Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

uff, ale narozrabiałam, ostatni dzien fazy uderzeniowej i niewytrzymalam, zezarlam salatki z warzywami

i ci teraz??? mam zaczynac od nowa?? nastepne 5 dni?/ od jutra mialam dołaczyc warzywa, zrobilam to dzisiaj, prosze o odpowiedz . w ksiazce nic na ten temat nie pisze, chyba ze pominelam.

a do tego wypilam chyba ze 3 litry wody. pomozcie co robic jutro?? uderzenioke nadal czy dodac warzywa???? prosze:(

Bogi,ja myślę że powinnaś pociągnąć fazę uderzeniową jeszcze przez 2 dni,a wtedy zacząć fazę z warzywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRANOC Laseczki;) ja sie nadal dietkuje ...po swiatecznych szalenstwach waga wrocila do tej z paseczka:)w koncu...dzis caly dzien w drodze,niedawno wrocilam do domku i jestem strasznie glodna! chyba cos zjem bo wlasciwie dzi to tylko maslanke wypilam i kanapeczke zjadlam(taka proteinkowa) hehe:D a w piekarniku drozdzowka...eh ten zapach mnie dobija! ale musialam upiec dla mamy..jutro przyjezdza jupi! ...na moj slub:D pozdrawiam was kochane,buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOBITKI!!!!!

wczorajszą noc spędziłam na odrabianiu zaległości w czytaniu Waszych postow, ostatnio czytałam chyba 103 strone więc miałam co nadrabiać. Cieszę się że jest nas tak wiele i miłych kobitek bo na innych forach...... uf, wyżucili mnie za to że podalam link na naszą stronę kilku osobom które pisały na temat problemów z odchudzaniem.

Kochane, w końcu będę tu częściej zaglądać, dorobiłam się laptopa z odzysku i mogę go zabierać do pracy (na nocki), nie muszę już czekać na wolne krzesło przed stacjonarnym kompem w domu.

Waga w końcu ruszyła w dół choć myślałam że po świętach to nie mam szans na spadek wagi.

Zajżałam do N/K i zastanawiam się czy nie pomyliłam KLASY bo te kobitki na tych zdjęciach wcale nie są pulchne........jakieś oszustwo czy co? a może już wszystkie tak schudłyście? tylko ja biedna sierotka na buzi uparcie księżycowata. Nie wiem, co Wy zrzucacie?

PA!!!!!!!!!

Juz na oczy nie widzę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pora wstawać :D

Ale dziś zimny poranek tylko 1 na plusie. Za to świeci piękne słońce. Do tego waga spadła odrobinkę. Dzień dobrze się zaczyna. Pędzę robić śniadanko. Synek już suszy mi głowę o kanapkę. Ach te dzieciaczki :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie skarby!

Wczoraj nawet nie napisałam "dobranoc",ale padałam już nosem na klawiaturę  ze zmęczenia,wstałam wczoraj o 3 w nocy bo córkę do Częstochowy wyprawić musiałam,co by wymodliła zdanie matury  :) Ale teraz witam Was serdecznie!!!U mnie piękne słoneczko i zapewne będzie ciepło.

Bogi,nie obraziłam się,nie było za co się obrażać...ja zrozumiałam o co Ci chodzi,a zresztą mam poczucie humoru i nawet ze swojej tuszy potrafię żartować...ciężko jest mnie urazić  :D

Asienko,fajnie...ślub,wesele...oj dawno to było,dawno...ale z drugiej strony Ci nie zazdroszczę,pamiętam te nerwy i stres związane ze ślubem  :D

Benek no myślałam że gdzieś przepadłaś kochana!Dobrze że nadal jesteś  z nami,bo niektóre protalowiczki wcale się nie odzywają.

Magdalenko wiem coś o tym suszeniu głowy o kanapkę z rana ...dobrze że moje dzieci są już w większości samodzielne  :)

Pozdrawiam cieplutko.Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.