Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się z Wami podzielę przepisem na MUS CZEKOLADOWY, który mnie uratował, jak miałam ochotę na coś słodkiego :-D

- serek homogenizowany 0% (ja daję 2 małe serki 0% firmy Ostrowia)

- Duża łyżka kakao gorzkiego odtłuszczonego (np. DecoMorreno extra ciemne)

- 10 tabletek słodzika

Składniki mieszamy na gładką masę (tabletki słodzika kruszę tłuczkiem na proszek), wstawiamy na 30 min. do lodówki. Czyste proteiny, więc można stosować w każdej fazie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Czytam Was od jakiegoś czasu i zdecydowałam dołączyć do forum :-D

Na Protalu jestem już 7 dzień i już -3kg więc nastawiona jestem optymistycznie :)

Witaj Tylda!!! Ale masz smakowity avatarek  8) Optymistyczne nastawienie to rzecz najważniejsza.Tak trzymaj,a ja trzymam kciuki za Ciebie.

Kochana,przepisy wstawiamy w wątku z przepisami,tam napewno Twój przepis się nie zgubi,więc proszę wklej go tu :

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...0&start=120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz to zrobię :-D

No dobry pomysł z tym musem czekoladowym,ja zawsze do serka dawałam aromat śmietankowy i słodzik,ale już mi zbrzydło  :) Troszkę dużo kakao,ale spróbuję od czasu do czasu zjeść taki serek.Dzięki za przepis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobry pomysł z tym musem czekoladowym,ja zawsze do serka dawałam aromat śmietankowy i słodzik,ale już mi zbrzydło :) Troszkę dużo kakao,ale spróbuję od czasu do czasu zjeść taki serek.Dzięki za przepis.

Proporcje kakao i słodzika oczywiście można zmniejszać/zwiększać, w zależności jak kto lubi :-D

Dodałam jeszcze przepis na Papryki Faszerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a gdzie i jakiej firmy kupujecie aromaty beztłuszczowe? Ja nie moge nigdzie znaleźć i niestety używam tych na bazie oleju, tłumacząc sobie, że to małe kropelki przecież :-D

Ja też niestety używam zwykłych aromatów.Od czasu do czasu nie zaszkodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Czytam Was od jakiegoś czasu i zdecydowałam dołączyć do forum :-P

Na Protalu jestem już 7 dzień i już -3kg więc nastawiona jestem optymistycznie :D

Witaj Tylda cieszymy sie z nowej proteinki wsrod nas :-D i zobaczysz ze te forum jest jak narkotyk podobnie jak dieta :)

Ja też niestety używam zwykłych aromatów.Od czasu do czasu nie zaszkodzą.

Pociesze was dziewczynki ze u mnie tez nie ma odtluszczonych aromatow ale za to dzisiaj znalazlam buliony odchudzone kazdej masci np.

grzybowy, kurzy, wolowy itd. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pociesze was dziewczynki ze u mnie tez nie ma odtluszczonych aromatow ale za to dzisiaj znalazlam buliony odchudzone kazdej masci np.

grzybowy, kurzy, wolowy itd. :)

No to się pochwaliła... 8) Ja nie znalazłam żadnych kostek odchudzonych  :-D Gotuję na zwykłych,a co!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwaliła... 8) Ja nie znalazłam żadnych kostek odchudzonych :-D Gotuję na zwykłych,a co!!

Sliweczko te odchudzone to trzeba poszukac w zdrowej zywnosci

a co............jak waga idzie do gory to chociaz sie pochwale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Czytam Was od jakiegoś czasu i zdecydowałam dołączyć do forum :-D

Na Protalu jestem już 7 dzień i już -3kg więc nastawiona jestem optymistycznie :)

Witaj Tylda!!! w gronie zawsze razniej i latwiej a przy takim wsparciu jakie mamy na tym forum napewno Ci sie uda czego z calego serca zycze.

-Witam wszystkie proteinki .

-Hurra Sliweczko !!!jak sie ciesze twoim spadkiem oby tak wszystkim ubywalo tych kilogramow.

-jesli chodzi o paroweczki to sa w sprzedazy odtluszczone o nazwie berlinki kupuje je w sklepie osiedlowym tzw. Syli lub Lewiatanie tam rowniez kupuje make kukurydziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.