Dorotaxx

Rewelacyjna Dieta Protal !

28273 postów w tym temacie

Witam przy kawce,

widzę, że Bożenka już coś skrobie, dzień dobry Bożenko :wink: .

Biegnę poczytać.

Mam ogromną prośbę o zeskanowaną książkę dla mojego koleżki na mojego maila maliszka@onet.pl

Buziaki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie :roll:

Jestem pierwsza?? To dobrze, bo od rana mam same dobre wiadomości. :wink:

Maragrete to jest prorok nie lada, trzeba tylko żyć z Nią w zgodzie i ma się dobre efekty :wink:

Donoszę niniejszym, że dzisiaj znou 0,5kg mniej, pękło mi 20kg i zobaczyłam pierwszy raz 6 z przodu, niesamowite, nie mogę w to uwierzyć, bo myślałam, że już do końca diety będę miała średnio 1kg na miesiąc, a ostatnio mi tempo wzrosło. Myślę, że pokonałam barierę, bo rzeczywiście moja waga swego czasu przez długi okres oscylowała w okolicach 70kg. Maragrete dziękuję :P :D :-P

Gratuluje wszystkich spadków, bo wczoraj było ich sporo :D

Witam Bogunię, życzę Ci powodzenia i wytrwałości :-D

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i lecę poprawić suwaczek :D :grin: :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam przy kawce,

widzę, że Bożenka już coś skrobie, dzień dobry Bożenko :wink: .

Biegnę poczytać.

Mam ogromną prośbę o zeskanowaną książkę dla mojego koleżki na mojego maila maliszka@onet.pl

Buziaki

Witaj Maliszko, jednak mnie ubiegłaś,ale cieszę się, że jesteś, bo już zaczynałam odczuwać forumową samotność. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i czekam na jakiś fajny pościk :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie :D

Jestem pierwsza?? To dobrze, bo od rana mam same dobre wiadomości. :P

Maragrete to jest prorok nie lada, trzeba tylko żyć z Nią w zgodzie i ma się dobre efekty :wink:

Donoszę niniejszym, że dzisiaj znou 0,5kg mniej, pękło mi 20kg i zobaczyłam pierwszy raz 6 z przodu, niesamowite, nie mogę w to uwierzyć, bo myślałam, że już do końca diety będę miała średnio 1kg na miesiąc, a ostatnio mi tempo wzrosło. Myślę, że pokonałam barierę, bo rzeczywiście moja waga swego czasu przez długi okres oscylowała w okolicach 70kg. Maragrete dziękuję :D :-P :D

Gratuluje wszystkich spadków, bo wczoraj było ich sporo :-D

Witam Bogunię, życzę Ci powodzenia i wytrwałości :roll:

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i lecę poprawić suwaczek :grin: :grin: :grin:

Gratulacje Bożenko !!!

Maragretko może jakieś miłe słowo do mojej wagi szepniesz :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witajcie :roll:

Jestem pierwsza?? To dobrze, bo od rana mam same dobre wiadomości. :wink:

Donoszę niniejszym, że dzisiaj znou 0,5kg mniej, pękło mi 20kg i zobaczyłam pierwszy raz 6 z przodu, niesamowite, nie mogę w to uwierzyć, bo myślałam, że już do końca diety będę miała średnio 1kg na miesiąc, a ostatnio mi tempo wzrosło. Myślę, że pokonałam barierę, bo rzeczywiście moja waga swego czasu przez długi okres oscylowała w okolicach 70kg. Maragrete dziękuję :P :D :-P

Gratuluje wszystkich spadków, bo wczoraj było ich sporo :D

Witam Bogunię, życzę Ci powodzenia i wytrwałości :-D

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i lecę poprawić suwaczek :D :grin: :grin:

Witam z rana

Wielkie gratulacje - super.

Trzeba pozaklinać wagę Maragrete żeby też się ruszyła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja też bym doliczyła na Twoim miejscu. Lepiej utrwalić wszystko niż żeby miało 7 przybyć :wink:

Witaj Boguniu! Fajnie, że jesteś i że chcesz z nami zostać na dłuuuuugo(mowa o 3 i 4 fazie) :wink: Powodzenia życzę w Dukaniu.

Jestem tego samego zdania, sama mam spadek zaliczony wczesniej który obejmę utrwalaniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich, widzę was na dole :)

Ostatnio mam dosyć zajęty dzień i w ogóle nie mam czasu do was zajrzeć :(

Muszę znowu nadrabiać w czytaniu, ale to chyba dopiero po południu, bo w pracy znowu nawał mimo tego, że dzisiaj piątek, ech...

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GRATULACJE BOŻENKO!!!

