Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku dziewczynki,myślałam ,myślałam i nic nie wymyśliłam  :) chodzi mi oczywiście o pączki  :)  

Są co prawda pączki pieczone w piekarniku,ale idzie do nich masło i mąka.Możnaby było zastąpić mąkę pszenną-kukurydzianą ale masło...olejem parafinowym zastąpić się raczej nie da. No i d...a! Pączków nie będzie!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam Kochane za wsparcie!! :)

dziewczyny a jak myślicie - ile ja powinna sobie zrobić dni tej pierwszej fazy jak mam do zrzucenia 17 kilo w najlepszym wypadku a w najgorszym 12??? :)

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj jedzonko na pierwszą fazę - wszystko na czym piesze Light :D Ale na przyszłość nie wiem na co powinnam zwracać większą uwagę czy na zawartość tłuszczu czy protein?? I jakie powinny być ich ilości?? Kupiłam sobie serek ale wiejski twarożek i ma protein w 100g 13,0g a tłuszczu 0,4g. I nie wiem jak mam sobie zrobić dozwolony omlet jakim mogłabym się zajadać?? :)

Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze zrobiłam sobie omlecika - eksperymentowałam :D i wyszedł rewelacja!!! Najadłam się nim strasznie i tak się zastanawiam czy to aby nie za dużo??? Może nie powinnam się tak objadać?? Poza tym dzisiaj udało mi się kupić oliwę z oliwek w spray i jedno "psiknięcie" ma tylko jedną kalorię :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam Kochane za wsparcie!! :)

dziewczyny a jak myślicie - ile ja powinna sobie zrobić dni tej pierwszej fazy jak mam do zrzucenia 17 kilo w najlepszym wypadku a w najgorszym 12??? :)

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj jedzonko na pierwszą fazę - wszystko na czym piesze Light :D Ale na przyszłość nie wiem na co powinnam zwracać większą uwagę czy na zawartość tłuszczu czy protein?? I jakie powinny być ich ilości?? Kupiłam sobie serek ale wiejski twarożek i ma protein w 100g 13,0g a tłuszczu 0,4g. I nie wiem jak mam sobie zrobić dozwolony omlet jakim mogłabym się zajadać?? :)

Dziękuję Wam za odpowiedzi!!!:)

Anusiuanulko, czy kupiłaś też książkę, bez niej raczej nie dasz rady. Powiedz proszę kto Ci ustalił taką wagę docelową, nawet przy wzroście 158 to dosyć mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy MamoKasiu, już piszę :

Więc ,ja robię to tak :ser zmielić najlepiej 3 razy,ale może być tez 2.Wymieszać z mlekiem albo jogurtem żeby miał konsystencję serka homogenizowanego.Rozgnieść aspartam i sproszkowany dodac do sera,albo dodać inny słodzik.Dodać żółtka,zmiksować dokładnie.Można dodać kakao i równiez zmiksować.Ja dodałam budyń śmietankowy bez cukru  zamiast kakao,ok.1/3 paczuszki.Ubić białka jaj z odrobinką soli na sztywną pianę i dodać do sera,delikatnie wymieszać  łyżką.

Małą foremkę wysmarować olejem parafinowym,włożyć ciasto do formy i piec ok.1/2 godz.w 200 stopniach.

I gotowe  :)

A swoją drogą nie każdy musi umieć piec ciasta i gotować.Ja uwielbiam piec i pichcić,kocham to robić  :) tak już mam  :D

Dlatego tyle ważę hehe.

A teraz idę do łóżeczka.Dobranoc kochane Proteinki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko DZIĘKI!!!

Gotowanie u mnie ostatnimi czasy bardzo podupadło. Mam małe dzieci: Antek - 3 lata i Franek - 15mcy. Najzwyczajniej w świecie nie jestem w stanie nic przy nich bardziej twórczego niż zupa zrobić. Oczy muszę mieć dookoła głowy, a czasami nawet to nie wystarcza :). Mieszkamy z daleka od rodziny więc nie mam komu podrzucić maluchów, nawet od czasu do czasu, niestety :D . A podejrzewam, że opiekunka zażądałaby odszkodowania za obrażenia na ciele i duchu. Dla przykładu, dziś przyłapałam młodszego jak maczał smoczek w sedesie i go oblizywał ... I bądź tu twórcza w kuchni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.