Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Oliwi3a masz rację, latem jest więcej imprez. Mnie pociesza to, że w tej diecie nie trzeba rezygnować z grilla na działce :D wystarczy zgrillować rybkę lub kurczaka i już.

Dziewczynki :) powiedzcie jak sobie zainstalować suwaczek z wagą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :D

jak to jest z uzywaniem ziol? Sa jakies zakazane?

Przy okazji- czy w pierwszej fazie mozna uzywac cebuli? Czytalam przepisy z sasiedniego tematu- tego o przepisach- i zglupialam.

Winterflower,można używać wszystkich ziół suszonych.W pierwszej fazie można używać czosnku, cebuli,szczypioru,natki pietruszki,koperku i innych ziół świeżych.Ja często używam do sosów zimnych rzeżuchę ,a do mięsa dodaję lubczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwi3a masz rację, latem jest więcej imprez. Mnie pociesza to, że w tej diecie nie trzeba rezygnować z grilla na działce :) wystarczy zgrillować rybkę lub kurczaka i już.

Dziewczynki :P powiedzcie jak sobie zainstalować suwaczek z wagą?

Zuzo kochana,2 czy 3 strony wstecz tłumaczyłam jednej z koleżanek jak wstawić suwaczek...ale mogę jeszcze raz  :)

Nie wiem czy już zrobiłas suwaczek...zacznę więc od początku  :D Klikasz na suwaczek jednej z nas,który Ci się podoba.Otwiera się strona na której robisz swój suwaczek.Otwierasz na naszym forum u góry strony panel kontrolny,z lewej strony masz edytuj sygnaturę,klikasz na to.W oknie tekstowym wklejasz link bbCode ze strony z suwaczkiem i zatwierdzasz.I już  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki!!!

Przyjmiecie do grona swego grubasa nowego??

Kupiłam książkę, przeczytałam i dziś ruszam na zakupy, aby jutro zacząć walkę. Na szczęście mój mąż jest równie mocno zmotywowany i dieta mu się podoba, więc będziemy walczyć razem. :D

Mam do zrzucenia co najmniej 15 kg, mąż dużo więcej, ale co tam może damy radę.

Pozdrawiam i będę tu zaglądać jak najczęściej.

Pewnie że przyjmiemy! Ciebie i każdą nową protalinkę (zdrobniale brzmi tak ładnie!)

A wagą się nie przejmuj, ta dieta naprawdę pomaga, wystarczy że spojrzysz na śliweczkę, ona bardzo dużo kilogramów już straciła. Bądź wytrwała a napewno powtórzysz jej sukces!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzielne proteinki....wiem, ze to moze glupio zabrzmiec, ale stosuje juz ta diete 7 dzien w I fazie i nie czuje sie jakbym chudla, chociaz po wadze widze...narazie to 3 kg wiec moze dlatego..A poza tym wlasnie dostalam okres, wiec to moze dlatego nie odczuwam jakbym czula sie lzejsza? Tez tak mialyscie na poczatku?

DZieki za odpowiedz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzielne proteinki....wiem, ze to moze glupio zabrzmiec, ale stosuje juz ta diete 7 dzien w I fazie i nie czuje sie jakbym chudla, chociaz po wadze widze...narazie to 3 kg wiec moze dlatego..A poza tym wlasnie dostalam okres, wiec to moze dlatego nie odczuwam jakbym czula sie lzejsza? Tez tak mialyscie na poczatku?

DZieki za odpowiedz....

Ja nie jestem dobrym przykładem porównawczym bo moja waga jest w stosunku do Twojej olbrzymia  :D Ja schudłam w fazie uderzeniowej 10 dniowej 8 kg,ale już po 3 dniach zmniejszył mi się brzuch i palce były mniej spuchniete (woda zeszła z organizmu) Najlepiej jak odpowiedza Tobie dziewczyny startujące z podbnej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trzeci raz piszę posta co napiszę to mi internet rozłączą!!!!!!!!!! :P

WITAM!!!!!!

MARUDO - nic nie wiem o liczeniu kalorii w diecie proteinowej. jeśli coś takiego istnieje to ja o tym nie wiem i nie chcę wiedzieć ponieważ jadam baaaardzo dużo. Być może w III fazie lub jeszcze później ale nic takiego nie przypominam sobie, jeśli to prawda to ja się wyprowadzam!!!!!!!! :D

ŚLIWECZKO - bo my jesteśmy szpiedzy z krainy deszczowców - :) KARAMBA :D -a tak na serio to nie chwaliłyśmy się ale też nie ukrywałyśmy się - karamba-.