WITAM WSZYSTKICH I RÓWNIEŻ CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ SPADECZKIEM OD WCZORAJ O 700 G - JUŻ MAM DWIE ÓSEMKI Z PRZODU!!!! HURAAA!!! I DZIŚ POCZUŁAM JAK MI SPODNIE Z DOOOOPKI LECĄ :)

ŻYCZĘ MIŁEGO DZIONKA, FAJNYCH SPADECZKÓW JADĘ DO SZPITALA POCIESZYĆ MOJEGO MĘŻCZYZNĘ PO USUNIĘCIU PRZEPUKLINY

PS. KROPELKO DZIĘKI ŻE ZAUWAŻYŁAŚ KOCHANA JESTEŚ:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześc KOCHANE!!!

Zacznę od GRATULACJI dla Bożenki! - no ładnie lecisz w dół! :) Cieszę się bardzo!!!

A mi od wczoraj udało się w życie wdrożyc 'aerobik' :( Mój luby ściągnął mi z netu

Bollewood dance.. Hihihi.. Nie jest to za łatwe.. ale daje w kośc.

Dzisiaj w planach wykorzystam ostatni dzień i może wyskoczę na jakieś zakupy..

tylko, że u mnie za oknem.. śnieg.. i nie bardzo to topniej..

Jeszcze zobaczę..

Życzę miłego dnia. Oj - ja chętnie bym już na zawsze została mimo wszystko

w domu.Gdyby tylko przyszły mąż dużo zarabial... :)

I Tobie Marzenko też gratuluje!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam z rana

Wielkie gratulacje - super.

Trzeba pozaklinać wagę Maragrete żeby też się ruszyła.

Dziękuję Sago za gratulacje, próbowałam już zaklinać wagę Maragrete, ale jestem słabiutką czarownicą i mi się nie udało :( Ale może jak zrobimy mały sabacik :)

Maliszko i Marzeniu i Marudko również dziękuję bardzo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Boguniu,

Kasias nie martw się - często nikt nie zagada, do napisanego posta, bo tyle jest stron do czytania, ze sama nie nadążam już nie tyulko odpisywać ale i czytać, tylko przykro mi, że Tobie zrobiło się przykro - nie łam się dziewczyno. Tu nie ma koleżanek pierwszej i drugiej kategorii - wszystkie jestesmy Wspaniałe Walczące KoBiałki!!!

Witaj Sago !

Gosiulek SERNIX dostaniesz w każdym markecie - poszukaj na półkach z wypiekami z pudełka : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
GRATULACJE BOŻENKO!!!

WITAM WSZYSTKICH I RÓWNIEŻ CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ SPADECZKIEM OD WCZORAJ O 700 G - JUŻ MAM DWIE ÓSEMKI Z PRZODU!!!! HURAAA!!! I DZIŚ POCZUŁAM JAK MI SPODNIE Z DOOOOPKI LECĄ :)

ŻYCZĘ MIŁEGO DZIONKA, FAJNYCH SPADECZKÓW JADĘ DO SZPITALA POCIESZYĆ MOJEGO MĘŻCZYZNĘ PO USUNIĘCIU PRZEPUKLINY

PS. KROPELKO DZIĘKI ŻE ZAUWAŻYŁAŚ KOCHANA JESTEŚ :)

Gratulacje !!!

Już niedługo wymiana odzieży :( Sama oddalam wszystkie spodnie Mamusi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj Bogunia, wychodzi na to, że zaczynałyśmy tak samo - dokładnie tak samo :) i 1 marca i z tą samą wagą :) trzymam kciuki za szybką stratę zbędnego balastu :) ja jakoś nie zauważyłam strasznie złego samopoczucia jak na razie, ale fazę uderzeniowa chce niestety przeciągnąć do niedzieli (7 dni). Niestety - bo w sobote właśnie wypada wyjazdowa wizyta u znajomych, więc może być ciężko - ale w moim przypadku chęć schudnięcia na wesele jest dość mobilizująca - no i tez czaję się na ten sernik na sobotę. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo dalej nie wiem gdzie kupić ten SERNIX, bo u mnie niestety Tesco nie ma :) :D

Poza tym kasias, dzięki wielkie za odpowiedzi :)

Oj dziewczyny trochę niesprawiedliwe jesteście!! :(

Gosiulku, z tego co pamiętak kilka osób pisąło ci nt alkoholu w tej diecie, że jest wyraźnie zabroniony.

Również o książke możesz poporsić podając maila, to wyślemy ci skany.

O Serniź również wystarczy zapytać w pierwszym lepszym sklepie -bo taki ala budyń , ulepszacz do serników.

Dziękuję Sago za gratulacje, próbowałam już zaklinać wagę Maragrete, ale jestem słabiutką czarownicą i mi się nie udało :) Ale może jak zrobimy mały sabacik :lol:

Maliszko i Marzeniu i Marudko również dziękuję bardzo :-D

Dziekuję za pozdrowionka i gratulki dla taty.

Przylączam się do SABACIKU :)

najlepiej na wiosne przy pierwszym ognisku :)

Maragrete jesteś niezastąpiona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich z ranka!

To ja tez się pochwalę spadkiem od wczoraj mniej o 1,9 kg a w sumie to już ponad 3 przez 2 dni uderzeniówki:)

Pozdrawiam i oby do przodu:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
r e k l a m a

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.