Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytaie

CZy ma ktoras problemy z AZS(atopowym zapaleniem skury)

Ja mialam delikatne zniany na rekach a odkad jestem na diecie z moja cera jest coraz gorzej,nie wiem czy przyczyna jest zakwaszenie organizmu czy za malo witamin,ale to jak wygladaja teraz moje rece i nogi jest strasznym.A jeszcze miesiac temu na nogach nie bylo najmniejszego sladu zmian chorobowych,tylko 2 male plamki na rekach.

Dzis jade do dermatologa po jakies masci i rady.Bo juz wziecie prycznicu jest dla mnie katorga,nie mowiac juz o pracach domowych.Poprosze o kciuki.Mam nadzieje ze to jednak nie przez diete.Nie chciala bym rezygnowac z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry w południe :D

ja w końcu też się zmobilizowałam i nie zamierzam zawalić. dzisiaj pierwszy dzień właściwej uderzeniówki. w lodówce nic zakazanego, same smaczne białka :D

i serek wiejski z szynką z piersi kurczaka na koncie :D

Maju,super że się przyłączasz do nas biednych  :D ,dietujących...

Witam Panie i Pana

Śliweczko to którego masz tą komunię?menu już ustalone?kreacja wypatrzona?

Ja w tym roku mam rocznicę córki i właśnie się dowiedziałam że trzeba się składać na prezent dla księdza za 500 zł.Powiem szczerze jestem zła,nie podoba mi się a jak u Was też drogie prezenty księdzu dajecie?

Komunię mam 17 maja.Nad menu jeszcze się zastanawiam,kreacja wypatrzona  :D ale jeszcze nie kupiona  :D Oj z tym księdzem to właśnie tak samo jest u nas...na wsi te stare babki myślą że jak oddadzą swoją emeryturę księdzu to zbawione będą  :oops: ,i ksiądz nauczył się brać... :D My składamy się po 200 zł,dzieci do komunii w parafii jest 9...tak dobrze widzicie 9  :D Więc nie będzie żadnych drogich prezentów,bo z tego jeszcze dekoracja kościoła będzie zamówiona.Na szczęście młodzi ludzie ( w moim wieku mniej więcej  :oops: ) inaczej rozumują i nie wyrzucaja pieniędzy bez sensu  :D

Maragrete trzymam kciuki!!!!!

Ja ciągnę dalej uderzeniówkę. Dwa kiloski zeszły, więc mały sukcesik jest.

Oby do piątku, bo wtedy włączam warzywka :oops: Mój mąż dziś się ważył i ma mniej o 4 kg!!!

Gratki dla Ciebie i męża!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytaie

CZy ma ktoras problemy z AZS(atopowym zapaleniem skury)

Ja mialam delikatne zniany na rekach a odkad jestem na diecie z moja cera jest coraz gorzej,nie wiem czy przyczyna jest zakwaszenie organizmu czy za malo witamin,ale to jak wygladaja teraz moje rece i nogi jest strasznym.A jeszcze miesiac temu na nogach nie bylo najmniejszego sladu zmian chorobowych,tylko 2 male plamki na rekach.

Dzis jade do dermatologa po jakies masci i rady.Bo juz wziecie prycznicu jest dla mnie katorga,nie mowiac juz o pracach domowych.Poprosze o kciuki.Mam nadzieje ze to jednak nie przez diete.Nie chciala bym rezygnowac z tego powodu.

Atopowe zapalenie skóry powstaje na skutek uczulenia,moja córka miała więc orientuje sie trochę.Musisz pomyśleć co mogło wywołać AZS.Jesteś na coś uczulona ,być może na białko,ale rodzajów białka jest kilka,może to być uczulenie na białko mleka,albo jaja,albo np.pszenicy.Wybierz sie do dermatologa,napewno powie Ci że trzeba natłuszczać tą skórę (moja córka kąpała sie w wodzie z dodatkiem oliwki) Miała tez maść więc coś Ci pewnie  lekarz zapisze.Ale bez eliminacji alergenu będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje! Mężowi przekażę.

Mam bardzo WAŻNE pytanie :D Dziewczynki I Chłopczyku gdzie kupujecie olej parafinowy?? Ja pytałam w aptece. Tam mają ciekłą parafinę, ale to pewnie nie to , co??

Ciekła parafina to olej parafinowy  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje! Mężowi przekażę.

Mam bardzo WAŻNE pytanie :D Dziewczynki I Chłopczyku gdzie kupujecie olej parafinowy?? Ja pytałam w aptece. Tam mają ciekłą parafinę, ale to pewnie nie to , co??

Zuza ciekła parafina to właśnie olej parafinowy , też kupowałam w aptece ale dla mnie niestety nie do przełknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zaskoczyłaś Śliweczko!!! Bo spodziewałam się, że to będzie jakiś drogi olej. A tu buteleczka coś koło 3 zł. :D Czyli ten apteczny się nadaje??