ZMIEŃ zimę na wiosenne zdjęcie bo u nas codziennie rano mróz i nie chce nas opuścić. Napewno kwitną już u Was drzewa to zrób takie przy drzewku......

MARGOT - Ja mam od kilku lat problemy z kibelkiem tylko w odwrotną stronę - za często tam chodzę - a na diecie proteinowej to podwójnie- no wiesz - z siłą wodospadu, że tak określę delikatnie. Jak już prawie byłam wykończona to zdecydowałam się na przyjmowanie potasu, (powinnam go brać przy chorej tarczycy) i cud się stał po czwartej tabletce. Potas służy do regulacji wody w organizmie, mój organizm magazynował sobie wodę w jelicie i kończynach dolnych. Dzisiaj nie puchną mi już nogi i nie mam rozwolnienia, waga poszła momentalnie przez noc o kilogram w dół - tak dużo gromadzi mój organizm wody- jakbym była spod znaku ryb :D .

Nie twierdzę że to napewno po potasie, być może był to zbieg okoliczności ale może to działa też w drugą stronę więc jeśli masz chęć to spróbuj.

MAKIIA - to co zgubiłaś to w 80 % woda więc nie będziesz się czuła dużo lżejsza bo tego jeszcze nie widzisz a poza tym jeśli masz @ to nawet jakbyś ważyła 10 kilo to będziesz się czuła ciężka i opuchnięta. schudłam już 7 kilo i tak naprawdę to ja tego ani nie widzę i ani nie czuję. Nikt mi nie mówi oooooo ale schudlaś....bo tak naprawdę to mam wrażenie że zemnie to jeszcze woda schodzi. Cierpliwości :) a już niedługo będziesz się czuła boskooooo :D

Głowa boli gdy - za mało pijemy, braki żelaza w ciele - nie umiem odmienić organizm - albo zbyt dużo czekolady jemyyyyyyy HA HA Ha!!!! - nie objadać się

AMEN - nie wyłączyli mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :D

Witam nowe Protalinki:)

Dziewczyny zaczelam diete. W sumie moglabym powiedziec,ze jest ok. Glodna nie jestem , ale strasznie mnie boli glowa. I do tego jeszcze dochodza nudnosci( Nie jestem w ciazy:) ) .Mialyscie kiedys tak??

Dzis zjadlam jogurt naturalny 0,1% -2x500ml , szynka drobiowa-200g, mozzarella-100g.To calosc mojego dnia jesli chodzi o jedzenie .Wypilam 2l wody, jakies 4kubki herbaty zielonej, 1 kubek miety. Co do picia to mysle,ze na tym sie nie skonczy, bo wieczor dlugi.

Bede tu do Was jeszcze zagladac dzisiaj:) Buziaczki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :D

Witam nowe Protalinki:)

Dziewczyny zaczelam diete. W sumie moglabym powiedziec,ze jest ok. Glodna nie jestem , ale strasznie mnie boli glowa. I do tego jeszcze dochodza nudnosci( Nie jestem w ciazy:) ) .Mialyscie kiedys tak??

Dzis zjadlam jogurt naturalny 0,1% -2x500ml , szynka drobiowa-200g, mozzarella-100g.To calosc mojego dnia jesli chodzi o jedzenie .Wypilam 2l wody, jakies 4kubki herbaty zielonej, 1 kubek miety. Co do picia to mysle,ze na tym sie nie skonczy, bo wieczor dlugi.

Bede tu do Was jeszcze zagladac dzisiaj:) Buziaczki dla wszystkich

mozarella???????????????? a ile ma tłuszczu? uwielbiam, ale od razu uznałam,ze ma dużo tłuszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj laseczki jestem podłamana. Nie odzywam się od jakiegoś czasu bo u mnie waga stoi na umór :) powód jest taki, że po tygodniu od zakończenia @ znów dostałam na nowo. Teraz mi się kończy i zobaczymy co dalej będzie. Jestem zła, że u mnie ta waga to tak jakoś strasznie wolno spada :D .

Serdecznie witam w naszym gronie nowe laseczki i życzę wytrwałości.

Pozdrowionka dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.