Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniamy suwaczek wchodząc w panel kontrolny (u góry) a potem w edytuj sygnaturę (po lewej)

następnie otworzy Ci się okienko z Twoją sygnaturą (czyli z suwaczkiem) ale będzie on w postaci obrazka

żeby go zmienić trzeba kliknąć w 'pokaż źródło html' (drugi przycisk od lewej) i poszukaj odpowiednie liczby (takie co masz na suwaczku) a następnie popraw (:

PS. A mnie się dzisiaj śniło że jadłam pyszne cukierki z nadzieniem karmelowym (mniam). Powiedziałam o tym mamie a ona spytała się "I co obudziłaś się cała zaśliniona?" haha i obie się śmiałyśmy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam o najważniejszym! Dzisiaj wreszcie odważyłam się zważyć i okazało się że schudłam! Po dwóch miesiącach od ostatniego ważenia schudłam 2,2 kg! Jestem zachwycona hehehe Jeszcze nigdy nie zeszłam poniżej 60!

Wszystkim protal-maniakom takim jak ja życzę podobnych sukcesów i radości ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH

Jest mi bardzo miło,że znaszłam w was wsparcie nie pierwszy raz zresztą dziękuję że zawsze można na was liczyć.

Żarciki są super,szkoda tylko że nie mam wróżki,która by mojemu dorzuciła z 30...ale kg.

Dziś go wróżka odmieniła,jest słodki jak miodzik ale jeszcze ze 2 dni mu powypominam,zanim dam się przeprosić.

Z moich postów wynika że jestem jakąś zołzą i wiecznie w złym humorze,na ogół jestem wesoła tylko tak się składa że piszę przeważnie wtedy gdy potrzebuję wsparcia.Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę maho, w międzyczasie już do tego doszłam.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwi3a zamień sie z marudą na ksywki :D a tak na poważnie człowiek ponarzekać musi- inaczej sie udusi :D

wszystkim miłego grillowania, ja rownież będę....ale dla gości. nic sobie nie kupiłam, ale od dziś warzywa i nie moge sie nacieszyć, więc nie bedę im zazdrościć

bagi- nie pękaj:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska,łojjj,ale jestem zmęczona.Moi goście po południu pojechali na zwiedzanie Pragi,a ja zaraz na 12 godzin do pracy :D Też bym sobie pogrilowała,ale nie mam kiedy.Utrwalanie trwa,nie ważę się ,dopiero po @ teraz nie ma po co.Dokazuję z umiarem,sama się dziwię,że nawet jakaś taka pozbierana jestem.Miłego odpoczynku i dalszego dietowania.3-Mallina-7507.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczka jak tam finisz przed komunią- ja już za tydzien i zaczynam wariować- to malo powiedziane..

POzdrawiam wszystkich protalowych odchudzaczy

U mnie komunia za 2 tygodnie,więc jeszcze nie  wariuję,ale już niedługo... :D  Oj,jak ja to przeżyję...

:D witam wszystkich!mam nadzieję że z Wami będzie mi łatwiej.Dietkę zaczęłam 27.04[poniedziałek]

długa droga przedemną ale muszę wytrwać...

Witaj Bella ! Pewnie że z nami będzie Ci łatwiej.Wytrwasz...ja trzymam za Ciebie kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejejej młodemu, 2 dni po szczepieniu, leci ciurkiem katar. miałyście może takie doswiadczenie, a może wiecie czy mam zacząć się bać?? szczepienie było przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, poliomyelitis i Haemophilus influenzae typu b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich w sobotni poranek :D czyzbym znowu byla pierwsza ? i sama?? cholerna waga stanęła i stoi. Moze wie ze kobiety lubia jak stoi ale mogłaby drgnąĆ :D oczywiscie w dół :D .życze wszystkim milej soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.