Tak,olej nie jest drogi,kupuje się go w aptece,jest to środek przeczyszczający więc jeśli nie masz problemów kibelkowych  :D to radzę uważać.

Nie jest rewelacyjny w smaku,raczej bez smaku żadnego...ale majonez doprawiony troszkę sokiem z cytryny,solą i ziołami np.prowansalskimi jest dobry,sama go używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do diety to jak robiłam test podałam wagę końcową 60 kg a na wykresie wyszło mi że wagę końcową osiągnę we wrześniu ale była to waga 64,5 kg.Czy to znaczy że więcej już nie zlecę?

W ogóle to zaczynam się załamywać, nie mogę zejść poniżej magicznej cyfry 80,moja waga dziwnie się waha jak już pokaże 82kg,to na 2 dzień 82,6 na trzeci 82,30 a stosuję się do waszych wskazówek więcej pije,ruszam się, mniej zjem a to i tak na nic. Poradżcie coś dziewczynki kochane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TAK..temat księży to temat nie do wyczerpania na całkiem inne forum...

Wracając do diety to jak robiłam test podałam wagę końcową 60 kg a na wykresie wyszło mi że wagę końcową osiągnę we wrześniu ale była to waga 64,5 kg.Czy to znaczy że więcej już nie zlecę?

W ogóle to zaczynam się załamywać, nie mogę zejść poniżej magicznej cyfry 80,moja waga dziwnie się waha jak już pokaże 82kg,to na 2 dzień 82,6 na trzeci 82,30 a stosuję się do waszych wskazówek więcej pije,ruszam się, mniej zjem a to i tak na nic. Poradżcie coś dziewczynki kochane.

Oliwio,ja też mam takie wachania wagi.Czasem na suwaczku poprawię wagę i cieszę się że waga ładnie spadła,a potem rośnie i kilka dni mi zajmuje dojście do wagi z suwaczka.To chyba normalne w tej diecie,ale może inne (inni) protalowicze sie wypowiedzą czy też tak mają  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny i chłopak :D

Wydaje mi się, że z wagą jak z mężem, raz lepiej, raz gorzej. Po prostu musimy się trzymać i nie zniechęcać się tym, że przez jakiś czas stoi. Poza tym, jeśli ktoś ćwiczy, rzeźbią się mięśnie (są cięższe od tłuszczu). Mierzcie obwody!

Ja pluję sobie w brodę, dziś byłby już pierwszy dzień warzywek, gdyby nie weekendowe szaleństwa, tfu, tfu na psa urok! Ale nic to, do 1 maja wytrzymam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TAK..temat księży to temat nie do wyczerpania na całkiem inne forum...

Wracając do diety to jak robiłam test podałam wagę końcową 60 kg a na wykresie wyszło mi że wagę końcową osiągnę we wrześniu ale była to waga 64,5 kg.Czy to znaczy że więcej już nie zlecę?

W ogóle to zaczynam się załamywać, nie mogę zejść poniżej magicznej cyfry 80,moja waga dziwnie się waha jak już pokaże 82kg,to na 2 dzień 82,6 na trzeci 82,30 a stosuję się do waszych wskazówek więcej pije,ruszam się, mniej zjem a to i tak na nic. Poradzcie coś dziewczynki kochane.

Oliwio musisz być cierpliwa i wytrwała a czas i dieta wszystko zrobią. Przypomnij od kiedy jesteś na diecie? Mnie na początku też nie dużo zeszło w 10-cio dniowej uderzeniówce zleciałam może ze 3 kg także to jest mało. Ale zaczęłam od 80 w porywach 81- ale to waga z popołudnia bo w domu swojej jeszcze nie miałam wagi jak zaczynałam dietkę a teraz mam 68 ale już 3 miechy to ciągnę. Ale najważniejsze że działa a ja chudnę - choć ostatnio zaniedbałam się i coś skubnę i nie lecę w dół :D. Także Oliwio trzymaj się tego co dozwolone i dużo pij wody niegazowanej - 1,5 litra albo zielonej herba4ty. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,olej nie jest drogi,kupuje się go w aptece,jest to środek przeczyszczający więc jeśli nie masz problemów kibelkowych :D to radzę uważać.

Nie jest rewelacyjny w smaku,raczej bez smaku żadnego...ale majonez doprawiony troszkę sokiem z cytryny,solą i ziołami np.prowansalskimi jest dobry,sama go używam.

Jakoś czytam o tym oleju parafinowym i znam nawet ludzi, którzy nie bedąc na Protalu "pomagają" sobie w zaparciach tym specyfikiem(ciocie i sąsiadki- starsze raczej i tradycjonalistki) ale brr... :D :D .. mnie skóra cierpnie na sama myśl o nim, nie mówiąc juz o dodaniu do sałatek, majonezów..etc

Ale może sie przekonam..- tylko krowa nie zmienia popglądów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.