Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też straszę ( mam 20 kg nadwagi), ale przestałam się przejmować.

Jak zdejmę okulary to ludzi nie rozpoznaję, więc wydaje mi się,że nikt mnie nie widzi.

Choć kiedyś głupio się poczułam jak po wyjściu z basenu okazało się, ze jeden ratownik to mój były uczeń...,

PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniper trzymam kciuki!!!

Dziewczynki i Chłopczyku! Melduję posłusznie raport z pieczenia sernika. Wyszedł suuuuper smaczny!!! Co prawda nie za wysoki, ale nie można mieć wszystkiego :grin:

Robiłam go z przepisu pt "sernik jak prawdziwy" tylko nie wiem czy to w naszym linku z przepisami było czy gdzie indziej, jakby co to wkleję. (ale w niedzielę, bo wyjeżdżam)

Pozdrawiam!!!

Mam nadzieję, że jutrzejsze ważenie mnie pocieszy bo narazie to waga stoi :grin:

No to fajnie że sernik wyszedł i że jest smaczny,bo ja zastanawiałam sie czy piec z tego przepisu,a teraz juz wiem że można piec bo jest dobry.

Waga ruszy napewno,jak nie jutro to pojutrze,musi ruszyć...se postoi i w końcu zmięknie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniper trzymam kciuki!!!

Dziewczynki i Chłopczyku! Melduję posłusznie raport z pieczenia sernika. Wyszedł suuuuper smaczny!!! Co prawda nie za wysoki, ale nie można mieć wszystkiego :grin:

Robiłam go z przepisu pt "sernik jak prawdziwy" tylko nie wiem czy to w naszym linku z przepisami było czy gdzie indziej, jakby co to wkleję. (ale w niedzielę, bo wyjeżdżam)

Pozdrawiam!!!

Mam nadzieję, że jutrzejsze ważenie mnie pocieszy bo narazie to waga stoi :grin:

czekam do niedzieli z utęsknieniem :D pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! Nie miałam zamiaru nikogo obrażać,nie chodziło mi o to żeby ktos czuł się źle z powodu moich słów.Nie napisałam nic czego mógłbyś się czepiać.Faceci to dupki,pewnie ten fragment tak strasznie Cię zbulwersował ,ale nie miałam na myśli Ciebie przecież,nie znam Cie człowieku.W moim życiu było kilku facetów i niestety żaden nie zasługuje na dobre słowo.Jeśli piszę o facetach "dupki"to o tych których znam,którzy w jakiś sposób mnie zranili.Mój mąz jest wspaniałym człowiekiem ,chociaz jak każdy ma wady...i wtedy jak mnie wkurza to mam chęc go wymienić na lepszy model...ale to żarty tylko...chyba to zadna tajemnica że bywaja problemy w życiu,faceci maja je z żonami a baby z mężami i żadna to nowość.

"KOBIETA TO STWORZENIE BOZE I POWINNO STAC W OBORZE LECZ ZE WZGLEDU NA KSZTALT DUPY CZLOWIEK ZABRAL DO CHALUPY.........................." I tu żeś pojechał...Porównanie dupka z krową...

No ale niech Ci będzie.Facetom wiele potrafię wybaczyć...A że nie jestem zbytnio bezczelna to nie pociągne tych porównań dalej...W końcu ja znam się na żartach :grin:

Pozdrawiam

taaaaaaaa, spij śliweczko kochana dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też straszę ( mam 20 kg nadwagi), ale przestałam się przejmować.

Jak zdejmę okulary to ludzi nie rozpoznaję, więc wydaje mi się,że nikt mnie nie widzi.

Choć kiedyś głupio się poczułam jak po wyjściu z basenu okazało się, ze jeden ratownik to mój były uczeń...,

PA

Ja mam prawie 50 kg.nadwagi ...więc straszniej straszę... :D Takich strojów kąpielowych nie szyją ,a namiot niestety troszkę za duży  :grin: :D :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też straszę ( mam 20 kg nadwagi), ale przestałam się przejmować.

Jak zdejmę okulary to ludzi nie rozpoznaję, więc wydaje mi się,że nikt mnie nie widzi.

