Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Jestem tu nowa i troche się boje że nie dam rady,ale myslę że mi pomożecie przejśc trudne chwile ;) Nie mam jeszcze suwaczka ale niedługo postaram sie go wstawic.Pozdrawiam wszystkich.

Witaj Czeremcha!!!  :grin: Z nami dasz radę.Jasne że pomożemy.Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAGI kochana ,,dołączały hurtowo''to tak troszkę złośliwie brzmi,a to do Ciebie nie podobne,może dużo dziewczyn czyta (popatrz ile osób zawsze czyta ) i nie piszą.Ja tak robię uwielbiam Was czytać,a udzielam się mało,bo wydaje mi się że nie mam o czym pisać,nie chcę was zanudzać moim marudzeniem a i boję się żebyście się nie pozarażały moim złym humorem (ten mnie ostatnio nie opuszcza)a wasze posty są przeważnie pełne radości i optynizmu i tak trzymajcie to nas(tylko czytających) podnosi na duchu.Buziaczki.

Witaj Czeremcha,w grópie rażniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem tu nowa i troche się boje że nie dam rady,ale myslę że mi pomożecie przejśc trudne chwile :grin: Nie mam jeszcze suwaczka ale niedługo postaram sie go wstawic.Pozdrawiam wszystkich.

Witaj wsrod nas Czeremcha z nami nie zginiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAGI kochana ,,dołączały hurtowo''to tak troszkę złośliwie brzmi,a to do Ciebie nie podobne,może dużo dziewczyn czyta (popatrz ile osób zawsze czyta ) i nie piszą.Ja tak robię uwielbiam Was czytać,a udzielam się mało,bo wydaje mi się że nie mam o czym pisać,nie chcę was zanudzać moim marudzeniem a i boję się żebyście się nie pozarażały moim złym humorem (ten mnie ostatnio nie opuszcza)a wasze posty są przeważnie pełne radości i optynizmu i tak trzymajcie to nas(tylko czytających) podnosi na duchu.Buziaczki.

Witaj Czeremcha,w grópie rażniej.

oliwia napewno masz o czym pisac kochana a jak masz zly humor to moze uda nam sie go poprawic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Witam wszystkie nowe Protalki!!! Razem raźniej gubi się kiloski :grin:

U mnie wreszcie koniec maja i koniec imprez!!! Miałam ich sporo (komunia, wesele, urodziny, imieniny). Teraz trzy tygodnie bezgrzeszne to może i waga się zlituje. Co prawda nie wzrosła, tylko stoi, ale już tęsknię za jakimś spadkiem ;)

Pogoda na Kujawach nie jest zbyt ciekawa, ale chociaż nie pada.

Pozdrawiam ciepło!!!

Marudo gratuluję zakupu mieszkania!!!! (chyba nie zapeszę!!) Pamiętam jak to fajnie wprowadzić się do siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny :D

aż do niedzielnego poranka nie będę stawać na wadze by nie popsuć sobie humoru, bo wyobraźcie sobie, stanęłam na wadze i pokazała... 56 kg :-(

bagi może te osoby nie miały odwagi pokazać się po tym jak skapitulowały??

No słonko zaczyna sie pokazywać, zaraz nakarmie i położę do spania mego malca, a póxniej po zakupy białkowe do biedronki :grin:

oj ja tez musze po zakupy jechac po 2 dniach swiat moja lodowa zionie pustka hehe wszystko wyjadlam a co ............ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znamy sie znamy sis :-(

Witamy Czeremcho ;) no to Śliweczko masz fajnie :grin: moja sis jest szczupła i nigdy nie musiała się odchudzać ,taka to sprawiedliwość :D Zaraz ruszam przygotować sobie obiadek,dzisiaj cycki kurzęce i do tego sos jogurtowy z ziołami(tzatziki),bardzo tak lubię.Pozdrawiam3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbina38- w Szczecinie sa i Carefury i Auchany i powiem Ci Kochana, że g... w nich wielkie jest. Gdyby nie Lidl juz dawno padłabym z głodu. :grin:

tak? a mi znajoma opowiadala ze tyle fajnych rzeczy mozna kupic...........a to jedza jedna hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.