Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki,cieplutka jest a golf sięga uszu-super. Właśnie skończyłam ubierać choinkę i chciałam pokazać Wam trochę oryginalnych bombek-wklejam w tym wątku bo to ręczna robota,kiedyś pracowałam w takim zakładzie i co nieco przy nich robiłam, wszystko szło na export ale mogliśmy sobie kupić jakieś"niedorobione" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aga-znalazłam wzory dla dzieci,chyba czegoś TAKIEGO szukałaś :)

Ten ostatni generator jest super ale tylko do 8 liter,zobaczcie,co można zrobić na drutach albo wyhaftować! :P

wpisujesz literkę i przerabia ją na gotowy wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu banieczki prześliczne i jakie orginalne bo te wszystkie sklepowe na jedno kopyto robione. A Twoje jak z bajki!

Generatory super, już dodałam do ulubionych, ale kiedy się zabiorę to sama nie wiem, druty leżą na wierzchu i czekają, a ja ostatnio zawsze mam cos innego do roboty. Szkoda tylko , ze nie mam takiego zapału do pracy ja Ty Basiu i wiele innych osób,które czarują takie dzieła w rekach.

A tu kurs haftu krzyżykowego może ktoś się zainteresuje

a tu motywy Swiąteczne tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,kofiku jeszcze raz ci dziękuje za te strony o haftowaniu są naprawde świetne,przeglądnełam wszystkie,będe probować tylko czekam na przybory,wypisałam z internetu ale już dosyc dawno,mam nadzieje że nic nie poplątałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny,dzięki bsgo ,ze te adresy stron,ja też trochekiedyś działam szliki swetry i czapki,ale to było tak dawno że już teoche zapomniełam,może wróce do tego,narazie bede próbowac coś z haftem,powiedzcie czy jak złożyłam oferte w sklepie internetowym to powinno przyjść potwierdzenie na mójaadres,bo do tej pory nie przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam doświadczenia w zakupach przez internet, raz kupowałam buciki córeczce i przyszło kilka potwierdzen- odbioru zamówienia, potwierdzenia otrzymania wpłaty i zawiadomienie o wysyłce. Myślę, że każdy szanujący się sklep wysyła, najlepiej poszukać kontaktu meilowego albo telefonicznego i skontaktować się z nimi i poprostu spytać :P Elu cieszę się, ze troszkę pomogłam. Mam kuzynkę, która też haftuje krzyżykiem, i jak spotkamy się na święta to popytam jak to wygląda w praktyce i może podrzuci mi jakies wzory. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jeszcze nie dotarły te liczniki do robótek i sklep mi przysłał mailem potwierdzenie nadania tej paczki i to priorytetem-nadana 11 grudnia i jeszcze jej nie mam.Pani mi napisała,że mogę sobie wydrukować to potwierdzenie,iść na pocztę żeby podstemplowali datownikiem,że jeszcze nie doszła,odesłać to do tego sklepu i wtedy sklep reklamuje u władz wyższych pocztowych!

Dobrze,ze to nie żywność ani kwiatki bo już dawno zrobiłabym tam drakę.

A TUTAJ coś na ten nieszczęsny temat,brrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.