Choć kiedyś głupio się poczułam jak po wyjściu z basenu okazało się, ze jeden ratownik to mój były uczeń...,

PA

ja też 20 :grin: i wzrok na nieszczęście doskonały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kobitka z ukończoną dietą protal nie zawitała do nas. No szkoda, a tak się ucieszyłam. :D Jeśli ją kiedyś spotkam na grach, to popytam jak to jest jak się już nie dietkuje.

Przypadkowo jak wchodziłam na naszą stronę wlazłam na jakiś zestaw wszystkich forów i patrzę a tu..... DorotaXX na innych forach się udziela a o naszym zapomniała :grin: . Już chciałam Wam uprzejmiej donieść :grin: o tym fakcie ale patrzę że Dorotka i do nas zawitała - WITAM CIĘ CÓRKO MARNOTRAWNA :D - mam nadzieję że teraz już z nami do końca ... :grin:

Śliweczko - powinnaś jedno zdjęcie robi zawsze w tej samej bluzce a drugie w nowym ciuchu, wtedy to będą widać efffffekty (teraz też widać łałłłłłłłłłłłłłłłłł)

bogi - mam propozycję - sprzedaj samochód, męża dołóż gratis zaznaczając, że reklamacji nie przyjmujesz. a tak poważnie to my mamy dwa samochody i nie mogę doprosi się męża żeby mi dupkę powoził.

Dam radę - Pozdrów Dorotkę na spotkaniu - farciara...

DOBREJ NOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka,

ooo sie goraco zrobilo na forum :D bagi swietny avatar wstawilas..normalnie molestujesz mnie psychicznie tym obrazkiem! :grin: ale bym sobie zezarla te czekoladki..mmm

Margot otworzylam ten link...fajny..hehhe :grin: sie usmialam na poczatku ale z czasem zaczal mnie denerwowac :D naprawde mozna tym kogos podraznic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj teściowa częstowała wszystkich pyszną bombonierką i ptasim mleczkiem, ja nie jadłam i wcale nie było mi żal, patrzyłam obojętnie. Później mój syn jadł chałeczkę (duża słodka bułka z kruszonką) z plastrami masła i ślina mi po prostu kapała.

Dobra bułka lepsza od czekoladek  :D

Trzymajcie sie dzielnie dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak umiem odroznic zart ,dobry zart od wyzotow czy kpin,sam zartowalem,pisalem zarty,lubie sie smiac (rowniez z siebie),ja sie nie obrazeam ale mi jest bardzo ........zle czytajac niektore wypowiedzi.luz ...tak oczywiscie bo bez niego zycie sztywnieje i jest nieznosne,ale nie zabardzo moge bo mimo wszystko bardzo czesto czuje sie inaczej traktowny przez niektore Panie,nie twierdze ze ja mma racje ale to sa moje odczucia a to chyba mi wolno

wiem ze jestem na babinskim portalu ale no nie znaczy ze mam sie uprzykrzac nawzajem niewazne czy jetem sam czy tak jak Wy cala reszta,

WIEC JESLI KTORAS Z WAS CZUJE SIE URAZONA TO PROSZE O WYBACZENIE.

zawsze mialem i mam szacunek do kobiet nie tylko jako do istoty fizycznie slabszej(nie zawsze) ale tez za to ze sa matkami,i wykonyje wiele prac i czynnosci bez ktorych swiat by nie stnial

BO JAKABYS NIE BYLA KOBIETO TO KOCHAC CIE ZLE ALE BEZ MILOOSCI DO CIEBIE ZYCIE JEST NICZYM.

Święte słowa Lenox,obie płcie są na tym padole ziemskim póki co niezbędne i powinny się. szanować,kochać a przynajmniej tolerować.Ale proszę Was nie można tak wszystkiego brać od razu do siebie.Nasz portal jest najfajniejszym portalem w necie ,od lat takiego nie spotkałam a jeszcze pełni bardzo ważną rolę dla wielu z nas.bądżmy wię grupą zwartą silną i gotową jak dotychczas i z poczuciem humoru bo bez tego ani rusz :grin: Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i ruszam na 2 dni na kurs beeeeeeeee :D Ale zawsze w wolnej chwili zajrze tu.Moja waga stoi 62 i 3 tygodnie 3 fazy :grin:

3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.