Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie skopiowało mi zdjęcia??????????

Zdjęcia nie skopiowało ponieważ Twoje zdjęcie było za duże i zostało zmniejszone,a zmniejszone zdjęcia (takie w czarnej ramce z procentami zmniejszenia na górze) się nie kopiują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej lipiec 2009 r. - 87kg

Po prawej lipiec 2008 r. - 107kg

Cześć dziewczynki! Ostatnia szanso zdjęcia piękne. Jest sie czym pochwalić!!! Ja tez bym chciała ale niestety na razie nie ma czym. No i nawet w fazie z warzywkami waga nie stoi w miejscu tylko pokazuje więcej. Wiem, wiem nie poddajemy się ale oprócz Waszych zdjęć nie ma żadnej motywacji w takich chwilach. A jak się popatrzy na fotki to odrazu dodaje sił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki! Ostatnia szanso zdjęcia piękne. Jest sie czym pochwalić!!! Ja tez bym chciała ale niestety na razie nie ma czym. No i nawet w fazie z warzywkami waga nie stoi w miejscu tylko pokazuje więcej. Wiem, wiem nie poddajemy się ale oprócz Waszych zdjęć nie ma żadnej motywacji w takich chwilach. A jak się popatrzy na fotki to odrazu dodaje sił!

jusia u mnie tez waga stoi jak zakleta :grin: czasami sobie mysle ze po co tak sie czlowiek stara? a moze wlasnie za bardzo sie stara i chcialby juz, zeby wszystko natychmiast sie stalo a przeciez te kilogramy zbieralam przez prawie trzy lata ale ja bym chciala ich sie pozbyc JUZ i kropka ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki! Ostatnia szanso zdjęcia piękne. Jest sie czym pochwalić!!! Ja tez bym chciała ale niestety na razie nie ma czym. No i nawet w fazie z warzywkami waga nie stoi w miejscu tylko pokazuje więcej. Wiem, wiem nie poddajemy się ale oprócz Waszych zdjęć nie ma żadnej motywacji w takich chwilach. A jak się popatrzy na fotki to odrazu dodaje sił!

Jusiu,na warzywkach waga raczej nie spada (tylko na Juggin warzywka działały inaczej i chudła w tej fazie  :grin: ) Moja waga czasem na warzywach potrafi pokazać ponad kilogram więcej,ale to też w dużej mierze zależy od tego ile warzyw zjemy.Ja kiedyś jadłam sporo warzyw (bigos,sałatki,surówki...) i wtedy waga rosła,teraz warzywa traktuję tylko jako dodatek do białek i waga spada nawet kiedy jem zieleninę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Protalki,

wyczerpala mi się bateria w wadze więc nie wem czy ubyło po 2 dniach czy nie :grin: ale coś nie czuję, zajadalam sie dziś gotowaną wątróbką drobiową, troszke serka troszkę korniszonka - i wydaje mi się, że mam bemben wieeelki jak zawsze :/ co prawda jestem przed @ ale powinno się coś ruszyć nie ?? ;( chyba za bardzo chcę :(m

Pozdrawiam Was wszystkie i podziwiam i uczę się, że można...

Dobrej nocy <papa>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Protalki,

wyczerpala mi się bateria w wadze więc nie wem czy ubyło po 2 dniach czy nie :grin: ale coś nie czuję, zajadalam sie dziś gotowaną wątróbką drobiową, troszke serka troszkę korniszonka - i wydaje mi się, że mam bemben wieeelki jak zawsze :/ co prawda jestem przed @ ale powinno się coś ruszyć nie ?? ;( chyba za bardzo chcę :grin: m

Pozdrawiam Was wszystkie i podziwiam i uczę się, że można...

Dobrej nocy <papa>

Skoro jesteś przed @ to być może że waga nie spada, ponieważ przed @ organizm zatrzymuje wodę.Napewno schudłaś troszkę,najlepiej jak zważysz się kiedy już będzie po... Ja też jestem przed @ i boję się wejść na wagę,dlatego schowałam ją głęboko żeby nie kusiła i żebym nie przeraziła się tego co mogłabym na niej zobaczyć  :grin: Zważę się dopiero w 2 lub 3 dniu @,wtedy woda opuszcza nasze ciałka i waga jest wtedy wiarygodniejsza.Dlatego głowa do góry!!! Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z wami podzielić moją radością.Wreszcie po pół roku mąż znalazł pracę.Nic takiego ,ale jak na początek bardzo się z tego cieszymy :grin: .Już od 1 września zaczyna.Buziaczki

To wspaniale Malinko - na pewno dla Was to wspaniała wieść - bo bez tej roboty to kiepskawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.