Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny wstyd sie przyznac ale jeszcze nie kupilam ksiązki z przepisami Dukana. Jutro musze poszukac w ksiegarniach. Powiedzicie kochane czy w tej ksiązce jest duzo potraw ze słodzikiem . Powiem Wam,ze do tej pory go nie stosowalam bo sie boje. Naczytalam sie o szkodliwosci aspartamu no i teraz sama nie wiem. Wy go stosujecie bez obaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wstyd sie przyznac ale jeszcze nie kupilam ksiązki z przepisami Dukana. Jutro musze poszukac w ksiegarniach. Powiedzicie kochane czy w tej ksiązce jest duzo potraw ze słodzikiem . Powiem Wam,ze do tej pory go nie stosowalam bo sie boje. Naczytalam sie o szkodliwosci aspartamu no i teraz sama nie wiem. Wy go stosujecie bez obaw?

Ja tak. W calkiem obfitych ilosciach. Dodaje do goracej herbaty i kawy tez, mimo ze gdzies tam przeczytalam ze sie nie powinno. Do pieczenia tez...no do wszystkiego czego potrzebuje. Aspartam jest teraz bardzo rozpowszechniony...prawie wszystkie produkty light ktore kupuje sa na jego bazie, wiec raczej nie wydaje mi sie ze wielkie koncerny spozywcze ryzykowaly by pozwy o miliony milionow gdyby byly jakies powazne efekty uboczne. Niektorzy zamiast slodziku stosuja Stewie- bo jest bardzo slodka i nie jest na bazie chemii.

Jesli chodzi o ksiazke z przepisami to ja mam, ale uzywam bardzo sporadycznie...przyznaje ze wiecej ciekawych przepisow znalazlam na stronie z przepisami. Sa tam niektore fajne przepisy, ale wiekszosc jest typu : kurczak w majeranku, kurczak w curry, kurczak w tym, kurczak w tamtym...potem wolowina, ryby itd. itp.

Dobra ide sie uczyc bo w czwartek nastepny egzamin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wcale nie jest zimno....tzn. nie jest mi zimniej niż zwykle, a przecież chudnę..... :D

No tak ale mój organizm ma duuuuże zapasy, ma z czego brać więc nie zużywa energii z "bieżących dostaw" na ogrzewanie... :grin:

Za to mam napadowe wieczory,jeśli chodzi o głód - wczoraj bym "konia z kopytami" zjadła... i jadłam, jadłam ale protalowego "konia". :D

Ale dziś byłam lżejsza... czyli że to jedzenie mi nie zaszkodziło...

Marudo- porzuć złe myśli, myśl pozytywnie na każdy temat, nie tylko odchudzania. Myśl to tez energia, a dobre myśli przyciągają dobrą energie i dobre zdarzenia. Spełniają się mysli, które nasza podświadomość najczęściej sobie mysli...

Bagi - ja tez nie mam ksiązki z przeopisami i bazuje na własnej inwencji i ewentualnie na tym co znajde na stronach w necie

Aha - i wnerwia mnie to jedzenie, które pokazuje sie na pasku po prawej stronie monitora .. to chyba tak specjalnie, żeby ćwiczyc siłę woli.... :D ... no to ok, już niech bedzie ...ćwiczę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko Ty też zmieniłaś wagę na suwaczku,zdaje mi się,że Ty szybciej osiągniesz 70 kg jak ja.Oby tak dalej.

A zmieniłam Oliwio,zmieniłam...pomalutku lecę w dół  :grin: Ehehee ,się uśmiałam...ja nie wiem czy wogóle wytrzymam tak długo ...do  70 kg mam jeszcze kawałek  :D

A ja mam doła :D

Kochana,każda z nas miała doły mniejsze i większe i jeszcze wiele przed nami,najważniejsze to się nie poddać,bo nasze ciałka tylko na to czekają.Więc głowa do góry!!!

U mnie znowu 1 kg w dół !!! HURRA ! :lol: :lol: :lol:

Zaraz to wprowadza na suwaczek poniżej. Ale cały czas jeszcze wynik trzycyfrowy.... :D .. aż wstyd :D

Śliweczko -staramy sie byc aktywne na forum, ale bez ciebie to nie to samo...zagladaj do nas...

