Skocz do zawartości

Działka


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne są te działeczki a ta pajęczyna to jest super. Halinko na działce masz warzywa czy tylko krzewy ozdobne i kwiaty. Bo ja mam ogródek osobno przy domu a działkę to mam same warzywa. Takie ogródki to wymagają dużo pielęgnacji i czasu żeby wyglądały ładnie. Doruniu i ty z czasem będziesz miała ładną działeczkę tylko trzeba czasu, ja co roku coś dodaje do ogrodu sadze wykopuje i tak na okrągło ale najważniejsze że sprawia mi to dużo radości. A tak wygląda mój ogródek z warzywami.

post-5399-1184226460_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Iwonko bardzo podoba mi się Twój ogródeczek...ja wiem,że działka,żeby była ładna to trzeba przy niej chodzić i pielęgnować ją,,,ja mam działkę dopiero kilka miesięcy i już trawka jest w trakcie upiększania,a dalej to jakoś będzie dalej szło to upiększanie jej i dosadzanie co raz to nowych roślin i drzewek. Pozdrawiam cieplutko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko bardzo ładny masz ogródek z warzywami i zadbany. Ja pajęczynę dopiero będę miała, napewno przeczytałaś że to nie jest moja. Ja mieszkam w bloku, działkę mam poza Bydgoszczą. Na początku miałam same warzywa, ile ja zapraw narobiłam, różne gatunki pomidorów i maleńkie i w kształcie serca nie wiem czy znacie takie. Obecnie nie mam żadnych warzyw tylko siedem drzew owocowych, pigwę, czarną borówkę, aronię, iglaki, krzewy ozdobne, kwiaty i dwa świerki jeden jest srebrny, ale się rozpisałam szczegółowo. Wszyscy zrobili zmianę działek na rekracyjne, moja jeszcze nie wygląda tak jak powinna po mojej myśli, a to dlatego że nie mogę jeździć. Dorunia już nie długo będziesz się cieszyć wszystkim tym co dosadzisz i podziwiać każde kwiatki, drzewka, krzewy i.t.d. jak pięknie będą rosły kwitły, to jest coś wspaniałego i to trzeba naprawdę lubić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia zobaczysz jakie będą z nich piękne drzewka. Zapomniałam Wam napisać na temat cyprysika jak posadziłam, nic nie rósł i będąc w OBI były w doniczce cyprysiki i informacja że zaczynają rosnąć dopiero po ośmiu latach, ale jak zaczął rosnać do dosyć szybko. Cyprysików jest więcej odmian, Dorunia piękne drzewko i jak zdecydujesz się na kupno to wpierw zapytaj o szczegóły bo jest ich więcej odmian. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewka przesadzone...teraz tylko będziemy czekać,aż urosną...ja pisałam,że nie wiem co z nich będzie bo ja sadziłam je z nasion,a nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś podobnym...kwiaty owszem,ale drzewa z nasion...dla mnie to jest coś zupełnie nowego,ale myślę,że będzie dobrze.Halinko jak zdecyduję się na cyprysika to zapytam o odmianę.Dziękuję Tobie za poradę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzewka rosną jak szalone...nie pomyślcie,że już są bardzo wielkie,bo nie są...jak tak dalej pójdzie to zanim wsadzę je do gruntu na działce to będziemy w zimie mieszkać jak w tropikach...jutro jak znajdę chwilkę to zrobię zdjęcia i wkleję to zobaczycie jak wyglądają,a nasionka były wsiewane do ziemi 09.06.2007r.więc trochę ponad miesiąc temu. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.