Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was Protalinki

teraz wrocilam, bo mamy dzis 9 rocznice slubu , a ja mam dzien bialkowy wiec specjalnego wyboru nie mialam :) wiec polazilismy po markecie i butikach, poogladalam sobie buty bo ja maniaczka butowo torebkowa jestem :) i w drodze powrotnej wstapilismy do fast fooda ha a co, ale kupilismy same miecho z sosem musztardowym wiec mocno nie nagrzeszylam, upieklam wczesniej serniczek to i cos slodkiego tez jest....a moja waga cos powolutku spada srednio 1 kg na miesiac, w tym tempie to jeszcze rok diety mnie czeka :)

pozdrawiam was i zycze milego wieczoru

hihihi ja też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie :)

Dzięki Dziewczyny, ze się troszczycie o mój zastój, a Jusi bardzo gratuluję, że już się ruszyło :)

Kasiu, przyjmij ode mnie najserdeczniejsz życzenia z okazzji Twojego i Twojego męża święta :)

Michasiu, czy Ty jutro też obchodzisz jakąś rocznicę?

Pozdrawim Was serdecznie i uciekam, bo dzisiaj dużo pracowałam i jestem zmęczona, a muszę jeszcze zrobić pranie. Dobrnoc, do jutra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalowe Entuzjastki i Pesymistki też.

Ja zawsze rano zalewam otręby wrzątkiem, a po chwili dolewam mleka z kartonika. Tak jest wygodnie i szybko, a to ostatnie bardzo sobie rano cenię :)

:) czy tak sie poprawnie przyzadza otreby?pytam bo nigdy wczesniej w zyciu otrebow nie jadlam i po prostu pakuje lyzke pszennych do szklanki kefiru i wypijam...tak sobie mysle,ze moze takie zalewane wrzatkiem pecznieja???

moje gratulacje rowniez z okazji 9 rocznicy!!!!

po pierwszym dniu warzywek zwazylam sie i przybylo 1 kilogramek...bylam na to przygotowana,zdaje sobie sprawe ,ze to ''dobieranie''wody jedynie a raczej jedzac same warzywa +bialka musimy chudnac bo od czego tu tyc.Jutro sie tez zwaze,potem wyjezdzam na 5dni i pewnie nie bede miala tej mozliwosci, jak wroce bede juz przy koncu 3go dnia kolejnej bialkowej wiec baaaardzo ciekawa jestem efektow.

Kobietki jak to robicie,ze cytujecie kilka osob w jenym poscie i mozecie odpowiadac za jednym zamachem ???mi sie to wydaje jakies strasznie skomplikowane:)

wczoraj weszlam na test dukana na stronie francuskiej,cos tam sie pozmienialo w tescie z kolejnoscia, bo nie odpowiadalo dokladnie tlumaczeniu polskiemu jakie mozna znalesc..no ale z pomoca slownika jakos sobie poradzilam.Wychodzi na to,ze moja pierwsza faza powinna trwac 3 dni a nie 5...no ale skad mialam wiedziec.Test mi radzi porzadana wage 51(ja chce 48) i zakladajac start 8/X wylicza 51 kg na 29 listopad!!!strasznie dlugo...no ja zaczelam 1go wiec odejmuje 8dni ale i tak wydaje mi sie,ze szybciej zrzuce te kilogramy.

I znowu glodna jestem., co zjem to za pol godziny juz czuje glod, masakra jakas...

pozdrawiam was z zimnej irlandii bo rano bylo juz ponizej zera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie :)

Dzięki Dziewczyny, ze się troszczycie o mój zastój, a Jusi bardzo gratuluję, że już się ruszyło :)

Kasiu, przyjmij ode mnie najserdeczniejsz życzenia z okazzji Twojego i Twojego męża święta :)

Michasiu, czy Ty jutro też obchodzisz jakąś rocznicę?

Pozdrawim Was serdecznie i uciekam, bo dzisiaj dużo pracowałam i jestem zmęczona, a muszę jeszcze zrobić pranie. Dobrnoc, do jutra :)

dziekuje za zyczenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) czy tak sie poprawnie przyzadza otreby?pytam bo nigdy wczesniej w zyciu otrebow nie jadlam i po prostu pakuje lyzke pszennych do szklanki kefiru i wypijam...tak sobie mysle,ze moze takie zalewane wrzatkiem pecznieja???

moje gratulacje rowniez z okazji 9 rocznicy!!!!

po pierwszym dniu warzywek zwazylam sie i przybylo 1 kilogramek...bylam na to przygotowana,zdaje sobie sprawe ,ze to ''dobieranie''wody jedynie a raczej jedzac same warzywa +bialka musimy chudnac bo od czego tu tyc.Jutro sie tez zwaze,potem wyjezdzam na 5dni i pewnie nie bede miala tej mozliwosci, jak wroce bede juz przy koncu 3go dnia kolejnej bialkowej wiec baaaardzo ciekawa jestem efektow.

Kobietki jak to robicie,ze cytujecie kilka osob w jenym poscie i mozecie odpowiadac za jednym zamachem ???mi sie to wydaje jakies strasznie skomplikowane:)

wczoraj weszlam na test dukana na stronie francuskiej,cos tam sie pozmienialo w tescie z kolejnoscia, bo nie odpowiadalo dokladnie tlumaczeniu polskiemu jakie mozna znalesc..no ale z pomoca slownika jakos sobie poradzilam.Wychodzi na to,ze moja pierwsza faza powinna trwac 3 dni a nie 5...no ale skad mialam wiedziec.Test mi radzi porzadana wage 51(ja chce 48) i zakladajac start 8/X wylicza 51 kg na 29 listopad!!!strasznie dlugo...no ja zaczelam 1go wiec odejmuje 8dni ale i tak wydaje mi sie,ze szybciej zrzuce te kilogramy.