Gratulacje Maragrete! Mój suwaczek jeszcze długo będzie pokazywał trzycyfrówkę,ale to nic,kiedyś pokaże dwie cyfry... :D

Obiecuję że będę zaglądała na forum.Nawet jeśli nie piszę to czytam Was systematycznie.Nie zawsze mam czas pisać,ale po niedzieli to się zmieni  :-D Dziękuję za miłe słowa  :D

 

Sliweczko- nie zaniedbuj nas tak bo tak dziwnie jak Cie nie ma

Ja dzisiaj -20dkg hurra...ale latwo nie bylo, bo wczoraj juz prawie prawie bylam w drodze po cos pysznego- takiego laknienia na slodkie dawno nie mialam. Uratowala mnie chyba zebra ktora zrobilam wczoraj i pozniej sie nia opychalam, do tego zalalam zoladek ogromna iloscia wody iiii...przetrwalam! a dzisiaj czekala mnie za to nagroda :D

Pozdrawiam wszystkich

Bagi ,dziękuję...ale ja jestem cały czas z Wami...jak nie ciałem to duchem  :lol:

Trzymam za Was kciuki i życzę wielkich spadków wagi.Pozdrawiam Wszystkich zaglądających na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim bardzo serdecznie.Ranek to moja ulubiona pora dnia.Wlasnie popijam sobie kawke z mlekiem 0 % oczywiscie.Mam juz gotowe cale menu na dzisiaj bo niestety jak wyjde rano to wroce do domu okolo 21 wiec musze zabierac ze soba .Mam 2 gotowane jajka grillowane filety z kurczaka i otreby z mlekiem zrobione jak owsianka.W rezerwie duzy kubek naturalnego jogurtu i ewentualnie chudy bialy ser.Mam nadzieje ze to wszystko jest dozwolone bo mam zamiar zrzucic ten zbedny balast.

Aha,niezle sie usmialam wczoraj czytajac te kawaly.

Jeszcze jedno pytanie do Lenoxa.Napisales ze jestes na obczyznie i ze nie jest tam latwo utrzymac diete albo ja zle zrozumialam.Pytam bo tez niedlugo bede na obczyznie i zawsze kiedy tam jade zapominam o zdrowym rozsadku w odzywianiu plus to ze moj narzeczony jak juz wspomnialam swietnie gotuje ciagle oglada jakies programy typu Oliver James lub Gordon Ramsey i potem testuje to na mnie i wtedy moja silna wola przestaje byc silna.

Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia.

Witaj

przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale mam coraz mniej czasu.

ale zawsze znajde chwilke na posta czy na poczytanie tego co tu pisze.

jesli chodzi o tutejsze zycia a w zasadzie pdzywianie ,to jest ono zalosne,rodziny czest wola korzystac z szybkich dan niz cos ugotowac w domy,dlatego sklepy sa ubogie w polprodukty czy jakies skladniki do przyzadzania obiadu w domu.Szczegolnie kroluje tutaj chinszczyzna i inne fastfoody

Wszytko jest mocno kaloryczne czy mocno slodkie(ciasta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale mam coraz mniej czasu.

ale zawsze znajde chwilke na posta czy na poczytanie tego co tu pisze.

jesli chodzi o tutejsze zycia a w zasadzie pdzywianie ,to jest ono zalosne,rodziny czest wola korzystac z szybkich dan niz cos ugotowac w domy,dlatego sklepy sa ubogie w polprodukty czy jakies skladniki do przyzadzania obiadu w domu.Szczegolnie kroluje tutaj chinszczyzna i inne fastfoody

Wszytko jest mocno kaloryczne czy mocno slodkie(ciasta)

Prawda, anglicy odzywiaja sie "smieciami"- sama chemia, wszystko przetworzone, nawet warzywa i owoce sa "plastikowe" i szybko gnija. Ale ma to tez swoje plusy...a jakie? A takie ze anglicy jako narod staja sie coraz to grubsi i na rynku pojawia sie coraz wiecej produktow light. Tak jak pisalam wczesniej sa nawet galaretki owocowe bez cukru, na bazie slodzika.

A jesli chodzi o zakupy do protalowej diety to Jagodka nie przejmuj sie bo mozna kupic wszystko (niestety nadwyreza to troche portfel bo np. kurczak i ryby sa drogie). Nawet olej parafinowy mozna kupic (przez internet), choc ten z polski sie bardziej oplaca. Ja mam juz "obcykane" gdzie co kupowac i nie mam zadnego problemu z dostepnoscia produktow. Lenox i Jagoda jak potrzebujecie porady gdzie co jest dostepne to chetnie sluze pomoca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich protalomaniaków!

