Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny pomysł . Ja takze polatam z aparatem po lodowce. Moze warto wpisywac tez orientacyjną cenę danego produktu, jesli oczywiscie ją znamy.

Oczywiscie Juggin, wpisujmy cene, jesli ją znamy, bo ja mam sklerozę, ale nastepnym razem usiądę z paragonem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś zaczynam od nowa. Gdyby urlop nie wytrącił mnie z rytmu, już pewnie byłabym na finiszu, a tak zostało jeszcze te 5 kg :grin: I ciężko mi się było na nowo przestawić, w tygodniu spoko, ale w weekend masakra. Szczególnie wczoraj dałam czadu, aż mi niedobrze jak sobie przypomnę, że cały dzień ruszałam paszczą, przeżuwając bynajmniej nie dukanowe przysmaki :grin: Przeczytałam po raz kolejny fragmenty książki, na nowo poukładałam sobie w głowie :grin: i startuję od 5 dni uderzeniówki, tym razem mam zamiar trzymać się radykalnie zasad.

Mari, trzymam kciuki i zycze wytrwałości :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko

życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń i dużo,dużo szczęścia.

A...Szczęściem jest dzień jasny,

co po nocy wstaje.

Szczęściem samo życie,

które nam jest dane.

Szczęścia szukamy daleko,

co mamy tak blisko,

wciąż się rozglądamy,

chcemy z życia wszystko.

Szczęściem,jest dawać coś z siebie

tym których kochamy

i obcym w potrzebie.

Jeszcze raz wszystkiego naj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwudziesta czwarta kartka kalendarza

Bardzo przyjemną okazję ku temu stwarza

By Ci najszczersze złożyć życzenia

Wedle Twojego , miłego Urodzenia.

Więc korzystając z tej sposobności

Życzę Ci Sliweczko dużo szczęścia, radości.

Wiele uśmiechu oraz miłości

I tego co dobre – więc przyjemności.

I aby wszystkie Twe marzenia

Dążyły szybko do spełnienia

Byś nie żałowała minionych dni

Tego zycze Ci.***Z okazji Urodzin***

♥*¨¨*¤.¸¸.♥♥*¨¨*¤.¸¸.♥

♥*¨¨*¤.¸¸.♥♥*¨¨*¤.¸¸.♥

....._.;_'.-._

...{`--..-.'_,}

.{;..\,__...-'/}

.{..'-`.._;..-';

....`'--.._..-'

........,--\\..,-"-.

........`-..\(..'-...\

``````````\||/`````````````

```¶¶¶¶¶¶``\||```¶¶¶¶¶¶ ´´ ´

´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶`\||`¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´

´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶||¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´

¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´

¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ´´´

¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´

´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´

´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´

´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´

´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´

´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´

´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´

´´´´´´´´´´´´¶¶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu - wszystko z umiarem, byleby nie cały na raz, a że pyszny jest to wiem bo tez pieklam, przepis jest Sliweczki naszej kochanej

Anitko - witaj , jak mozna nie znac Sliweczki !? :grin: ..Zartowałam, to jest nasz GURU i dobry Duszek i nasz Żandarm co daje pała po łbie za grzechy, i nasz kulinarny Mistrz.. :grin:

Sliweczko - [b]w dniu urodzin życzę ci przede wszystkim sukcesów w realizacji twoich planów życiowych, osiągnięcia celu, powodzenia w rodzinie, zdrówka, jak najszybciej bądź tym motylkiem bo na pewno to dla ciebie ważne..... ach i nie zmieniaj sie, zostań nadal ta samą cieplutka, życzliwą ludziom Śliweczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za miłe słowa po urlopie wszystkim dziękuje, rzeczywiście wspomnień mam cała walizkę. I widoków też. mam taki patent, ze jak gdzieś jestem i coś mnie zachwyci albo wyglądem albo atmosferą tego miejsca, to szybko zamykam oczy i koduje sobie w głowie ten obraz, smak, zapach, sytuacje i jak mam później doła bo za oknem szaro-buro albo coś mi się nie udało w pracy albo w ogóle mam doła bo mam ...... to sobie siadam na boczku i szukam w pamięci tych zapamiętanych obrazów, sytuacji...odtwarzam je.. i od razu mi się robi lepiej..............To działa, naprawdę :grin:

Beniu - dzieki za wiesci od Balbinki, kamien z serca, że to nie jej problemy zdrowotne tylko inne przeszkody wyłączyły ja z naszego forum. Balbinko ja tez czekam na słówko od ciebie... :grin:

Mari - działaj konsekwentnie kochana, bo nawet protal nie da rady twoim kiloskom jak go będziesz ciągle powtarzać . Trzymam za ciebie kciuki, nie daj się..... :grin: Zrób tym pokusom na złość i pokaz kto tu rządzi..

Bożenko- pomysł ze stronka na proto-produkty jest super, zaraz wiedczorem w domu obfotografuje swoje zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana mam dobry chumor ....

Waga ruszyła dziesiaj o 1 kg mniej.

Muszę kupić sobie elektorniczną wagę bo ta moja to taka prymitywna i za każdym razem pokoazuje inaczej.

Suwaczek zmienię wieczorkiem bo w pracy nie bardzo mogę,

Pozdrawiam

No i fajnie, GRATULUJE !!

Ja tez mam taka klasyczna wagę ale mnie to mobilizuje bo jak zmieniam na suwaku to dopiero wtedy kiedy na pewno widzę że wskazówka przesunęła się o pełna kreseczkę ( tzn. utrwaliła mi sie waga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.