Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

ale cisza dzisiaj na forum bede i ja uciekac ,jutro rano do pracy troche trzeba sie przygotowac wiec dobrej nocy zycze i spadku wagi .mam marzenie ze jutro otworzymy oczy i zobaczymy duzy spadek hihi!!!!DOBRANOC

HURA!!!

Ale wywróżyłaś!!! Po dłuuuugim zastoju o 0,300 dkg mniej :oops:

Mimo, że ostatnimi czasy objadam się żelkami.. w czasie warzywek

- może wkrótce mi się przejedzą bo są twarde i już szczęka mnie

boli od ich rzucia :grin:

Witaj balbinaka38 - zanim człowiek przeczyta co żeście wieczorkiem

napisały to trochę czasu mija.. To może dlatego jeszcze rano tak tu

cichutko. Wszystkie się dopiero budzimy ;)

A ja dzisiaj mam 3 rocznicę :-( mojego związku HIHIHI... pewno obejdzie

się bez niespodzianek, ale i tak długo ze sobą wytrzymaliśmy. Chociaż

Wy tam pewno mamcie lepsze 'staże' :D ale ten jest MÓJ!!!

Miłego dnia dziewczynki i chłopaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :grin:

Wprawdzie miałam zważyć się dopiero w sobotę, ale ciekawość zwyciężyła i weszłam na wagę już dziś ;) 2,5 kg mniej! Obudziłam się z drżącymi dłońmi i nogami jak z waty. Mam nadzieję, że to przejściowe. Spadek wagi mnie zadziwił. Wiem,że to nie tłuszcz... ale i tak to zaskakujące, zważywszy,że dużo i często jem, nie głodzę się, piję wodę litrami...

PS Maruda, gratulacje z powodu spadku wagi no i rocznicy rzecz jasna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURA!!!

Ale wywróżyłaś!!! Po dłuuuugim zastoju o 0,300 dkg mniej :oops:

Mimo, że ostatnimi czasy objadam się żelkami.. w czasie warzywek

- może wkrótce mi się przejedzą bo są twarde i już szczęka mnie

boli od ich rzucia :grin:

Witaj balbinaka38 - zanim człowiek przeczyta co żeście wieczorkiem

napisały to trochę czasu mija.. To może dlatego jeszcze rano tak tu

cichutko. Wszystkie się dopiero budzimy ;)

A ja dzisiaj mam 3 rocznicę :-( mojego związku HIHIHI... pewno obejdzie

się bez niespodzianek, ale i tak długo ze sobą wytrzymaliśmy. Chociaż

Wy tam pewno mamcie lepsze 'staże' :D ale ten jest MÓJ!!!

Miłego dnia dziewczynki i chłopaczki

Marudo twoja wytrwalosc zostala nagrodzona !!!!! ale kochana zelka mowimy NIET!!!!!!

w twoja rocznice (juz 3) zycze ci zeby byly one do konca swiata !!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :grin:

Wprawdzie miałam zważyć się dopiero w sobotę, ale ciekawość zwyciężyła i weszłam na wagę już dziś ;) 2,5 kg mniej! Obudziłam się z drżącymi dłońmi i nogami jak z waty. Mam nadzieję, że to przejściowe. Spadek wagi mnie zadziwił. Wiem,że to nie tłuszcz... ale i tak to zaskakujące, zważywszy,że dużo i często jem, nie głodzę się, piję wodę litrami...

PS Maruda, gratulacje z powodu spadku wagi no i rocznicy rzecz jasna :D

pysiek ja na poczatku to sie wazylam co 5 minut ale zaczelo mnie to wkurzac bo waga stala jak zakleta,

wiec schowalam wage i teraz waze sie od swieta,

a tobie zycze caly czas takich spadkow i usmiechu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam i o spadek wagi pytam ;)

Balbina38- Kochana ledwo do pracy dojadę, komputer odpalę i zaraz chłonę forum, a potem odpisuję :grin: . Niestety rano, przy szykowaniu się do pracy, gotowaniu owsianki itd nie mam czasu odpalić kompa, ale w pracy... zawsze chwilke znajdę, nawet wczesniej przyjeżdzam z tego powodu do pracy.Tak wiec meduje sie z rana.

Pysiek- wielkie gratulacje, tak trzymac Kobietko, waga bedzie spadać i dawac powody do dumy.

Maruda- gratulacje!! 3 lata to niezły staz. Wczoraj ogladałam " Rodzine zastepcza" i w niej ciocia z okolic Włodawy sypała jak z rekawa mądrosciami ludowymi np. " Długie narzeczeństwo- krótkie małżeństwo :D "...hehehe przekaż to swojemu lubemu, bo staz macie, mieszkanko prawie też, laska mu się w domu z kobiety robi.. czas na nastepny krok :-( Żartuje oczywiscie, tak jakos mnie naszło.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z samego rana :grin:

Ja już w pracy, po śniadaniu i kawę czarną popijam, i zastanawiam się co by tu zrobić, żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce ;)

Pytanie mam, czy Wy gotujecie sobie zupy? Jakoś mi brakuje ostatnio, a nie mam za bardzo pomysłu. Robiłam raz: rosół z piersi i udek z kurczaka bez skóry, po ugotowaniu rozdrobniłam mięso i dodałam przyprawę do flaków i pokrojona w kostkę marchewkę. Dobra i jadłam nawet w fazie samych białek. Jeszcze barszcz czerwony i chyba nic innego w fazie białkowej nie wymyślę, czy się mylę ?

