Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Janka

Nutella Ze śliwek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie robiłam twojej nutelli ale dostałam słoiczek od cioci która właśnie robiła z twojego przepisu.Było rewelacja .planuje sama robic.A przepis podaje dalej mojej mamie i jej kolerzance.Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,zrobiłam wg podanego przepisu-pyszny nic dodać nic ująć,dziękuję za przepis! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem następną osobą która bardzo dziękuję za przepis i zrobiła tą przepyszną " NUTELLĘ". Pozdrawiam. ina12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zrobiłam - rewelacja, a przepis juz w obiegu. Dzięki, że się nim z nami podzieliłaś. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anuśka 28

czy te śliwki przepuszczamy prze maszynke ze skórkami ? jeśli tak to czy one się rozgotują ? przepraszam za to pytanie ale niegdy nie robiłam żadnych przetworów ze śliwek ;-)((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliwki przepuszczamy przez maszynkę ze skórkami, one bardzo ładnie się rozgotują. Zrobiłam tę Nutellę i dlatego ośmieliłam się udzielić odpowiedzi. ina12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam!przepis suuuper,smakuje wysmienicie.nutella wyszla mi niezbyt gesta ale moze to wina sliwek.byly bardzo soczyste.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli śliwki są bardzo soczyste,należy je smażyć dłużej. Ja zazwyczaj lubię robić wszelkie dżemy,powidła przez 2-3 dni.Z nutellą muszę sie spieszyć,ponieważ nie mogę upilnować łakomczuchów.Ostatnio z porcji miałam tylko 2 słoiczki. ;-) :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przepis jest fantastyczny, tylko produkt bardzo szybko znika ze słoików , zrobiłam z jednej porcji ale jeszcze muszę dorobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam z połowy porcji, na próbę, ale jest tak dobra, że zrobię jeszcze. Wyszło mi dosyć gęste - dla mnie super. Bardzo dziękuję za ten przepis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:grin: zrobilam nutelke po raz drugi.tym razem wyszly gesciutkie bo smazylam troszke dluzej.pychotka.ciesze sie,ze jeszcze sa sliweczki,bede je robic dokad beda w sprzedazy.jest to najlepszy z moich przepiskow ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi