Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

no może tym razem :grin:

Anitko,ja może wytłumaczę raz jeszcze  :grin: Na stronie z suwaczkiem robisz swój,kopiujesz link bbCode i wklejasz go w panelu sterowania (na górze strony) w edytuj sygnaturę (z lewj strony)w okienko tekstowe.Zatwierdzasz i już.Spróbuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie te Nowo przybyle na nasze forum i te "stare "na forum :grin: czytam forum i cieszy mnie fakt, ze jest nas coraz wiecej,ze ludzie widza postepy w naszym dietkowaniu i biora sie w garsc i ida za naszym przykladem i co lepsze udaje sie nam i wszystkim pozostalym schudnac;oby tak dalej;obysmy dalej mogly cieszyc sie z tych ubywajacych KILOSOW hehe.Bozenko super pomysl z ta nowa stronka latwiej bedzie nam szukac produktow.Mam tylko pytanko bo jak wiecie ze znajomoscia komputera to u mnie cienko za kazdym razem musze szukac stronki np. z przepisami ,jak Wy zapisujecie sobie zeby tych stron nie szukac (glupie pytanie)

Ja dodaję do ulubionych i mam z boku na pasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanko bo jak wiecie ze znajomoscia komputera to u mnie cienko za kazdym razem musze szukac stronki np. z przepisami ,jak Wy zapisujecie sobie zeby tych stron nie szukac (glupie pytanie)

Hmm...Otwierasz stronkę którą chcesz zapisać i na górze strony masz napisy (na samej górze) plik,edycja widok....I jest tam też napis zakładki albo ulubione (zależy jaką masz przeglądarkę internetową) Klikasz na ten napis i wciskasz dodaj.Następnym razem jak będziesz chciała tą stronę otworzyć wciskasz zakładki lub ulubione i szukasz stronki która Cię interesuje.I już :grin: Otworzy Ci się stronka którą nacisnęłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - czy na pierwszą fazę placki z otrąb to ja mogę - czy to nie ta faza - własnie je zrobiłam - a potem zaczęłam się zastanawiać :/

Oczywiście że możesz.3 łyżki otrębów jemy codziennie od pierwszego dnia diety do końca życia.Możesz je jeść w postaci placuszków,otrębianki na mleku lub dodawać je do jogurtu.Można też piec chlebek z otrębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - czy na pierwszą fazę placki z otrąb to ja mogę - czy to nie ta faza - własnie je zrobiłam - a potem zaczęłam się zastanawiać :/

Nie tylko możesz, ale trzeba jeść 2 łyżki owsianych i 1 łyżkę owsianych, lub pszennych lub żytnich przez całą dietę, czyli do końca życia, bo w czasie IV Fazy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko i Saga dziekuje! przeciez to takie proste, mowilam, ze glupie pytanie ale czlowiek czasami mysli i nie wie jak zrobic :grin:

 post-7037-1251138573_thumb.gif  czasem tak jest że prosta sprawa,a wydaje się że to czarna magia  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko i ja się przyłączam do życzeń Naszych Protalek

- Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, by w każdy dzień budziło Cię słoneczko nadziei a wieczory były pełne radości i spełnienia.

U mnie waga niestety rośnie ale trzymam się dalej... to efekt przejściowy - winne pewnie moje hormony i przemiana.... zawsze było trudno :grin: . Dzisiaj włączam parafinę.

Cieszę się sukcesami razem z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko i ja się przyłączam do życzeń Naszych Protalek

- Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, by w każdy dzień budziło Cię słoneczko nadziei a wieczory były pełne radości i spełnienia.

U mnie waga niestety rośnie ale trzymam się dalej... to efekt przejściowy - winne pewnie moje hormony i przemiana.... zawsze było trudno :grin: . Dzisiaj włączam parafinę.

Cieszę się sukcesami razem z Wami.

Dziękuję Ci Michasiu.Mam nadzieję że Twoja waga zacznie dalej spadać...Smucą mnie wasze problemy z wagą i nie tylko...Trzymam kciuki za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - czy na pierwszą fazę placki z otrąb to ja mogę - czy to nie ta faza - własnie je zrobiłam - a potem zaczęłam się zastanawiać :/

pewnie pod warunkiem ze nie sa z mąką.

Ja robie serek otreby dwa rodzaj i jajko, troche soli i pieprzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko i ja się przyłączam do życzeń Naszych Protalek

- Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, by w każdy dzień budziło Cię słoneczko nadziei a wieczory były pełne radości i spełnienia.

Dołączam się do tych słów - najszczersze życzenia od mojej skromnej osoby. Sto lat Śliweczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.