Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie miłe panie. Ślędzę wasze wypowiedzi od dawna. Jestem na diecie od 21,08, moje osiągnięcie to 2 kg mniej. Mam pytanie co do piernika - Czy w fazie uderzeniowej można go sobie zszamać?

Witaj Marzenko.Niestety piernik dopiero później będziesz mogła zszamać,ponieważ zawiera on mąkę kukurydzianą której należy się wystrzegać w uderzeniówce.Życzę dalszych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Ci Śliweczko za pomoc.

Ja tylko jedną kromeczkę chciałam zjeść. Widziałam Twoje dzieło i Ślinka poleciała do pasa. Również składam Tobie najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.

Pozdrawiam

Dziękuję bardzo.Wracając do piernika to zaczyna się od jednej kromeczki...a kończy na całym pierniku...Coś o tym wiem  :grin: Więc lepiej go nie piecz żeby nie kusił  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie miłe panie. Ślędzę wasze wypowiedzi od dawna. Jestem na diecie od 21,08, moje osiągnięcie to 2 kg mniej. Mam pytanie co do piernika - Czy w fazie uderzeniowej można go sobie zszamać?

Witaj Marzenko, dobrze, że sie ujwniłaś :grin: . Życzę Ci dużo sukcesów i wytrwałosci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Śliweczko

Już składałam Ci życzenia urodzinowe, ale teraz jeszcze cos Ci przesyłam:

urodziny17.gif

To dla naszej kochanej Śliweczki :grin: :grin: :grin:

Bożenko...Normalnie Kocham Was!!!!! Ślicznie Ci dziękuję!!!! 

post-7037-1251127561_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namęczyłam się od diabła i ciutciut i nie wyszło.Suwaczka chyba sobie daruję.Była u mnie wnuczka i wstawiła mi zdjęcie/to jeszcze z sanatorium w czerwcu br/Sama nie dała bym rady.

Ale pogodę mamy w Szczecinie odjazdową chyba się przejdę po zakupy protalowe.

A te zdjęcia produktów protalowych to fajny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny

Kontaktowałam się z P. Marcinem w sprawie nowego wątku dotyczącego produktów dozwolonych na diecie Protal, odniósł sie do tego pozytywnie. Możemy sobie przekazywać nazwy, zdjęcia, adresy sklepów, opisy, bo nie jesteśmy sprzedającymi, a klientami sklepów. Jesli natomiast ktoś obcy nam sie wpisze i zacznie zachwalać jakiś sklep, albo produkt to taki post moż być przez Administratora usunięty. Jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam do wpisów. Ja niestety mam nadal problem z kontem i nie mogę zamieszczać obrazków i zdjęć. mam nadzieję, że mój problem zostanie rozwiazany, bo już się zastanawiam nad nowym kontem :grin:

To rewelacyjny pomysł bardzo ale to bardzo sobie nawzajem pomożemy. Bardzo liczę na wasze zapisy bo sama często błądzę i szukam nie wiem czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga, suwaczek możesz sobie zrobić na przykład tutaj: http://www.ticker.7910.org/eng . Jak już zrobisz to kopiujesz BBCode do sygnaturki (Panel kontrolny -> Dane osobiste -> Edytuj sygnaturkę). Jakbyś potrzebowała dalszej pomocy to pisz :grin:

Anitko45 powyżej jest porada odnośnie suwaczka, którą ja swego czasu dostałam. Spróbuj zrobić dokładnie z opisem a jak nie to poproś wnuczkę - może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.Muszę się pochwalić,dzisiaj w pracy mieliśmy naradę przy pysznie wyglądającym cieście i to nie jednego rodzaju.Podczas,gdy inni objadali się z apetytem ja popijałam wodę,którą ze sobą przyniosłam.I nawet specjalnie nie cierpiałam z tego powodu.Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu,bo uwielbiam słodycze.Jestem z siebie dumna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.Muszę się pochwalić,dzisiaj w pracy mieliśmy naradę przy pysznie wyglądającym cieście i to nie jednego rodzaju.Podczas,gdy inni objadali się z apetytem ja popijałam wodę,którą ze sobą przyniosłam.I nawet specjalnie nie cierpiałam z tego powodu.Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu,bo uwielbiam słodycze.Jestem z siebie dumna.

No gratuluję Esperantino!!!! post-7037-1251135988_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie te Nowo przybyle na nasze forum i te "stare "na forum :grin: czytam forum i cieszy mnie fakt, ze jest nas coraz wiecej,ze ludzie widza postepy w naszym dietkowaniu i biora sie w garsc i ida za naszym przykladem i co lepsze udaje sie nam i wszystkim pozostalym schudnac;oby tak dalej;obysmy dalej mogly cieszyc sie z tych ubywajacych KILOSOW hehe.Bozenko super pomysl z ta nowa stronka latwiej bedzie nam szukac produktow.Mam tylko pytanko bo jak wiecie ze znajomoscia komputera to u mnie cienko za kazdym razem musze szukac stronki np. z przepisami ,jak Wy zapisujecie sobie zeby tych stron nie szukac (glupie pytanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.