Skocz do zawartości

Działka


ina12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To moje wysiewanie nie jest tajemnicą...pewnie dużo osób tak robi...oni kazali nasionka przed wysiewem namoczyć na 12 godzin w ciepłej wodzie,potem rozłożyć je na wilgotnej ligninie i dopiero potem do ziemi,a ja od razu wsiałam je do ziemi...podlałam delikatnie i szczelnie zakryłam folią spożywczą większe pojemniki,a na mniejsze nałożyłam woreczek foliowy...tam wytwarzała się para i ona podlewała te nasionka,ale co tydzień zdejmowałam woreczki i folię i spryskiwałam spryskiwaczem i znowu zakładałam worki i folię.Pisali,że wykiełkują po 40 dniach,ale moje wyskoczyły dużo wcześniej. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doruniu znalazłam na allegro taki fajny krzew może cię zainteresuje.

http://photos03.allegro.pl/photos/128x96/214/60/06/214600646

Iwonko dziękuję Tobie za pamięć...też go widziałam i bardzo mi się podoba...jak mąż wróci z pracy to mu pokażę i jak jemu też się spodoba to zamówię.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłaś te nasionka,patrzyłam w internecie jak wyglądają te drzewka są przepiękne a jak ślicznie kwitną ja bym sobie też kupiła, mam sporo miejsca w ogrodzie i chętnie bym posadziła parę.

Iwonko zobacz tutaj są już dosyć duże i ukorzenione sadzonki paulowni puszystej i nie są drogie bo tylko 5 zł.za sztukę.

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ogród piękny ma Twoja kuzynka, jest przy domu to jest wygoda bo na bieżąco go w bardzo dobrym stanie może utrzymać, ale to jeszcze trzeba lubić. Iwonko Ty masz też bardzo ładnie, podoba mi się jak w ten sposób posadziłaś kwiatki, ale śliczny krzew dodałaś. Kasiu i Doruniu czy te Paulownie zimową porą przechowuje się w mieszkaniu, myślę że to jest to co poprzednio Kasiu dodałaś zdjęcie. Jaka ta glicynia jest piękna, wszystko mi się podoba i trzeba coś zamówić. Jestem zachwycona bo jest co podziwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halinko Paulownia to drzewo, które rośnie w gruncie , a jej przyrost roczny to 2 m

Tu przeczytasz coś więcej o tym niesamowitym drzewku http://allegro.pl/item217352353_cesarskie_...metr_w_rok.html

Pozdrawiam i polecam daj się skusić i koniecznie się pochwal :P

post-3146-1185258187_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu dziękuję i napewno kupię, ale na tym Allegro cuda mają że można się rozchorować i skuszę się jeszcze na coś więcej. Pytając Was ja pomyliłam z czymś innym. Muszę zamówić bo mogę nie zdążyć. Ciekawi mnie jeszcze do jakiej wysokości one rosną i jakie trzeba im zapewnić warunki. muszę zapytać sprzedającego. Dorunia przez tyle miesięcy to będą już ładnie wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz działka jest na topie więc często zaglądamy z mężem na allegro do tych roślin,drzewek itp. i wszystko nam się podoba,ale mówimy sobie,że trzeba po malutku,bo zasadzimy całą działkę i gdzie będziemy chodzić...do czasu kiedy nie wsadzimy tych paulowni to nic nie kupię,bo rosną jak głupie,a gdzie do wysadzenia na działce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.