I znowu glodna jestem., co zjem to za pol godziny juz czuje glod, masakra jakas...

pozdrawiam was z zimnej irlandii bo rano bylo juz ponizej zera

rowniez dziekuje za zyczenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki jak to robicie,ze cytujecie kilka osob w jenym poscie i mozecie odpowiadac za jednym zamachem ???mi sie to wydaje jakies strasznie skomplikowane:)

Bo to jest dość skomplikowane :) dla mnie także... ja po prostu cytuje jedną osobe a potem jakoś przez "kopiuj/wklej" kombinuję... no i coś z tego wychodzi :)

wczoraj weszlam na test dukana na stronie francuskiej,cos tam sie pozmienialo w tescie z kolejnoscia, bo nie odpowiadalo dokladnie tlumaczeniu polskiemu jakie mozna znalesc..no ale z pomoca slownika jakos sobie poradzilam.Wychodzi na to,ze moja pierwsza faza powinna trwac 3 dni a nie 5...no ale skad mialam wiedziec.Test mi radzi porzadana wage 51(ja chce 48) i zakladajac start 8/X wylicza 51 kg na 29 listopad!!!strasznie dlugo...no ja zaczelam 1go wiec odejmuje 8dni ale i tak wydaje mi sie,ze szybciej zrzuce te kilogramy.

oj Sandra... a możesz podać tą stronę od testu Dukana? ja własnie będę rozpoczynać fazę uderzeniową więc z chęcią bym coś tam się dowiedziała... np jak długo powinnam wytrwać w tej fazie I... PROSZĘ PODAJ! :)

i jeszcze jedno - nie masz suwaczka... więc czy mogę zapytać ile kg straciłas na tej 5-cio dniowej uderzeniówce i z jakiej wagi startowałaś...?

Kasias - i ja, choc świeżynka tutaj, dołączam się z ciepłymi życzeniami wszelkiego naj z okazji tej 9-tej rocznicy ślubu! Aby Wam nigdy nie zabrakło wiary w to, że razem doczekacie ZŁOTYCH GODÓW! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane!!! Widze ,ze nie proznujecie .tyle napisalyscie ,ze siedze juz od jakiegos czasu i nadrabiam zaleglosci

-witam NOWE PROTALOWICZKI milo jak jest nas coraz wiecej,zycze powodzenia w dietowaniu,a z pomoca Dukana napewno sobie poradzimy w zwalaniu tego balastu,zreszta tyle osob jest juz w IIIi IV fazie a to dobry przyklad dla innych ze z Ducanem mozna schudnac

-gratuluje wszystkim spadkow wagowych,super oby tak dalej

-Kasias

Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy!

Niech dobry los się kłania w pas ...

Sto lat, sto lat jeszcze raz!

-Za mna juz 4 miesiace utrwalania(jutro zmienie pasek)waga troszeczke w gore ale to przez @ ,jutro bialeczka wiec wszystko wroci na dobre tory.dzisiaj juz uciekam rodzinka spi i mnie juz gonia do lozeczka wiec mowie wszystkim dobranoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki jak to robicie,ze cytujecie kilka osob w jenym poscie i mozecie odpowiadac za jednym zamachem ???mi sie to wydaje jakies strasznie skomplikowane:)

quote]

Sandra33 naciskasz cytuj pod postami na ktore chcesz odpowiedziec i pozniej naciskasz odpowiedz i ukaza Ci sie posty i pod kazdym odpowiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra już nie musisz wklejac tej stronki z testem Dukana... znalazłam ją :) [gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany to wklejam link: http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html]

kurcze wyszło mi, ze o jakieś 1,6kg więcej powinnam sobie "nową wagę" założyć... i że osiągnę ją w połowie stycznia 2010!!! łojeny... kurcze myślałam, że może jednak trochę szybciej dam radę... no ale - zobaczymy!!! wszystko się okaże już wkrótce :)

...no i jeszcze wg Dukana powinnam być na I fazie tylko 2 dni - oj jak dla mnie to za mało.. będę szła raczej na pewno w 5 dni...

Sandra33 naciskasz cytuj pod postami na ktore chcesz odpowiedziec i pozniej naciskasz odpowiedz i ukaza Ci sie posty i pod kazdym odpowiadasz

WoW.... czyli teraz i ja będę umieć to robic szybko!!!! dzięki Grazzia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''oj Sandra... a możesz podać tą stronę od testu Dukana? ja własnie będę rozpoczynać fazę uderzeniową więc z chęcią bym coś tam się dowiedziała... np jak długo powinnam wytrwać w tej fazie I... PROSZĘ PODAJ! :)

i jeszcze jedno - nie masz suwaczka... więc czy mogę zapytać ile kg straciłas na tej 5-cio dniowej uderzeniówce i z jakiej wagi startowałaś...?''

Nuto Cynamonu nie mam suwaczka bo nie potrafie go jeszcze zrobic:)

Diete zaczelam 5dniowa uderzeniowka od 1go, z 58 w ciagu czterech dni zeszlam na 53, wczoraj wazac sie po 1wszym warzywno-bialkowym mialam 56.Zdaje sobie sprawe,ze po tym jak bialka ''wysuszyly'' moj organizm,warzywa znowu dostarczyly wody i pewnie najbardziej widoczne efekty beda wlasnie przy fazie bialkowej co nie oznacza,ze tylko ona jest efektywna...tak to sobie tlumacze doczytujac do konca ksiazeczke.Zaraz poszukam strony z tlumaczeniem pytan i z testem, jednak tak jak pisalam,kolejnosc jest pozmieniana i trzeba troche pokombinowac:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.