Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jeju, wystarczy nie zaglądnąć przez 2 dni i tyyyyle czytania :grin:

Śliweczko nieco spóźnione sto lat!! Chudnij szybko i mądrze i z uśmiechem na ustach :)

super pomysł !!

pochwalę się, że po uderzeniowej ubyło 3kg :grin: może byłoby ciut więcej, ale jestem przed @ :grin: mimo wszystko ogromnie się cieszę, bo widzę, że mój brzuch się zmniejsza i nie jest taki rozdęty jak baniak :grin:

teraz jestem na warzywkach, i staram się je wciskać do potraw, choć nie wiedzieć czemu jakoś nie mam na nie ochoty :grin:??:

Pozdrawiam ciepło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wstawić zdjęcie "teraz i kiedyś" bo mam taki JPG na pulpicie

Zdjęcie wstawia się w taki sposób : klikasz na szary prostokącik pod oknem odpowiedzi z napisem wybierz...,tam wybierasz zdjęcie które chcesz wstawić i naciskasz zielony przycisk wyślij.W okienku zarządzaj aktualnymi załącznikami pokaże Ci się że masz tam plik ,klikasz na niego i wkleja Ci się w oknie odpowiedzi.Dalej postępujesz tak samo jak przy normalnej odpowiedzi.Nie wiem czy jasno to wytłumaczyłam  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinko Supper wiadomosc !!!!!! wyobrazam sobie jak maz musi sie cieszyc :grin: i ty oczywiscie tez :grin:

u mnie sytuacja sie troche normuje ale uwierzcie mi przezylam horror :grin: wszystkie dane, projekty z firmy poszly w buraki myslalam ze rozwale caly dom ze zlosci no ale juz jest lepiej

jejku jak ja sie za wami stesknilam kochane protalki :grin: mam nadzieje ze juz na tak dlugo sie z wami nie rozstane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz napisz mi jak się cytuje  :grin:

Ehehehe dzięki Ostatnia Szanso  :grin: Cytuje się naciskając na przycisk pod postem "cytuj" ,klikasz na kilka cytatów i cytują się wszystkie posty które nacisnęłaś,potem na dole pod wszystkimi postami naciskasz odpowiedz i w oknie odpowiedzi pokazują Ci się wszystkie zaznaczone cytaty.Jeśli chcesz odpowiedzieć jednej osobie to pod postem tej osoby klikasz odpowiedz i automatycznie otworzy Ci się okno odpowiedzi z cytatem tego postu który chciałaś zacytować.Musisz pamiętać że na początku i na końcu cytatu musi być napis

,a w środku możesz usuwać z cytatu co wydaje Ci się nie potrzebne.Jezu...czy chociaż nie zabardzo namieszałam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Balbinko dobrze,ze powrocilas na nasze grono cala i zdrowa :grin:

Ciesze sie bardzo Malinko wraz z twoja rodzinka,lepszy byt to lepsze nastawienie do swiata i bardziej optymistyczne perespektywy na przyszlosc :grin:

Dziewczyny mam dzis straszny dzien glodomora i na dodatek przyjechala @ u mnie dzis byla ladna sloneczna pogoda wiec dzien spedzilam z dziecmi na spacerach,a teraz gonie na rower bo musze odpokutowac :grin: papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe dzięki Ostatnia Szanso  :grin: Cytuje się naciskając na przycisk pod postem "cytuj" ,klikasz na kilka cytatów i cytują się wszystkie posty które nacisnęłaś,potem na dole pod wszystkimi postami naciskasz odpowiedz i w oknie odpowiedzi pokazują Ci się wszystkie zaznaczone cytaty.Jeśli chcesz odpowiedzieć jednej osobie to pod postem tej osoby klikasz odpowiedz i automatycznie otworzy Ci się okno odpowiedzi z cytatem tego postu który chciałaś zacytować.Musisz pamiętać że na początku i na końcu cytatu musi być napis [qute] ,a w środku możesz usuwać z cytatu co wydaje Ci się nie potrzebne.Jezu...czy chociaż nie zabardzo namieszałam??

Sprawdzę co namieszałaś  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.