W fazie z warzywami, to pewnie jakąś jarzynówkę, chłodnik może być ... echhhh, zjadłabym krupniku :D

A, i jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że mam na sobie spodnie, które już dość długo nie widziały światła dziennego :-(

Miłego dnia życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam i o spadek wagi pytam :grin:

" Długie nażeczeństwo- krótkie małżeństwo :D "...hehehe

Miłego dnia.

Chyba też jestem tego zdania... Ale co zrobić - teraz już wszystko zależy

od niego... Póki co jestem coraz chudsza.. to i tak jeszcze przez kilka

lat będę miała 'branie' :-( - tzn. że może jeszcze ze mnie nie taka

straszna stara panna ;) WOW już przechodzi mi to przez gardło... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-7037-1244009379_thumb.gif

Na początek chcę życzyć Oliwii wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,żebyś szybko i bez kłopotu osiągnęła swoją wymarzoną wagę.

A to dla Ciebie Oliwko :

post-7037-1244009466_thumb.jpg

Marudo,moje gratulacje!!! Oczywiście gratuluję z dwóch powodów: spadku wagi i rocznicy  :D

Balbinka jak zwykle od rana na posterunku  ;)

A ja wpadłam na kawkę...smaczna,bardzo smaczna  :-(

Pogoda na podlasiu pochmurna,jeszcze nie pada,ale zapewne będzie .

Pozdrawiam Wszystkie Chudzielce  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też jestem tego zdania... Ale co zrobić - teraz już wszystko zależy

od niego... Póki co jestem coraz chudsza.. to i tak jeszcze przez kilka

lat będę miała 'branie' :) - tzn. że może jeszcze ze mnie nie taka

straszna stara panna ;) WOW już przechodzi mi to przez gardło... :)

Jaka stara panna? Teraz nadszedł czas na świadome małżeństwa i macierzyństwa :-( . Ja pochodze z małej miejscowości, a w niej z małego bloku, w ktorym wszystkie moje kolezanki z dziecinstwa juz mężate i dzieciate. Gdy przyjeżdzam do rodziców to widze jak ich mamy patrzą na mnie z politowaniem :oops: , bo panna jestem :) . Mam ubaw po pachy :D . A co mi tam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina38- Kochana ledwo do pracy dojadę, komputer odpalę i zaraz chłonę forum, a potem odpisuję :D . Niestety rano, przy szykowaniu się do pracy, gotowaniu owsianki itd nie mam czasu odpalić kompa, ale w pracy... zawsze chwilke znajdę, nawet wczesniej przyjeżdzam z tego powodu do pracy.Tak wiec meduje sie z rana.

Maruda- gratulacje!! 3 lata to niezły staz. Wczoraj ogladałam " Rodzine zastepcza" i w niej ciocia z okolic Włodawy sypała jak z rekawa mądrosciami ludowymi np. " Długie narzeczeństwo- krótkie małżeństwo :-( "...hehehe przekaż to swojemu lubemu, bo staz macie, mieszkanko prawie też, laska mu się w domu z kobiety robi.. czas na nastepny krok :oops: Żartuje oczywiscie, tak jakos mnie naszło.

Juggin,ja tam nie wierzę w mądrości ludowe  :) U mnie od dnia poznania mojego przyszłego męża do ślubu minęło 7 lat,a wciąż jesteśmy małżeństwem  :) i jeszcze długo będziemy (mam nadzieję  ;) ) 

Tak patrzę dziewczyny że Wy w pracy zamiast pracować to na forum siedzicie...no ładnie załatwił Was ten Dukan  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka stara panna? Teraz nadszedł czas na świadome małżeństwa i macierzyństwa :D . Ja pochodze z małej miejscowości, a w niej z małego bloku, w ktorym wszystkie moje kolezanki z dziecinstwa juz mężate i dzieciate. Gdy przyjeżdzam do rodziców to widze jak ich mamy patrzą na mnie z politowaniem :-( , bo panna jestem :oops: . Mam ubaw po pachy :grin: . A co mi tam ;)

Kochana jesteś :) Już myślałam, że ostatnia na świecie jestem :)

To już nie tylko dietka nas łączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin,ja tam nie wierzę w mądrości ludowe :-( U mnie od dnia poznania mojego przyszłego męża do ślubu minęło 7 lat,a wciąż jesteśmy małżeństwem :D i jeszcze długo będziemy (mam nadzieję ;) )

Tak patrzę dziewczyny że Wy w pracy zamiast pracować to na forum siedzicie...no ładnie załatwił Was ten Dukan :grin:

Oj - to pocieszasz Śliweczko... z tymi 7 latami... :oops:

A co do pracy - to ja mam usprawiedliwienie.. ploter padł w firmie..

miałam drukować rysunki... i klops..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.