Troszku mnie nie było...tzn czytałam, ale nie pisałam. No niestety koniec studiów, praca mgr, to wszystko czasochłonne- szczególnie jak w dziekanacie burdel i sami nie wiedzą co robią...ech...temat rzeka  :D

A po drugie było mi wstyd...bardzo...pare dni poza domem i ...sami sie domyślcie :D   (ale bez obżarstwa na szczęście) Ale od jutra wracam do gry i mam nadzieje że już się nie złamię. A jestem na siebie tym bardziej zła bo po takim normalnym jedzeniu to sie strasznie dziwnie czuję, ciężko mi na żołądku i brzuszek mi wywala że ho ho. mam nauczkę.

Gratuluje spadków wagi!

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, anglicy odzywiaja sie "smieciami"- sama chemia, wszystko przetworzone, nawet warzywa i owoce sa "plastikowe" i szybko gnija. Ale ma to tez swoje plusy...a jakie? A takie ze anglicy jako narod staja sie coraz to grubsi i na rynku pojawia sie coraz wiecej produktow light. Tak jak pisalam wczesniej sa nawet galaretki owocowe bez cukru, na bazie slodzika.

A jesli chodzi o zakupy do protalowej diety to Jagodka nie przejmuj sie bo mozna kupic wszystko (niestety nadwyreza to troche portfel bo np. kurczak i ryby sa drogie). Nawet olej parafinowy mozna kupic (przez internet), choc ten z polski sie bardziej oplaca. Ja mam juz "obcykane" gdzie co kupowac i nie mam zadnego problemu z dostepnoscia produktow. Lenox i Jagoda jak potrzebujecie porady gdzie co jest dostepne to chetnie sluze pomoca.

Pozdrawiam

to prawda ze tych light produktow jest coraz wiecej ale kroluje ten tradycyjny bardzo slodki,a kurczak ,moja droga kurczak jest najtanszym miesem (ja kupuje kurczka a raczej czesci po 1,5 funta za kilogram,to jest tanizna)pozniej jest baranina wieprzowina i najdrozsze mieso to wolowina.ale ponad wszystko to ryby ktore to osigaja ceny nawet do 25 f za kilo.a losos filetowany w cenie od5-8 f za kilo.co do warzyw i owocow ,tak to chemia ale nie to ze sie psuja bo maja wydluzony termin trwalosci, czerwony pomidor moze lezeci miesiac i nic mu nie jest, tylko brak mu smaku i jest tak jak piszesz taki "drewniany"

ja glownie zaopatruje sie w Lidlu i Tesco,czasami a Asdziei w kilku innych sklepach ale tam kupuje pojedyncze artykuly(wieprzowine kupowalem i chinczyka)

pozdrawiam

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, niestety tort był niesamowicie smaczny, fakt ze zjadlam tylko kawaleczek malutenki, ale zjadlam,,, Niestety nie moge dac przepisu, bo piekł go cukiernik / a tak prywatnie to zięć mojej koleżanki, i kosztował jedynie 140 zł po znajomości/..... zobaczymy jak jutro bedzie z wage, . Dzięki wszystkim za wsparcie, ale niestety.....uległam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry żart :D

Wnuczka pyta babcię:

Co to jest kochanek??

Babcia zrywa się na równe nogi,

otwiera szafę,

a z niej wypada szkielet.

- Popatrz, na śmierć zapomniałam !

Kodeks drogowy

1. Pamiętaj, że celem każdego kierowcy jest być pierwszym,

cokolwiek to oznacza.

2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze

prawdopodobieństwo, że ktoś cię stuknie z boku.

3. Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar

wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza.

4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi

starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic

do stracenia.

5. Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest

jedynie wielkością sugerowaną dla przeciętnych kierowców.

Prawdziwy kierowca dopasowuje prędkość do możliwości własnego

samochodu.

6. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego

pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto.

7. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby

bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy.

W przypadku aut bez ABS'u ćwiczymy rozciąganie nogi.

8. Nie faworyzuj mniejszości. Wpuszczając przed siebie auto

wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego, a

wkurzasz dziesiątki jadących za tobą.

9. Pamiętaj, że wśród pieszych, których przepuszczasz na

pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta.

10. Zauważ, że jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika,

na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy.

11. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie

nadając SMS`a, jedząc hamburgera, pijąc colę i zmieniając CD -

nigdy nie zostaniesz sales representative.

12. Blondynka napotkana za kierownicą innego pojazdu jest

równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym drogą.

13. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz

oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych.

14. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to aby

ułatwić ci życie, ale po to by pokazać, iż odpowiednie służby są na

bieżąco z postępem technicznym.

15. Pamiętaj, że zmienne warunki pogodowe nie są w żadnym

wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł. Są one naturalnym

czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie samochodowym oraz

medycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.