Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ WSZYSTKIM

Na Podkarpaciu też paskudnie,wietrznie i zachmurzono niestety też bez deszczu.

Ale ja jestem dziś szczęśliwa,nareszcie po prawie 2 miesiącach na wadze zobaczyłam 81,7 to niewielki ubytek bo tylko 0,5 kg.ale na to obrzydliwe 82 tyle czasu już nie mogłam patrzeć.

Teraz tylko zastanawiam się co to zrobić aby jutro znów nie podskoczyło na tą znienawidzoną dwójkę.pozdrawiam,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PŁATKI OWSIANE

366 kcal /100 g

Tłuszcze 7.20 g 55.56 g

Cholesterol 0 mg <300 g Sód 5.00 mg 575 mg Błonnik 6.90 g

Węglowodany 69.30 g 250 g Białko 11.90 g 45.6 g

OTRĘBY

185 kcal /100 g

Tłuszcze 4.60 g 55.56 g Cholesterol 0 mg <300 g Sód 9.00 mg 575 mg Błonnik 42.40 g

Węglowodany 61.90 g 250 g Białko 16.00 g 45.6 g

pierwsze liczby to wartość odżywcza a drugie to dzienne zapotrzebowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie róznia otręby od płatków owsianych :D : :grin:

Margot

Otręby to po prostu łuski z tych nasionek zbóż, których środki-czyli same ziarenka przerabia się na make, kasze, płatki - w zależności od rodzaju zboża. A to co my kupujemy w torebeczkach to otreby mielone, zwróćcie uwagę, bo chyba takich niezmielonych łusek nie dałybyśmy rady. I tak mój syn smieje sie ze mnie ze na moim bufecie kuchennym stoi menu jak dla konia albo innej trzódki : otręby owsiane, otręby pszenne, zarodki pszenne.. itp "smakowitości"

Śliweczko

Dzięki, za wsparcie w temacie rybek w pomidorach, ja je tak bardzo lubię...

A co do pogody to w łódzkiem tez od rana sennie, szaro, zimno i pada.. (na szczęście bo w ogródku u mnie i wszedzie dookoła susza) Aż się chce czegoś słodkiego, zakazanego na poprawe humoru..jakaś czekoladka, albo capuchinko... eh pomarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry :D

dzisiaj byla degustacja lodow i sa bardzo dobre, tyle ze trzeba poczekac az odtaja chwile bo inaczej to mlotek i dluto potrzebne :grin:

Patrzylam na stronie z przepisami -tam sa 2 przepisy na lody, aczkolwiek ja zrobilam jeszcze inaczej. nie uzywalam mleka, i tylko znikoma ilosc serka homo (a wlasciwie jogurtu greckiego 0% bo u mnie serka homo nie moge dostac). Zamiast tego uzylam jogurtu naturalnego. Jak jest ktos zainteresowany to wpisze na strone z przepisami.

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki i kolego Lenoxie

Lenox coś się przestał ostatnio odzywać...chyba nie ma czasu!

Dziś Kujawy też są zachmurzone ale jakoś nie chce padać a jest tak sucho, że w ogródkach popiół nie ziemia. Ależ mnie dzisiaj męczy spanie w pracy i głowa - a wszystko przez tą pogodę!

Gdyby popadało to pewnie byłoby inaczej..........

U mnie waga trochę stoi i trochę się rusza.....dzisiaj jest niższa niż wczoraj mimo zbliżającego się @....ale zobaczę co będzie dalej.

Pozdrawiam serdecznie.

ANULA1978-WITAJ i dziekiuje za pamiec ,jak widze jestes jedyna osoba ktora nie "zapomniala "o mnie,to mile

A ja pozdrwawiam WSZYSTKIE PANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry :D

dzisiaj byla degustacja lodow i sa bardzo dobre, tyle ze trzeba poczekac az odtaja chwile bo inaczej to mlotek i dluto potrzebne :grin:

Patrzylam na stronie z przepisami -tam sa 2 przepisy na lody, aczkolwiek ja zrobilam jeszcze inaczej. nie uzywalam mleka, i tylko znikoma ilosc serka homo (a wlasciwie jogurtu greckiego 0% bo u mnie serka homo nie moge dostac). Zamiast tego uzylam jogurtu naturalnego. Jak jest ktos zainteresowany to wpisze na strone z przepisami.

Pozdrawiam :grin:

Pewnie że wstaw przepis!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANULA1978-WITAJ i dziekiuje za pamiec ,jak widze jestes jedyna osoba ktora nie "zapomniala "o mnie,to mile

A ja pozdrwawiam WSZYSTKIE PANIE

No,no,nie tylko Anulka pamiętała o Tobie ... Oj nie ładnie Lenox,nie ładnie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM JUTRO WAZENIE ,JUZ NAJWYZSZY CZAS PO 15 DNIACH PIERWSZEGO ETAPU,

TESKNO MI ZA WAZYWKAMI O OWOCACH NIE WSPOMNE ALE NARAZIE SIE TRZYMAM KURCZACZKOW,RYBEK I MLECZKA,

WSZYSTKO ZALEZY OD WYNIKOW ,A TO SIE OKAZE JUTRO.

POZDRAWIAM WAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.