopiero teraz czytam Wasza produkcję- dużo tego.

Kupiłam żółty ser- Hit z Ryk -13 % tłuszczu i powiem Wam, ze dopiero do mnie dotarlo, ze jeszcze przez Dukanem kupowalam go i jest bardzo smaczny. Pani w sklepie popatrzyła dzis na mnie i mówi; ale to ser niskotłuszczowy, oszukany :D A ja na to: własnie takiego poszukiwałam :D Ona: ale to ja Pani dam seropodobny, bo i tańszy i tez bez sera :D hehehehe...bez sera ser :D

Tak wiec jutro po stukilku dniach zjem ser na sniadanie.

Waga w normie z lekka tendencja zwyzkowa- ale to calkiem normalne po królewskiej sobocie.W zeszłym tygodniu cały tydzien waga pokazywala załozone maximum i lekko mnie martwila, ale okazało sie, ze zapomniałam o @, a raczej o napuchnieciu przed @.

Wczoraj byłam w kinie, w ramach urodzin Ukochanego i obyło sie bez popkornu i nachos :D Czyli jak sie chce to się da :-D

Miłego wieczoru, gratuluje spadkow i III fazy.

Aha- dzis grzebalam w opcjach i wywaliłam z grona znajomych jedna z Was-przepraszam, cos nacisnelam i uciekło- nie wiem kogo, ale prosze sie nie gniewac- ot technika mnie przechytrzyła :D Przepraszam. Gdyby Kochana sie zidentyfikowała to chetnie zapraszam do grona znajomych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.