Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

CZY LECI Z NAMI PILOT???????

bo ja wysiadam :D :D :D :D :D :D :D :D :D

doszłam do 200 strony i już nie mogę ze śmiechu.

Jutro dokończę czytanie to może coś nagryzmolę ale nie kawały bo nie mam pamięci do nich.

Pozdrawiam Wszystkich Starych, Nowych i tych co dopiero wstąpią do naszego klanu.

PAAAAAAAAAAAA :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prosbe. Nie mam ksiazki a mam maly problem z produktami. Jesli ktos z Was ma ksiazke Dukana prosze napiszcie mi jak ma sie ta dieta do produktow sojowych.

Mam zapas jogurtow sojowych i mleka sojowego. Jesli chodzi o wartosci odzywcze to ma

np mleko na 100ml weglowod 0,1g , bialko 4g , tluszcz 0,1g .

Doda777- przykro mi bardzo, ale nie wolno nam spożywać produktów sojowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie uporalam sie z zaleglosciami :D

Sliweczka, grazzia_dziekuje za mile slowa :D no jak to z czego? hihi juz pare nie chcianych kg za soba..to i dobrze na zdjeciach wyszlam heheh :D nie jestem gruba to fakt ale juz troche pulchna bylam hihi :D

Margot bylo gorzko bylo :D

doda777 mam nadzieje,ale od jutra koniec dobrego! proteinki juz czekaja... :D

wogole to wam powiem ze jestem szczesliwa i nawet na diete wrocic nie jest mi ciezko :D

Asieńko,widziałam zdjęcia,piękna panna młoda.Życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.To oklepane życzenia ,ale w małzeństwie potrzeba dużo kompromisów i trzeba ciągle nad nim pracować.Ja po prawie 27 latach(z tym samym męzem) wiem coś na ten temat.Życzę Ci też tego ,żebyś po wielu latach mogła tak jak ja powiedzieć sobie <<Ten i zaden inny>> :D

3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki i Proteinku!

:D :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D

Straszne, straszliwe rzeczy........

 

Mam nadzieję, że nie będziecie zbyt surowe i nie wyrzucicie mnie ze swego grona pod zarzutem potwornie słabej woli :D

Potwornie słaba wola...hmm...a któż jej nie ma kochana.Wszystkie podczas trwania diety grzeszymy,tak już jest niestety.Gdybyśmy chcieli wyrzucać za słabą wolę to nikogo by nie było na forum  :D

witam wszystkich, uf nie było mnie tylko weekend a rozpisalyscie sie ze hej, ale to dobrze po pracy mam lekturke. Mam znowu 1 kg mniej, jak to cieszy..... pozdrawiam i ide pracowac:) :D

Super Bogi!Naczytam się o Waszych spadających wagach i może moja w końcu ruszy  :D Miłej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mam pytanko...co sądzicie o rabarbarze?Można go jeść?To warzywo,ale nie wiem czy dozwolone...W książce nic o tym nie ma.A rabarbar możnaby było ze słodzikiem rozgotować i pyszny dżemik by był  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mam pytanko...co sądzicie o rabarbarze?Można go jeść?To warzywo,ale nie wiem czy dozwolone...W książce nic o tym nie ma.A rabarbar możnaby było ze słodzikiem rozgotować i pyszny dżemik by był :D

warzywa przecież możesz :D

zastanawiam się nad biszkoptem...wyszedłby przecież z otrębów, gdyby je zmielił. biszkopt z rabarbarem...pychaaaa

a dziś zrobię sobie kluseczki lane (z otrąb owsianych) do rosołu...lubię zupy.

śliweczko, mogę spożyć odtłuszczony wywar mięsno-warzywny w fazie z białkiem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliweczko, albo moja.... :D

po ubraniach czuję różnicę, małą ale czuję. a waga jak zaklęta. może dla pocieszenia pomierzyć się tu i ówdzie??

To może spróbuj się mierzyć.Ja się mierzyłam i ubyło troszkę ,ale nie za wiele.Waga dalej jak zaklęta.Ale tak musi być,niestety organizm się broni i są takie przestoje.Ale w końcu waga ruszy,grunt to się nie załamać  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warzywa przecież możesz :D

zastanawiam się nad biszkoptem...wyszedłby przecież z otrębów, gdyby je zmielił. biszkopt z rabarbarem...pychaaaa

a dziś zrobię sobie kluseczki lane (z otrąb owsianych) do rosołu...lubię zupy.

śliweczko, mogę spożyć odtłuszczony wywar mięsno-warzywny w fazie z białkiem????

Możesz Margot,tylko bez warzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj się mierzyć.Ja się mierzyłam i ubyło troszkę ,ale nie za wiele.Waga dalej jak zaklęta.Ale tak musi być,niestety organizm się broni i są takie przestoje.Ale w końcu waga ruszy,grunt to się nie załamać :D

nawet nie ma mowy żebym zrezygnowała:

1. mogę jeść, nie chodzę głodna

2. komunia- nie mam co na siebie włożyć, a w rozm. 42 mimo, że uwielbiam zakupy, nie kupię nic

3. wesele- patrz pkt 2.

4. lato idzie- patrz pkt 2 i 3. a poza tym nie mam zamiaru chodzić w ciążowych tuniczkach, a poza tym natychmiast po porodzie pozbyłam się ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.