Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

jak tak Was słucham, dziewuszki tfu czytam.... to jestem taka zmotywowana. wasze efekty są moimi efektami, a najbardziej mi się podoba wasz tekst. cytuję " wszystko na mnie wisi" albo "czas na zmianę garderoby" lub "nic mnie nie ciśnie" :D

wytrzymałam na tym niedzielnym obiedzie! z godnością szamałam mięsko z rosołu, gdy inni zażerali się pysznościami, na przykład: kartofelki, suróweczka ze ŚMIETANĄ!!!!!!! rzodkieweczki, sałata zielona, lodowa, potem pili kawkę z cukrem !!!! i zajadali się słodkościami. nie będę pisać jakimi, sama się za ten opis rozzłościłam i nie chciałabym Wam psuć humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margot brawo za silną wolę!

Doda- jak bedziesz twarda i nie bedziesz grzeszyć to też tak bedziesz mówiła.

Malina czekam na tą Twoją 3 faze- bedziesz chyba pierwsza?

Jestem debilem. Wczoraj zaliłam się że mi chlebek nie wyszedł, dziś przy powtórce zrozumiałam dlaczego. mianowicie zapomniałam wczoraj o jajkach ! to trzeba być mną po prostu  :D  

Stwierdzam, że nie da sie usmażyć kotletów mielonych bez tłuszczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny :)

Czytam, czytam.. I sama sie zdecydowalam odchudzic- pobyt w USA pare lat temu byl dla mojej wagi totalna katastrofa- do tej pory nie moge sie pozbyc zbednych kilogramow..

W Empiku trafilam na ksiazke doktora Dukana "Nie potrafie schudnac 350 nowych przepisow" i stwierdzilam, ze jedzac takie rzeczy chyba dam w koncu rade :)

Zaczynam od jutra :D

PS. Gratuluje sukcesow wszystkim odchudzajacym sie, jestescie niezwykla motywacja! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową Proteinkę!

Maho,czekamy na mamę...pomóż jej z tym laptopem,to szybciej do nas dołączy  :D

Mallinko,ja też pozbyłam się większości starych ,za ciasnych ubrań,a teraz by się przydały...

Margot,gratuluję silnej woli! Mierzę się kochana ,mierzę i potroszku ubywa ,ale na wadze jakoś tak wyraźniej to widać... :)

Zuziaczek,nie mów na siebie tak brzydko  :) każdemu może się zdarzyć  :D A kotlety mielone rzeczywiście źle się smaży na suchej patelni,przecieraj teflon 3 kroplami oleju przed smażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobitki!!!!

Makiia!! witamy w gronie wystrzałowych kobiet!!!

MALLINA jak ja Ci zazdraszczam!!!!! :D Zostań z nami i dziel się doświadczeniami z fazy III

Śliweczko jak będziesz otwierać piwo, to myśl intensywnie o mnie, niech poczuję ten smaaaaak

Dam rade to jest jedyne normalne forum, bywałam na różnych ale tam się raczej eliminuje ludzi za ich wiedze i poglądy. Miłe powitanie - dziękuję. Nie było mnie tak dlugo bo oprócz pracy na dwa etaty ukończyłam kurs komputerowy ha,ha,ha na którym się wiele nie dowiedziałam. No i ciągle komputer zajęty a w nocy to się już do niczego nie nadawałam. Zostaję z Wami choćby niewiem co! Wprawdzie myślałam że już będę musiała zrezygnować z diety ale już wszystko się unormowało.

BĘDZIESZ DŻAGA!!!! - u nas to pozytywne słowo - tak na wszelki wypadek piszę.

Doda777 - powodzenia i wytrwałości

MAHO - jak zajdę na piętro i Ci przywalę....... ja nie umiem obsługiwać komputera!!!! Ty cholero jedna.....ale i tak Cię kocham.

Winterflower- witamy w kraju mlekiem i miodem płynącym.

A na mnie wszystkie ubrania leżą tak samo. te o numer mniejsze leżą w szafie i czekają mam nadzieję że się doczekają, żeby je mole nie zjadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doda,trzymam kciuki!!! Witaminki i magnez możesz brać,ja też brałam na początku,poniewaz dziwnie się czułam (skurcze łydek,zawroty głowy,bolący żołądek) ale to wszystko mi przeszło,teraz łykam  takie tabletki witaminowe ( wszystkie witaminy w jednym) ,tak na wszelki wypadek  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek, będziemy czytały z Ciebie, jak z otwartej księgi, tzn. jak ze śliweczki

witam nowe dukanki. życzę Wam i sobie rozmiaru 36 :D

doda, ale Ty jesteś zorganizowana :) ja naładowałam lodówkę produktami, które (tak myślałam robiąc zakupy) ewentualnie przejdą mi przez gardło. po prawie 5 dniach dokupywałam 2 razy serek wiejski light, leży natomiast łosoś, ktorego uwielbiam, ale z naszym chlebkiem nie da się go strawić (a co dopiero pogryźć) i makrela, którą zjadłam całą i mam przesyt (delikatnie powiedziane) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziaczek,nie mów na siebie tak brzydko  :) każdemu może się zdarzyć  :D A kotlety mielone rzeczywiście źle się smaży na suchej patelni,przecieraj teflon 3 kroplami oleju przed smażeniem.

Śliweczko a jak mam to inaczej nazwać. dziś wyszedł mi lepszy ale jakoś proszkiem do pieczenia smakował- za duzo proszku czy za krótko trzymany w mikro?

Natarłam patelnie ale to i tak nic nie dało tylko sie sfrustrowałam i poszłam do sklepu po cole....zero oczywiście  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natarłam patelnie ale to i tak nic nie dało tylko sie sfrustrowałam i poszłam do sklepu po cole....zero oczywiście :D

a nie posmakowałyby Ci z wody?? ja robię takie z różnymi dodatkami (zioła, ryż, marchew np. skręcam w maszynie do mielenia razem z mięsem), polecam wszystkim wątrobowcom, a i dla dzieci zdrowsze niż smazone. tylko nie wyglądaja jak kotlety, tylko raczej kulki. mało z nimi roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.